 |
Lubię spacerować, gdy pada deszcz... w strugach deszczu nie widać łez
|
|
 |
Czy można kochać i nienawidzić tę samą osobę? Można. Ale szybko gubisz się między 'wynoś się w cholerę' ,a 'błagam, wróć'.
|
|
 |
Nie wiem co czuję, co myślę, a nawet do kogo i czego tęsknię. Totalny mętlik. Rozsypane puzzle, a ja nawet nie wiem, czy mam ochotę i siłę cokolwiek układać.
|
|
 |
Kocham Cię Kubuś ; **
-za to, że jesteś taaaki pyszny-marchewkowy.
Kocham Cię Grzesiu ; **
-za to, że jesteś tak czekoladowy.
Kocham Cię Jasiu ; **
-za to, że tak miękko układasz się pod moją głową, gdy śpię.
|
|
 |
Gdybym miała wybrać miłość czy przyjaźń , nie wiem które mogłabym wybrać. Miłość bywa fałszywa i przyjaźń też.
|
|
 |
.. cofnąć ten czas, tą chwilę, ten dzień, gdy dowiedziałam się, że kochasz tą pierdoloną szmatę !.
|
|
 |
Moje zakwasy doprowadzają mnie do szału. Szkolne dziwki doprowadzają mnie do szału. Koleś, który mówił mi, że mnie kocha i jestem dla niego wszystkim, doprowadza mnie do szału. Koleżanka, która pierdoli o niczym siedem szkolnych godzin doprowadza mnie do szału. Ja sama doprowadzam się do szału. Wszystko doprowadza mnie do szału. A tylko Ty potrafiłeś mnie z tego szału wyciągnąć.
|
|
 |
i kurwa pierdole już nie mogę . Nie mogę wytrzymać bez Ciebie , nie potrafię, może nie chcę . Jesteś w każdej mojej myśli . Za dużo Ciebie , za dużo
|
|
 |
prawdziwa kobieta jest jak herbata mocna i gorąca. jak posłodzisz - słodka, jak nie posłodzisz, to pij kur*a gorzką.
|
|
 |
i dzisiaj za każdym razem gdy sobie pomyślę, że była moją przyjaciółką, robię duże gały, ksztusze się colą i kręcę z niedowierzaniem głową-a to dobre, powtarzałam w myślach. ;d
|
|
 |
i nawet skacząc ten ostatni raz z mostu, nie zapomnij cieszyć się tym wiatrem we włosach. :)
|
|
 |
kochanie, to nie jest tak że ja Cię będę kochała a ty mnie będziesz ranił. Nadejdzie czas kiedy wszystko się odwróci.
|
|
|
|