głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mmola

stwórzmy swoją własną stację radiową. puszczajmy wyłącznie piosenki o  nieszczęśliwej miłości.

zozolandia dodano: 17 czerwca 2011

stwórzmy swoją własną stację radiową. puszczajmy wyłącznie piosenki o nieszczęśliwej miłości.

gwiazdki z nieba perełko :  teksty zozolandia dodał komentarz: gwiazdki z nieba perełko :* do wpisu 16 czerwca 2011
serce da się wyleczyć.   nawet to pokaleczone.  wystarczy starannie i powoli zaszywać ranę.  aż w końcu serduszko będzie wyglądać jak nowe.  tylko  że po każdej ranie zostają blizny.  na sercu też

zozolandia dodano: 16 czerwca 2011

serce da się wyleczyć. nawet to pokaleczone. wystarczy starannie i powoli zaszywać ranę. aż w końcu serduszko będzie wyglądać jak nowe. tylko, że po każdej ranie zostają blizny. na sercu też

Zaćmienie księżyca może się schować przy naszej grze w skojarzenia na przystanku do godziny 23 .

zozolandia dodano: 16 czerwca 2011

Zaćmienie księżyca może się schować przy naszej grze w skojarzenia na przystanku do godziny 23 .

Czasami po prostu wiesz  że wśród niektórych osób nie powinnaś przebywać.

zozolandia dodano: 16 czerwca 2011

Czasami po prostu wiesz, że wśród niektórych osób nie powinnaś przebywać.

słaboo. ale pierdolić to. teksty zozolandia dodał komentarz: słaboo. ale pierdolić to. do wpisu 15 czerwca 2011
i teraz zaczyna się walenie smutków z powodu wyników egzaminu.

zozolandia dodano: 15 czerwca 2011

i teraz zaczyna się walenie smutków z powodu wyników egzaminu.

  DD teksty talucha dodał komentarz: ; DD do wpisu 14 czerwca 2011
Budujemy nasze życie dla jakiejś osoby i kiedy w końcu możemy ją w nim przyjąc  ta osoba nie przychodzi. Potem umiera dla nas i żyjemy uwięzieni w tym  co było przeznaczone tylko dla niej.

talucha dodano: 13 czerwca 2011

Budujemy nasze życie dla jakiejś osoby i kiedy w końcu możemy ją w nim przyjąc, ta osoba nie przychodzi. Potem umiera dla nas i żyjemy uwięzieni w tym, co było przeznaczone tylko dla niej.

Życie nasze usiane jest cudami  których zawsze mogą spodziewać się Ci  co kochają.

talucha dodano: 13 czerwca 2011

Życie nasze usiane jest cudami, których zawsze mogą spodziewać się Ci, co kochają.

Walczyłam o rzeczy  o które walczyć nie warto. Takie jak miłość. Człowiek kocha albo nie kocha i żadna siła na świecie nie ma na to wspływu. Możemy udawać  że kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu  założyć rodzinę  kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm  a mimo to czuć wokół żałosną pustkę  wiedzieć  że czegoś ważnego brakuje. W imię wszystkiego  co wydawało mi się  że wiem o relacjach między mężczyzną a kobietą  starałam się walczyć o to  co wcale na to nie zasługiwało. To dotyczy też ciebie. Kiedy się dzisiaj kochaliśmy  kiedy dawałam Ci całą siebie i czułam że i ty osiągasz swoje wyżyny  pojęłam  iż twoje wyżyny już mnie nie interesują.

talucha dodano: 13 czerwca 2011

Walczyłam o rzeczy, o które walczyć nie warto. Takie jak miłość. Człowiek kocha albo nie kocha i żadna siła na świecie nie ma na to wspływu. Możemy udawać, że kochamy. Możemy przywyknąć do drugiej osoby. Możemy przeżyć całe życie w przyjaźni i wzajemnym zrozumieniu, założyć rodzinę, kochać się każdej nocy i każdej nocy mieć orgazm, a mimo to czuć wokół żałosną pustkę, wiedzieć, że czegoś ważnego brakuje. W imię wszystkiego, co wydawało mi się, że wiem o relacjach między mężczyzną a kobietą, starałam się walczyć o to, co wcale na to nie zasługiwało. To dotyczy też ciebie. Kiedy się dzisiaj kochaliśmy, kiedy dawałam Ci całą siebie i czułam że i ty osiągasz swoje wyżyny, pojęłam, iż twoje wyżyny już mnie nie interesują.

  Każdy pragnie miłości absolutnej  a takiej miłości nie trzeba szukać w innych  lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy  gdy mamy u swego boku kogoś  kto odwzajemnia nasze uczucia.

talucha dodano: 13 czerwca 2011

- Każdy pragnie miłości absolutnej, a takiej miłości nie trzeba szukać w innych, lecz w sobie. Ona drzemie w nas i tylko my możemy ją w sobie rozbudzić. Ale do tego potrzeba nam drugiego człowieka. Życie ma sens tylko wtedy, gdy mamy u swego boku kogoś, kto odwzajemnia nasze uczucia.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć