głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nanusia713

niby rozmawiamy  ale o niczym. omijamy swoje problemy  nie lubimy szczerze rozmawiać  nie umiemy wyrażać uczuć. jesteśmy coraz bardziej sztuczni  coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. niby rozmawiamy już od kliku lat  ale nie znamy siebie wcale.

tymborkowoszalone dodano: 19 września 2011

niby rozmawiamy, ale o niczym. omijamy swoje problemy, nie lubimy szczerze rozmawiać, nie umiemy wyrażać uczuć. jesteśmy coraz bardziej sztuczni, coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. niby rozmawiamy już od kliku lat, ale nie znamy siebie wcale.

Znasz osobę która jest zawsze wesoła prawda? Ciągle się śmieje. Wiesz że ona bardziej cierpi? Bo ludzie  którzy na co dzień są szczęśliwi  smutek przeżywają w środku. I boli ich to o wiele wiele bardziej...

tymborkowoszalone dodano: 19 września 2011

Znasz osobę która jest zawsze wesoła prawda? Ciągle się śmieje. Wiesz,że ona bardziej cierpi? Bo ludzie, którzy na co dzień są szczęśliwi, smutek przeżywają w środku. I boli ich to o wiele,wiele bardziej...

Ja jestem mega uzależniona on oglądania jego zdjęć! Od czytania jego opisów! Od myślenia o nim! Od snów z nim! Od myślenia 'co by było gdyby' i 'co by było jeśli'! Od czekania aż napisze! Od czekania aż się wytłumaczy! Od czekania aż powie  kocham Cię skarbie moje i cholernie przepraszam że Cię tak zraniłem !

tymborkowoszalone dodano: 19 września 2011

Ja jestem mega uzależniona on oglądania jego zdjęć! Od czytania jego opisów! Od myślenia o nim! Od snów z nim! Od myślenia 'co by było gdyby' i 'co by było jeśli'! Od czekania aż napisze! Od czekania aż się wytłumaczy! Od czekania aż powie "kocham Cię skarbie moje i cholernie przepraszam że Cię tak zraniłem"!

Bo tak to już jest  jak raz się zakochasz. Myślisz  że inna osoba może zastąpić poprzednią  że będzie tak samo ważna  i że da Ci tyle samo szczęścia. Ale tak się czasem nie da

tymborkowoszalone dodano: 19 września 2011

Bo tak to już jest, jak raz się zakochasz. Myślisz, że inna osoba może zastąpić poprzednią, że będzie tak samo ważna, i że da Ci tyle samo szczęścia. Ale tak się czasem nie da

myślisz że słodkimi słówkami i minkami do mnie trafisz? przykro mi dla Ciebie nie będę słiiiitaśną dziewczynką  która popierdala sobie milion zdjęć przy lustrze.

trollek14 dodano: 19 września 2011

myślisz że słodkimi słówkami i minkami do mnie trafisz? przykro mi dla Ciebie nie będę słiiiitaśną dziewczynką, która popierdala sobie milion zdjęć przy lustrze.

jestem uczniem piątkowym. Cały tydzień myślę o piątku.

trollek14 dodano: 19 września 2011

jestem uczniem piątkowym. Cały tydzień myślę o piątku.

wyznam Ci dzisiaj wszystko co czuje. właśnie dzisiaj 1 kwietnia. ale nie dlatego  że chce Ci zrobić kawał. po prostu to najlepszy dzień na wyznanie uczuć i obronienie się słowem 'Prima Aprilis' na wypadek twojego wyśmiania mnie.

trollek14 dodano: 19 września 2011

wyznam Ci dzisiaj wszystko co czuje. właśnie dzisiaj 1 kwietnia. ale nie dlatego, że chce Ci zrobić kawał. po prostu to najlepszy dzień na wyznanie uczuć i obronienie się słowem 'Prima Aprilis' na wypadek twojego wyśmiania mnie.

a w telefonie mam taki specjalny folder z Twoim imieniem  w którym zapisuję najsłodsze sms'y od Ciebie.

trollek14 dodano: 19 września 2011

a w telefonie mam taki specjalny folder z Twoim imieniem, w którym zapisuję najsłodsze sms'y od Ciebie.

dajcie mi te lata kiedy o godzinie 18 byłam już wykąpana i najedzona leżąc na łóżku w mojej ulubionej piżamie w miśki  z pluszakiem pod pachą czekałam na dobranockę. a kiedy się juz skończyła  mama odprowadzała mnie do swojego pokoju  kładła do łóżka  przykryła kołdrą  dała buziaka w czółko i życzyła mi słodkich snów

trollek14 dodano: 19 września 2011

dajcie mi te lata kiedy o godzinie 18 byłam już wykąpana i najedzona leżąc na łóżku w mojej ulubionej piżamie w miśki, z pluszakiem pod pachą czekałam na dobranockę. a kiedy się juz skończyła, mama odprowadzała mnie do swojego pokoju, kładła do łóżka, przykryła kołdrą, dała buziaka w czółko i życzyła mi słodkich snów

jeśli chodzę w luźnych spodniach  nie maluje się  potrafię wypalić cala paczkę fajek dziennie  klnę jakby to był mój język narodowy  lubię słuchać dobrego rapu  czasem lubię wypić  nie znaczy  że jestem gorsza od ciebie  wytapetowana zdziro.

trollek14 dodano: 19 września 2011

jeśli chodzę w luźnych spodniach, nie maluje się, potrafię wypalić cala paczkę fajek dziennie, klnę jakby to był mój język narodowy, lubię słuchać dobrego rapu, czasem lubię wypić, nie znaczy, że jestem gorsza od ciebie, wytapetowana zdziro.

jeżeli zdanie zaczyna się od 'no bo kurwa' to znaczy że coś jest nie tak.

trollek14 dodano: 19 września 2011

jeżeli zdanie zaczyna się od 'no bo kurwa' to znaczy że coś jest nie tak.

w przedszkolu wystarczyło koślawe serduszko nakreślone różową świecówką  potem spacer na huśtawki i miłość na wieki   czyli jakoś do końca tygodnia. cholera  ale to było proste..

trollek14 dodano: 19 września 2011

w przedszkolu wystarczyło koślawe serduszko nakreślone różową świecówką, potem spacer na huśtawki i miłość na wieki - czyli jakoś do końca tygodnia. cholera, ale to było proste..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć