głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nelciaaa007

Gdybym mogła zostać kimś innym dla Ciebie byłabym jedyną osobą  o której byś śnił. Brakuje mi Ciebie  naszych wieczornych spacerów  śmiania się ze wszystkiego  namiętnego całowania się przy moich kolegach  a potem mojego tłumaczenia się  że byliśmy pijani  bo tajemniczy związek  to lepszy związek

kaarroollaa dodano: 15 maja 2010

Gdybym mogła zostać kimś innym dla Ciebie byłabym jedyną osobą, o której byś śnił. Brakuje mi Ciebie, naszych wieczornych spacerów, śmiania się ze wszystkiego, namiętnego całowania się przy moich kolegach, a potem mojego tłumaczenia się, że byliśmy pijani, bo tajemniczy związek, to lepszy związek

Przy Tobie staję się kompletną wariatką  latam trzydzieści centymetrów nad chodnikiem  uśmiecham się do przechodniów i oczy błyszczą mi nie znanym blaskiem.

kaarroollaa dodano: 15 maja 2010

Przy Tobie staję się kompletną wariatką, latam trzydzieści centymetrów nad chodnikiem, uśmiecham się do przechodniów i oczy błyszczą mi nie znanym blaskiem.

Małe  wierzące w każde słowo  ufające wysokiemu Panu który wywraca jej świat do góry nogami. Takie to przykre

kaarroollaa dodano: 15 maja 2010

Małe, wierzące w każde słowo, ufające wysokiemu Panu który wywraca jej świat do góry nogami. Takie to przykre

jak uzbieram na czołg to macie przejebane .!

kaarroollaa dodano: 15 maja 2010

jak uzbieram na czołg to macie przejebane .!

 zawsze możemy zacząć od nowa. To tak  jakby odgrzewać dziesiąty raz ten sam kawałek pizzy. Za dziesiątym razem  możesz być pewny  pizza straci swój smak.

kaarroollaa dodano: 15 maja 2010

`zawsze możemy zacząć od nowa. To tak, jakby odgrzewać dziesiąty raz ten sam kawałek pizzy. Za dziesiątym razem, możesz być pewny, pizza straci swój smak.

a żyć możesz tylko dzięki temu  za co mógłbyś umrzeć.

kaarroollaa dodano: 14 maja 2010

a żyć możesz tylko dzięki temu, za co mógłbyś umrzeć.

'Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna.   Chciała go mieć tylko dla siebie.   Chciała  żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się  jaki jest.   Czuła  że każda  która go pozna    także zechce mieć go tylko dla siebie..

kaarroollaa dodano: 13 maja 2010

'Podziwiała go i była strasznie o niego zazdrosna. Chciała go mieć tylko dla siebie. Chciała, żeby żadna kobieta nie poznała go bliżej i nie dowiedziała się, jaki jest. Czuła, że każda, która go pozna, także zechce mieć go tylko dla siebie..

najnajnajnajsłodszy     .

nieobliczalnaax3 dodano: 13 maja 2010

najnajnajnajsłodszy ;** .

najnajnajnajnajnajnajsłodszy     .

nieobliczalnaax3 dodano: 12 maja 2010

najnajnajnajnajnajnajsłodszy ;** .

najsłodszy.

nieobliczalnaax3 dodano: 12 maja 2010

najsłodszy. ;** ;>

nieobliczalnaax3 dodano: 12 maja 2010

;***

    .

nieobliczalnaax3 dodano: 12 maja 2010

;***.;

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć