głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika merveilledemoiselle

najlepsze rozmowy to te po pijaku.

zozolandia dodano: 20 września 2011

najlepsze rozmowy to te po pijaku.

czegoś mi brakuje.  wszystko inne powoli traci sens

zozolandia dodano: 20 września 2011

czegoś mi brakuje. wszystko inne powoli traci sens

po co kochać   skoro i tak później cierpimy ?

zozolandia dodano: 20 września 2011

po co kochać, skoro i tak później cierpimy ?

o curva. szymka opis  x teksty zozolandia dodał komentarz: o curva. szymka opis ;x do wpisu 20 września 2011
mówią mi  że się zmieniłam a tak naprawdę to się wcale nie zmieniłam tylko lepiej mnie poznali.

kashiya dodano: 20 września 2011

mówią mi, że się zmieniłam a tak naprawdę to się wcale nie zmieniłam tylko lepiej mnie poznali.

lubię wspominać te dobre dni i uśmiechać się do sufitu   lubię sobie popłakać    lubię też usiąść na parapecie i oglądać gwiazdy  lubię też jak jesteś  wiesz?

kashiya dodano: 20 września 2011

lubię wspominać te dobre dni i uśmiechać się do sufitu , lubię sobie popłakać , lubię też usiąść na parapecie i oglądać gwiazdy, lubię też jak jesteś, wiesz?

może czekasz na to  że ja zrobię ten najważniejszy krok ale wybacz ja robię kroki każdego dnia a Ty   ciagle stoisz w miejscu  może ruszysz dupe i postawisz chociaż jeden krok     który może zmieni całe nasze życie?

kashiya dodano: 20 września 2011

może czekasz na to, że ja zrobię ten najważniejszy krok ale wybacz ja robię kroki każdego dnia a Ty ciagle stoisz w miejscu, może ruszysz dupe i postawisz chociaż jeden krok , który może zmieni całe nasze życie?

mógłbym spróbowac zakryc ból  we wszystkich na których mi zależy wbijac chuj

trzymajfason dodano: 19 września 2011

mógłbym spróbowac zakryc ból, we wszystkich na których mi zależy wbijac chuj

on poszedł spac  bo twierdzi że jutro musi wstac do szkoły ja stwierdziłam że jeszcze chwilę zostanę  i siedzę gapiąc sie bez celu w monitor  i czuję coś wspaniałego  chyba jestem szczesliwa!

trzymajfason dodano: 19 września 2011

on poszedł spac, bo twierdzi że jutro musi wstac do szkoły ja stwierdziłam że jeszcze chwilę zostanę, i siedzę gapiąc sie bez celu w monitor, i czuję coś wspaniałego, chyba jestem szczesliwa!

zacytował mi fabułę 'Co pomyślisz mała  kiedy nie będzie mnie  Czy będziesz płakała  czy będzie ci źle?  po czym odrzekłam  że bym płakała a ten z pewnością powiedział że nie a ja smiejąc sie rzuciłam a z kim bym siedziała na gadu do 3 w nocy? z kogo bym sie smiała że nie umie robic naleśników? z kim bym sie kłóciła? z kim bym odpierdalała? kogo bym sie pytała kiedy sie będzie bił na meczu? to słodkie odrzekł ♥

trzymajfason dodano: 19 września 2011

zacytował mi fabułę 'Co pomyślisz mała, kiedy nie będzie mnie Czy będziesz płakała, czy będzie ci źle?" po czym odrzekłam, że bym płakała a ten z pewnością powiedział że nie a ja smiejąc sie rzuciłam a z kim bym siedziała na gadu do 3 w nocy? z kogo bym sie smiała że nie umie robic naleśników? z kim bym sie kłóciła? z kim bym odpierdalała? kogo bym sie pytała kiedy sie będzie bił na meczu? to słodkie odrzekł ♥

lubie gdy jest czuły gdy mnie przytula i całuje  gdy mówi że mnie kocha tak głosno że wszyscy parku za nami się oglądają  kurwa jest fajny ale on nic nie rozumie ..

trzymajfason dodano: 19 września 2011

lubie gdy jest czuły gdy mnie przytula i całuje, gdy mówi że mnie kocha tak głosno że wszyscy parku za nami się oglądają, kurwa jest fajny ale on nic nie rozumie ..

nienawidze kiedy nie potrafię wyrazic swoich uczuc. kiedy pyta mnie co do niego czuję to chce mu jebnąc prosto z mostu  szalenie  z takim entuzjazmem że mam kogoś takiego jak on  chce mu podziękowac że ze mną jest ze zawrócił mi w głowie  że go kocham z całych sił  ale po chwili sobie uswiadamiam że to za dużo że że nie stac mnie na te słowa..

trzymajfason dodano: 19 września 2011

nienawidze kiedy nie potrafię wyrazic swoich uczuc. kiedy pyta mnie co do niego czuję to chce mu jebnąc prosto z mostu, szalenie, z takim entuzjazmem że mam kogoś takiego jak on, chce mu podziękowac że ze mną jest ze zawrócił mi w głowie, że go kocham z całych sił, ale po chwili sobie uswiadamiam że to za dużo że że nie stac mnie na te słowa..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć