głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika nadziejaszczesliwa

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

mikela dodano: 4 dni temu

I ponownie oboje patrzeli na siebie ale nie zauważali się. Stali się głupcami, którzy potrzebują siebie nawzajem ale nie potrafią tego okazać. Lgnęli do siebie lecz odpychali te uczucia twierdząc, że druga strona tego nie chce. A pragnęli siebie nawzajem. Potrzebowali swojej obecności.

Są takie wieczory że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz sytuacje i uczucia których teraz Ci brakuje.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Są takie wieczory, że czujesz jak gdyby słuchawki były przyklejone do Twoich uszu a na playliście znajdowały się tylko piosenki, które niosą ze sobą miliony wspomnień i morze łez. Wtedy przed oczami widzisz obrazy z przeszłości, osoby za którymi w pewnym stopniu tęsknisz, sytuacje i uczucia, których teraz Ci brakuje.

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości czułości miłych rozmów spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Bycie singlem teoretycznie jest fajniejsze, ale z czasem zaczyna Ci brakować bliskości, czułości, miłych rozmów, spacerów i przede wszystkim tej pieprzonej świadomości, że jesteś dla kogoś cholernie ważna osobą.

To takie chujowe gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś kto był dla ciebie całym światem ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

mikela dodano: 1 tydzień temu

To takie chujowe, gdy stoisz i patrzysz jak odchodzi ktoś, kto był dla ciebie całym światem, ktoś bez kogo nie wyobrażałaś sobie ani jednego dnia, a teraz każdy kolejny dzień będzie musiał ci pomóc zapomnieć o tym wszystkim co was łączyło.

Nie nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu by się poddać.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nie, nie jestem silna. Ja po prostu nie mam czasu, by się poddać.

I już nigdy żadne  kocham Cię  wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

mikela dodano: 1 tydzień temu

I już nigdy żadne " kocham Cię " wypowiedziane z moich ust do drugiej osoby nie będzie tak szczere jak do Ciebie.

Mam wrażenie że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam że Cię znam teraz myślę że stajesz się obcą mi osobą.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Mam wrażenie, że marnuje swoje życie na myśli o Tobie. Łudzę się, że wrócisz a Ty nawet o tym nie myślisz. Kiedyś myślałam,że Cię znam, teraz myślę, że stajesz się obcą mi osobą.

Nie mam już siły walczyć o coś co skresliles już dawno.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Nie mam już siły walczyć o coś, co skresliles już dawno.

Tęsknię. Mocno niewyobrażalnie cierpliwie pięknie smutno tragicznie ciągle trwale niewypowiedzianie strasznie prawdziwie cicho bezszelestnie poetycko w cierpieniu milcząc kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Tęsknię. Mocno, niewyobrażalnie, cierpliwie, pięknie, smutno, tragicznie, ciągle, trwale, niewypowiedzianie, strasznie, prawdziwie, cicho, bezszelestnie, poetycko, w cierpieniu, milcząc, kochając Cię. Strasznie za Tobą tęsknię.

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą byś nie stracił mnie do końca.

mikela dodano: 1 tydzień temu

chętnie zapukałabym do Twoich drzwi z prośbą, byś nie stracił mnie do końca.

Brakuje mi ogromnej części mojego dawnego życia.

mikela dodano: 1 tydzień temu

Brakuje mi ogromnej części mojego dawnego życia.

nawet jak jestem upita wiem kogo kocham.

mikela dodano: 1 tydzień temu

nawet jak jestem upita, wiem kogo kocham.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV