głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mousume

szczęścia nie trzeba szukać  spotyka się je przy okazji

kakaowysen dodano: 9 maja 2012

szczęścia nie trzeba szukać, spotyka się je przy okazji

mam dość zimnych i pustych nocy bez niego   braku możliwości przytulenia się  szybkich buziaków   zabierania bluzy gdy mi zimno   śmiania się   narzekania na świat   zimnych rak bo nie ma kto mi ich ogrzać   samotnych wieczornych spacerów bo nie mam z kimś wyjść   romantycznych kolacji   spontanicznych decyzji   oglądania razem filmów   siedzenia przy oknie  z chusteczką i wycierać każdą łzę   która płynie spod czerwonych powiek   mam dość tego że jest daleko. namalowanaksiezniczka

namalowanaksiezniczka dodano: 9 maja 2012

mam dość zimnych i pustych nocy bez niego , braku możliwości przytulenia się, szybkich buziaków, zabierania bluzy gdy mi zimno , śmiania się , narzekania na świat , zimnych rak bo nie ma kto mi ich ogrzać , samotnych wieczornych spacerów bo nie mam z kimś wyjść , romantycznych kolacji , spontanicznych decyzji , oglądania razem filmów , siedzenia przy oknie z chusteczką i wycierać każdą łzę , która płynie spod czerwonych powiek , mam dość tego że jest daleko./namalowanaksiezniczka

nie ma kobiet niezrozumiałych   są tylko niedomyślni mężczyźni .

loveyou16 dodano: 9 maja 2012

nie ma kobiet niezrozumiałych , są tylko niedomyślni mężczyźni .

nie czekaj na idealny moment   wybierz moment i spraw by stał się idealny

loveyou16 dodano: 9 maja 2012

nie czekaj na idealny moment , wybierz moment i spraw by stał się idealny

spytaj mnie o ideał chłopaka  a dokładnie opiszę właśnie jego.   wefoundloove

kaka15 dodano: 8 maja 2012

spytaj mnie o ideał chłopaka, a dokładnie opiszę właśnie jego. / wefoundloove

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania  bezinteresowną. Tą  która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę  że można żyć dla kogoś  budzić się i czekać na jeden uśmiech  jedno spojrzenie. A co najważniejsze   wierzę  że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

nane dodano: 7 maja 2012

Wierzę w miłość. Tą prawdziwą bez chęci posiadania, bezinteresowną. Tą, która uszczęśliwia i daje sens istnienia. Wierzę, że można żyć dla kogoś, budzić się i czekać na jeden uśmiech, jedno spojrzenie. A co najważniejsze - wierzę, że jestem w stanie Ci taką miłość ofiarować.

Uwielbiam to uczucie  kiedy wiem  że jestem dla kogoś ważna. Uczucie to nasila się  kiedy wiem  że ta sama osoba jest tak samo bardzo ważna i dla mnie. Każdy ma szanse na prawdziwą miłość  trzeba tylko umieć wykorzystać taką szansę.

nane dodano: 7 maja 2012

Uwielbiam to uczucie, kiedy wiem, że jestem dla kogoś ważna. Uczucie to nasila się, kiedy wiem, że ta sama osoba jest tak samo bardzo ważna i dla mnie. Każdy ma szanse na prawdziwą miłość, trzeba tylko umieć wykorzystać taką szansę.

Żyję  jak mogę. Kocham  jak umiem.

nane dodano: 7 maja 2012

Żyję, jak mogę. Kocham, jak umiem.

chcę po prostu  żebyś był mój. tak na każdą sekundę  minutę  godzinę  dzień  rok  wiek   tak na zawsze. aż do śmierci.

nane dodano: 7 maja 2012

chcę po prostu, żebyś był mój. tak na każdą sekundę, minutę, godzinę, dzień, rok, wiek - tak na zawsze. aż do śmierci.

Paradoksalne  że przez te przyjemne wspomnienia cierpimy najbardziej...

nane dodano: 7 maja 2012

Paradoksalne, że przez te przyjemne wspomnienia cierpimy najbardziej...

Uśmiech to magia. Powstaje z niczego  a potrafi zdziałać cuda

nane dodano: 7 maja 2012

Uśmiech to magia. Powstaje z niczego, a potrafi zdziałać cuda

Uwielbiam gdy mi się śnisz. Wtedy myślę że tak naprawdę było.

nane dodano: 7 maja 2012

Uwielbiam gdy mi się śnisz. Wtedy myślę że tak naprawdę było.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć