głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nazawszeosobno

Jeśli ktoś Cię kocha to będzie gotowy poświęcić się dla Ciebie. Nawet jeśli nie ma ochoty czegoś robić nie lubi czegoś robić nie chce mu się nie umie czegoś to właśnie dla Ciebie pokona te wszystkie bariery. Po prostu zrobi to bezinteresownie bo Cię kocha bo widzi że Tobie to sprawia przyjemność widzi ile radości Tobie to przynosi i to właśnie jest miłość. Miłość to poświęcenie. Nie warto tracić czasu na kogoś kto przedkłada ja nad my .

hensvi dodano: 19 września 2016

Jeśli ktoś Cię kocha to będzie gotowy poświęcić się dla Ciebie. Nawet jeśli nie ma ochoty czegoś robić, nie lubi czegoś robić, nie chce mu się, nie umie czegoś, to właśnie dla Ciebie pokona te wszystkie bariery. Po prostu zrobi to bezinteresownie, bo Cię kocha, bo widzi, że Tobie to sprawia przyjemność, widzi ile radości Tobie to przynosi i to właśnie jest miłość. Miłość to poświęcenie. Nie warto tracić czasu na kogoś, kto przedkłada "ja" nad "my".

I thought I saw you yesterday but I didn't stop 'cause you was walkin' the opposite way. I guess I coulda' shouted out ya name but even if it was you I don't know what I would say.

hensvi dodano: 19 września 2016

I thought I saw you yesterday but I didn't stop, 'cause you was walkin' the opposite way. I guess I coulda' shouted out ya name but even if it was you, I don't know what I would say.

Nie wiem jak Ty mało ludziom wierzę. Mam wrażenie że się gubią kiedy mówią szczerze.

hensvi dodano: 7 sierpnia 2016

Nie wiem jak Ty, mało ludziom wierzę. Mam wrażenie, że się gubią, kiedy mówią szczerze.

Ścierałaś kurz z moich uczuć by odżyły a ja odkładałem nóż którym miałam podciąć żyły.

hensvi dodano: 11 czerwca 2016

Ścierałaś kurz z moich uczuć, by odżyły, a ja odkładałem nóż którym miałam podciąć żyły.

Zasługujesz na prawdziwe szczęście i je odnajdziesz. Zasługujesz na kogoś kto będzie sprawiał że pokochasz siebie i wszystkich wokół. Zasługujesz na kogoś kto z zimy zrobi wiosnę z deszczu zrobi słońce a z pustki wypełnioną przestrzeń. Kto zadzwoni kto odpisze kto odbierze i posłucha. Na ktogoś kto będzie bo po prostu chce bo po prostu sprawia mu to przyjemność i nie może wytrzymać bez Ciebie i nawet nie chce. Kogoś kto Cię doceni zauważy. Ładzie dziś wyglądasz wczoraj również ładnie wygladałaś i jutro też będziesz. Jesteś wartościowa a ten ktoś będzie Ci o tym przypominał każdego dnia bo na to zasługujesz. Zasługujesz na to wszystko.

hensvi dodano: 7 luty 2016

Zasługujesz na prawdziwe szczęście i je odnajdziesz. Zasługujesz na kogoś, kto będzie sprawiał, że pokochasz siebie i wszystkich wokół. Zasługujesz na kogoś, kto z zimy zrobi wiosnę, z deszczu zrobi słońce, a z pustki- wypełnioną przestrzeń. Kto zadzwoni, kto odpisze, kto odbierze i posłucha. Na ktogoś kto będzie, bo po prostu chce, bo po prostu sprawia mu to przyjemność i nie może wytrzymać bez Ciebie, i nawet nie chce. Kogoś, kto Cię doceni, zauważy. Ładzie dziś wyglądasz, wczoraj również ładnie wygladałaś i jutro też będziesz. Jesteś wartościowa, a ten ktoś będzie Ci o tym przypominał każdego dnia, bo na to zasługujesz. Zasługujesz na to wszystko.

Klnąć jeszcze głośniej i jeszcze częściej albo odejść nie mówiąc nic więcej.

hensvi dodano: 30 grudnia 2015

Klnąć jeszcze głośniej i jeszcze częściej, albo odejść, nie mówiąc nic więcej.

 ... żegnaj mi ogródku i domku i Ty stworzona dla ogródka i domku ale nie dla mnie.

hensvi dodano: 24 grudnia 2015

[...] żegnaj mi ogródku i domku, i Ty, stworzona dla ogródka i domku, ale nie dla mnie.

Krzyczę weź mnie ratuj kiedy patrzysz w moje oczy ale nie chcesz tego słyszeć nic nie mówisz i odchodzisz.

hensvi dodano: 1 grudnia 2015

Krzyczę "weź mnie ratuj" kiedy patrzysz w moje oczy, ale nie chcesz tego słyszeć, nic nie mówisz i odchodzisz.

Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień dla mnie też za długa zima i zła. Dla mnie też ale przyznaj że w sumie się żyje cudnie i przestań wyć przestań wyć! Przestań płakać!

hensvi dodano: 7 października 2015

Dla mnie też niezbyt łaskawy był dzień, dla mnie też za długa zima i zła. Dla mnie też, ale przyznaj, że w sumie się żyje cudnie i przestań wyć, przestań wyć! Przestań płakać!

Cały czas w tyle głupich miejsc wracam nie mam już nic z tej brawury mam tylko kaca.

hensvi dodano: 19 września 2015

Cały czas w tyle głupich miejsc wracam, nie mam już nic z tej brawury, mam tylko kaca.

To mnie jeszcze boli a ja sądzilem: minie przejdzie że jakoś ból wypielę a Ty mi ciągle z dna pamięci wypływasz jak topielec.

hensvi dodano: 7 sierpnia 2015

To mnie jeszcze boli, a ja sądzilem: minie, przejdzie; że jakoś ból wypielę; a Ty mi ciągle z dna pamięci wypływasz jak topielec.

Tam gdzie trzeba krzyczeć mówię szeptem

hensvi dodano: 6 sierpnia 2015

Tam gdzie trzeba krzyczeć mówię szeptem

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV