 |
|
najgorzej jest wtedy, gdy wyobrażamy sobie zbyt dużo i mamy tego świadomość, a pomimo tego jakaś część nas nie pozwala zmieniać wyobraźni tego, co sami w niej zobaczyliśmy
|
|
 |
|
i was in love, but fuck it
|
|
 |
|
chwilę trzymając palce na klawiaturze i zastanawiając się co napisać stwierdziłam, że wcale tak dobrego serca to ja nie mam.
|
|
 |
|
ulotna chwila. ich trójka. ona, ona, on. ona w środku. trójka w objęciach, następuje zdrada poprzez spojrzenia. cholera, to nie tak.
|
|
 |
|
czasami wydaje nam się, że nie da się przeżyć. opadamy z sił, chcemy zamknąć oczy i nie wstać. zniknąć z tego pieprzonego świata i odpłynąć na wieki, wpaść w nicość, pierdolić to co do tej pory tworzyło historie naszego życia.opłakiwać każdy moment, każde wspomnienie, ryczeć do okna i wrzeszczeć, że dlaczego to wszystko nie wróci, że co przyniesie przyszłość, jak damy sobie rade? ba, że w ogóle tej rady nie damy. jednak wystarczą też słowa bliskiej ci osoby czy nawet racjonalne myślenie. egoizm stał się powszechny, wmawianie sobie pierdolą mnie inni, ja jestem najważniejsza nic nie da. wystarczy cierpliwość i wiara w siebie, a wtedy wszystko się jakoś ułoży. cheers.
|
|
 |
|
"Gdy szary smutek odbiera mi uśmiech, chcę być z Tobą inaczej spokojnie nie usnę."
|
|
 |
|
Chcę być dla Niego. Chcę być zawsze przy Nim, stawać w Jego obronie, wspierać Go i pocieszać, gdy będę Mu potrzebna, pomagać i wyręczać z różnych rzeczy. Chcę dawać Mu buziaka na pożegnanie i przytulać, gdy ogarnie Go smutek, chcę mówić Mu jak bardzo lubię te Jego perfumy, jak się uśmiecha i w jaki sposób na mnie patrzy. Chcę dzielić się z Nim żelkami i jeść wspólnie mleczną czekoladę. Chcę okazać Mu jak wielką część mojego życia zajmuje, chcę Go upewnić i być potrzebna pod każdym względem, tak jak potrzebna jest mi Jego osoba. / 61sekund
|
|
 |
|
Są ludzie po których odejściu pozostaje coś ponad wspomnienia.
|
|
|
|