głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika niekonsekwentnaaa

On jest jak morze. I kiedy bywałam czasem w kłopotach kiedy piłam za dużo albo kiedy robiłam komuś krzywdę to szłam potem do niego i byłam z nim i znów czułam się jak ktoś kto wyszedł z czystej wody. I to tylko było dla mnie ważne...

ponadniebem dodano: 23 kwietnia 2015

On jest jak morze. I kiedy bywałam czasem w kłopotach, kiedy piłam za dużo albo kiedy robiłam komuś krzywdę, to szłam potem do niego i byłam z nim i znów czułam się jak ktoś, kto wyszedł z czystej wody. I to tylko było dla mnie ważne...

Nie módl się o łatwe życie. Módl się o siłę która pozwoli ci przeżyć życie naprawdę trudne.

ponadniebem dodano: 16 kwietnia 2015

Nie módl się o łatwe życie. Módl się o siłę, która pozwoli ci przeżyć życie naprawdę trudne.

Coś jednak nigdy nie znika. Wiesz co? Miłość. Zaciera się zmienia wzrasta i słabnie. Wydziera ci serce krwawisz tak że topisz się we własnej krwi a później ona wraca po więcej. Ale nigdy nie znika. Nie mija z czasem nie odchodzi i na pewno nie opuści cię tylko dlatego że ktoś cię zranił tak bardzo że masz wrażenie iż tego nie przeżyjesz. Miłość ta prawdziwa miłość będzie cię nękać do śmierci. I boli Boże jak ona bardzo boli.

ponadniebem dodano: 7 marca 2015

Coś jednak nigdy nie znika. Wiesz co? Miłość. Zaciera się, zmienia, wzrasta i słabnie. Wydziera ci serce, krwawisz tak, że topisz się we własnej krwi, a później ona wraca po więcej. Ale nigdy nie znika. Nie mija z czasem, nie odchodzi i na pewno nie opuści cię tylko dlatego, że ktoś cię zranił tak bardzo, że masz wrażenie, iż tego nie przeżyjesz. Miłość, ta prawdziwa miłość, będzie cię nękać do śmierci. I boli, Boże, jak ona bardzo boli.

My ludzie umieramy na samą myśl o miłościach które przepadły na zawsze o chwilach które mogłyby być piękne a nie były o skarbach które mogłyby być odkryte ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskami. Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia ponieważ wydaje nam się że nie jesteśmy ich godni lub że nigdy nam się to nie uda.

ponadniebem dodano: 13 luty 2015

My-ludzie umieramy na samą myśl o miłościach, które przepadły na zawsze, o chwilach, które mogłyby być piękne, a nie były, o skarbach, które mogłyby być odkryte, ale pozostały na zawsze niewidoczne pod piaskami. Obawiamy się sięgać po swoje największe marzenia, ponieważ wydaje nam się, że nie jesteśmy ich godni lub, że nigdy nam się to nie uda.

Odkąd Cię tu nie ma przestaję trochę wierzyć że mogłeś mi się w ogóle przytrafić że tyle rzeczy pięknych i niezasłużonych może nagle spaść na człowieka

ponadniebem dodano: 6 listopada 2014

Odkąd Cię tu nie ma, przestaję trochę wierzyć, że mogłeś mi się w ogóle przytrafić, że tyle rzeczy pięknych i niezasłużonych może nagle spaść na człowieka

Jeśli wciąż ci zależy nie pozwól mi się o tym dowiedzieć

ponadniebem dodano: 1 sierpnia 2014

Jeśli wciąż ci zależy, nie pozwól mi się o tym dowiedzieć

A ja rozpadam się w jego rękach na tysiące kawałków z udręczonym ciałem targanym  konwulsjami. Całuje mnie mocno pochłania mój krzyk.

ponadniebem dodano: 6 czerwca 2014

A ja rozpadam się w jego rękach na tysiące kawałków, z udręczonym ciałem, targanym konwulsjami. Całuje mnie mocno, pochłania mój krzyk.

Dużo łatwiej jest kiedy na śniadanie połykasz malutkie okrągłe bielutkie kółeczka

ponadniebem dodano: 23 kwietnia 2014

Dużo łatwiej jest kiedy na śniadanie połykasz malutkie, okrągłe, bielutkie kółeczka

Trzymaj moje dłonie czuję że tonę tonę bez Ciebie. I moim zdaniem wszystko jest do niczego do niczego bez Ciebie.

ponadniebem dodano: 22 luty 2014

Trzymaj moje dłonie, czuję, że tonę, tonę bez Ciebie. I moim zdaniem, wszystko jest do niczego, do niczego bez Ciebie.

Nie żegnaj się ze mną na zawsze bo oszaleję.  Bo sama umrę powoli. Jeśli tylko Cię zabraknie. Ja powoli będę odmawiać wszystkiego.  Moje ciało wyschnie z miłości do Ciebie.

ponadniebem dodano: 12 grudnia 2013

Nie żegnaj się ze mną na zawsze, bo oszaleję. Bo sama umrę powoli. Jeśli tylko Cię zabraknie. Ja powoli będę odmawiać wszystkiego. Moje ciało wyschnie z miłości do Ciebie.

po tej stronie raju cześć !

ponadniebem dodano: 24 listopada 2013

po tej stronie raju, cześć !

Nauczyłam się by nigdy nie patrzeć za siebie. Przeszłość jest pogrzebana a żyjąc nią niczego nie zyskasz. Chodzi tylko o dzisiaj. Lecz miewam te sny i nic w nich nie jest prawdziwe nic nie jest trwałe. W tych snach jestem życiem które już przeminęło. To życie jest duchem które mnie nawiedza. Jestem na końcu świata na samej krawędzi i myślę żeby odpuścić. Myślę o upadku. Tonę bo kiedyś coś zrobiłam i moje duchy nie pozwalają mi o tym zapomnieć. Gdy już uciekłam i przywykłam do strachu starałam się ich nie zauważać ale one ciągle brzęczały w tle coraz głośniej. Musiałam nauczyć się ich słuchać żeby stały się tylko codziennym hałasem bo wiem że nie odejdą nigdy.

ponadniebem dodano: 7 sierpnia 2013

Nauczyłam się by nigdy nie patrzeć za siebie. Przeszłość jest pogrzebana, a żyjąc nią niczego nie zyskasz. Chodzi tylko o dzisiaj. Lecz miewam te sny i nic w nich nie jest prawdziwe, nic nie jest trwałe. W tych snach jestem życiem, które już przeminęło. To życie jest duchem, które mnie nawiedza. Jestem na końcu świata, na samej krawędzi i myślę, żeby odpuścić. Myślę o upadku. Tonę, bo kiedyś coś zrobiłam i moje duchy nie pozwalają mi o tym zapomnieć. Gdy już uciekłam i przywykłam do strachu, starałam się ich nie zauważać, ale one ciągle brzęczały w tle, coraz głośniej. Musiałam nauczyć się ich słuchać, żeby stały się tylko codziennym hałasem, bo wiem, że nie odejdą, nigdy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV