głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika neetus

Nie ma problemów to nie ma przyczyn czy uczuć Przyczyny zawsze są  a uczuć nie ma bez zarzutów'

elwira12345 dodano: 13 luty 2013

Nie ma problemów to nie ma przyczyn czy uczuć Przyczyny zawsze są, a uczuć nie ma bez zarzutów'

Gdybyś zajrzał do mojego serca zobaczyłbyś ile jest w nim jego dajmitenbit

madziik dodano: 13 luty 2013

Gdybyś zajrzał do mojego serca zobaczyłbyś ile jest w nim jego/dajmitenbit

Ale nauczyłem się  że można żyć dalej  bez względy na to  jak niemożliwie się to wydaje  i że ból... łagodnieje. Nie mija całkowicie  lecz po pewnym czasie nie jest już taki dominujący.

byctwoimzyciem dodano: 12 luty 2013

Ale nauczyłem się, że można żyć dalej, bez względy na to, jak niemożliwie się to wydaje, i że ból... łagodnieje. Nie mija całkowicie, lecz po pewnym czasie nie jest już taki dominujący.

 Ani różnice poglądów  ani różnica wieku  nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz jej braku.

byctwoimzyciem dodano: 12 luty 2013

"Ani różnice poglądów, ani różnica wieku, nic w ogóle nie może być powodem zerwania wielkiej miłości. Nic. Oprócz jej braku."

 Świat nie skończył się w tamten piątek dwudziestego pierwszego. Nie. Mój świat skończył się wczoraj. Gdy odszedłeś i się już nie odwróciłeś.

byctwoimzyciem dodano: 12 luty 2013

"Świat nie skończył się w tamten piątek dwudziestego pierwszego. Nie. Mój świat skończył się wczoraj. Gdy odszedłeś i się już nie odwróciłeś."

po prostu już mam dość  i to wszystko chyba się rozpadnie  przecież nie można utrzymać miłości na głupim  przepraszam skarbie  ...

byctwoimzyciem dodano: 12 luty 2013

po prostu już mam dość, i to wszystko chyba się rozpadnie, przecież nie można utrzymać miłości na głupim "przepraszam skarbie" ...

Miłość nie rozkłada się po równo w związku. Nigdy nie jest pół na pół. To zawsze siedemdziesiąt do trzydziestu  lub sześćdziesiąt do czterdziestu. Ktoś zakochuje się pierwszy. Ktoś stawia drugą osobę na piedestale. Ktoś staje na głowie  by życie toczyło się gładko i przyjemnie  a partner po prostu załapuje się na ten wózek.

byctwoimzyciem dodano: 10 luty 2013

Miłość nie rozkłada się po równo w związku. Nigdy nie jest pół na pół. To zawsze siedemdziesiąt do trzydziestu, lub sześćdziesiąt do czterdziestu. Ktoś zakochuje się pierwszy. Ktoś stawia drugą osobę na piedestale. Ktoś staje na głowie, by życie toczyło się gładko i przyjemnie, a partner po prostu załapuje się na ten wózek.
Autor cytatu: niekoffana

Bo kiedy odchodzi ktoś  kogo pragniesz  usiłujesz go powstrzymać  wyciągasz do niego ręce  masz tym samym nadzieje  że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

chokoreeto dodano: 10 luty 2013

Bo kiedy odchodzi ktoś, kogo pragniesz, usiłujesz go powstrzymać, wyciągasz do niego ręce, masz tym samym nadzieje, że uda ci się zatrzymać jego serce. Ale nic z tego. Serce ma niewidzialne nogi.

“ Kłamca potrafi podarować wiele pięknych słów  którymi można się wręcz upić ze szczęścia  ale wytrzeźwieć trzeba będzie samemu. ”

chokoreeto dodano: 9 luty 2013

“ Kłamca potrafi podarować wiele pięknych słów, którymi można się wręcz upić ze szczęścia, ale wytrzeźwieć trzeba będzie samemu. ”

http:  zalukaj.tv polecony 839516

chokoreeto dodano: 9 luty 2013

Życie singli jest o wiele ciekawsze. Mogę imprezować kiedy chcę  z kim chcę i jak chcę... Tylko niekiedy brakuje tej bliskości z drugą osobą. Czasami chciałabym po prostu się do kogoś przytulić i mieć tą świadomość  że właśnie w jego ramionach mogę czuć się bezpieczna. Tak tego właśnie potrzebuję najbardziej.

chokoreeto dodano: 9 luty 2013

Życie singli jest o wiele ciekawsze. Mogę imprezować kiedy chcę, z kim chcę i jak chcę... Tylko niekiedy brakuje tej bliskości z drugą osobą. Czasami chciałabym po prostu się do kogoś przytulić i mieć tą świadomość, że właśnie w jego ramionach mogę czuć się bezpieczna. Tak tego właśnie potrzebuję najbardziej.

Staram się tak jak nigdy  potrafię spierdolić jak zawsze. esperer

kamigirlsweet dodano: 6 luty 2013

Staram się tak jak nigdy, potrafię spierdolić jak zawsze./esperer

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć