głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mania32

Chciałabym mieć chwilę   uchwyciła bym tę chwilę   Byłbyś właśnie tutaj przy mnie   Gdybym miała sekret sekret dla ciebie kochanie   Ja bym miała ten skarb pod moim sercem   Nigdy nie oddałabym tego wszystkiego ponieważ byłam tylko głupia głupia dla Ciebie   gdy kochałam cię tak dziecinnie . Gydbym miała minutę zmieniła bym ją na godzinę   Ponieważ nie wiedziałam co miałam póki tego nie straciłam   W każdej pojedyńczej chwili ty zamieniasz... Mówisz do mnie że wszystko wydaje się dobrze . Na tę chwile jesteś tylko przyjacielem i powinno tak zostać .

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

Chciałabym mieć chwilę , uchwyciła bym tę chwilę , Byłbyś właśnie tutaj przy mnie , Gdybym miała sekret,sekret dla ciebie kochanie , Ja bym miała ten skarb pod moim sercem , Nigdy nie oddałabym tego wszystkiego,ponieważ byłam tylko głupia,głupia dla Ciebie , gdy kochałam cię tak dziecinnie . Gydbym miała minutę zmieniła bym ją na godzinę , Ponieważ nie wiedziałam co miałam póki tego nie straciłam , W każdej pojedyńczej chwili,ty zamieniasz... Mówisz do mnie że wszystko wydaje się dobrze . Na tę chwile jesteś tylko przyjacielem i powinno tak zostać .

jeżeli facet na prawdę się zakocha   to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach   te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną   bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak   jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie   które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu   bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy   obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet   gdy go o to się poprosi   przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

jeżeli facet na prawdę się zakocha , to jedna dziewczyna przysłoni mu cały świat . nie będzie chciał posmakować innych ust nawet w marzeniach - te jedne mu wystarczą . nie obejrzy się za inną , bo najważniejsza dla niego będzie szła obok . każdego dnia będzie ściskał dłoń dziewczyny tak , jakby ta miała mu zaraz uciec . będzie ją bronił nie pozwalając na zranienie w jakikolwiek sposób . z jego warg nie będzie schodziło czułe wyznanie , które będzie chciał deklarować co dziesięć sekund . przy najbliższej okazji nie zerwie z niej bielizny . będzie zastanawiał się czy dobrze zrobił subtelnie zesuwając jej jedno ramiączko . zakochany jest w stanie biec w deszczu do oddalonego o kilka km sklepu , bo ukochanej akurat zabrakło ciastek do ulubionej herbaty . pójdzie z nią na zakupy , obejrzy nawet komedię romantyczną i pobawi się z jej młodszą siostrą . taki facet , gdy go o to się poprosi , przytuli i będzie z tobą milczał zostawiając jedynie ślad swoich ust na twoich włosach .

trzeba pogodzić sie z tym  że nie można wszystkiego mieć  nie wszystko jest dla nas osiągalne. zresztą  gdyby wszystko było osiągalne  nie było by ryzyka  tej życiowej adrenaliny  która w końcu nas pociąga. w życiu trzeba też upadać  by nauczyć się powstawać  by nauczyć się jak być chociaż w 50   jak być odpornym na to   co zdarza się prawie codziennie   na smutek.

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

trzeba pogodzić sie z tym, że nie można wszystkiego mieć, nie wszystko jest dla nas osiągalne. zresztą, gdyby wszystko było osiągalne, nie było by ryzyka, tej życiowej adrenaliny, która w końcu nas pociąga. w życiu trzeba też upadać, by nauczyć się powstawać, by nauczyć się jak być chociaż w 50 % jak być odpornym na to , co zdarza się prawie codziennie - na smutek.

wariatek się nie kocha  nie lubi. wariatki są też uwielbiane. one także śmieszą  wkurzają. są głośne  jest ich wszędzie pełno. można im się zwierzać. potrafią płakać  wzruszać się na każdym kroku. mogą płakać i śmiać się zarazem. mogą kochać najszczerzej. jestem wariatką . i jest fajniee :D

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

wariatek się nie kocha, nie lubi. wariatki są też uwielbiane. one także śmieszą, wkurzają. są głośne, jest ich wszędzie pełno. można im się zwierzać. potrafią płakać, wzruszać się na każdym kroku. mogą płakać i śmiać się zarazem. mogą kochać najszczerzej. jestem wariatką . i jest fajniee :D

czasami krótkie chwile znaczą więcej niż połowa życia..to dla nich tutaj jestem. ♥

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

czasami krótkie chwile znaczą więcej niż połowa życia..to dla nich tutaj jestem. ♥

Nikogo i niczego bardziej nie kochała od Niego.

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

Nikogo i niczego bardziej nie kochała od Niego.

była bezsilna. nie potrafiła mu powiedzieć  że znaczy dla niej więcej niż cokolwiek.

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

była bezsilna. nie potrafiła mu powiedzieć, że znaczy dla niej więcej niż cokolwiek.

Kurwa...wiem  że odejdziesz. Nawet czuję  że zrobisz to niedługo  bo przecież widzę jak między nami się wszystko jebie. Jakbyś był tak miły to może zrób to teraz. Przynajmniej będę miała mniej wspomnień do przepłakania.

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

Kurwa...wiem ,że odejdziesz. Nawet czuję ,że zrobisz to niedługo ,bo przecież widzę jak między nami się wszystko jebie. Jakbyś był tak miły to może zrób to teraz. Przynajmniej będę miała mniej wspomnień do przepłakania.

A kiedy już o Tobie zapomniałam. Kiedy wszystko przestało mi się z Tobą kojarzyć  a  naszą  piosenkę słuchałam z uśmiechem na twarzy nie zwracając uwagi na to ile się zdarzyło gdy z głośników wydobywał się ten krótki bit. Kiedy pojawił się ktoś kto potrafił dać mi o tysiąc razy więcej miłości od Ciebie...to właśnie wtedy jedno Twoje spojrzenie ponownie wywracało mi świat do góry nogami. Dokładnie wtedy Twój zapach powodował  że wszystko wracało z podwojoną siłą i to wtedy serce pękało mi na kolejne miliony kawałków  których nie da już się posklejać...

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

A kiedy już o Tobie zapomniałam. Kiedy wszystko przestało mi się z Tobą kojarzyć ,a "naszą" piosenkę słuchałam z uśmiechem na twarzy nie zwracając uwagi na to ile się zdarzyło gdy z głośników wydobywał się ten krótki bit. Kiedy pojawił się ktoś kto potrafił dać mi o tysiąc razy więcej miłości od Ciebie...to właśnie wtedy jedno Twoje spojrzenie ponownie wywracało mi świat do góry nogami. Dokładnie wtedy Twój zapach powodował ,że wszystko wracało z podwojoną siłą i to wtedy serce pękało mi na kolejne miliony kawałków ,których nie da już się posklejać...

Leżeli obok siebie. Było ciemno  tylko gwiazdy oświetlały ich twarze. Patrzeli sobie nawzajem w oczy tak jakby nie mogli przestać. Jakby bali się  że spojrzą w inną stronę  a drugiego już nie będzie. Mówił jej  że jest najważniejsza  że jest tą jedyna   tą na całe życie. Wierzyła chociaż cholernie się bała. Pachnieli miłością  a we mgle zatapiał się romantyzm zmieszany z namiętnością. Muskał delikatnie palcami jej plecy tak jakby była ze szkła. Wiedziała  że może dojść do czegoś więcej ale mimo wszystko nie bała się   była tylko jego. Wędrował dłonią po jej plecach coraz wyżej. Dostrzegł strach w jej oczach  który starała się ukryć. Wyciągnął rękę po czym odgarnął włosy z jej czoła i dał jej w nie najsłodszego buziaka. A  dobranoc  zastąpili wyszeptanym  kocham Cie ...zasnęli w swoich ramionach.

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

Leżeli obok siebie. Było ciemno ,tylko gwiazdy oświetlały ich twarze. Patrzeli sobie nawzajem w oczy tak jakby nie mogli przestać. Jakby bali się ,że spojrzą w inną stronę ,a drugiego już nie będzie. Mówił jej ,że jest najważniejsza ,że jest tą jedyna , tą na całe życie. Wierzyła chociaż cholernie się bała. Pachnieli miłością ,a we mgle zatapiał się romantyzm zmieszany z namiętnością. Muskał delikatnie palcami jej plecy tak jakby była ze szkła. Wiedziała ,że może dojść do czegoś więcej ale mimo wszystko nie bała się - była tylko jego. Wędrował dłonią po jej plecach coraz wyżej. Dostrzegł strach w jej oczach ,który starała się ukryć. Wyciągnął rękę po czym odgarnął włosy z jej czoła i dał jej w nie najsłodszego buziaka. A "dobranoc" zastąpili wyszeptanym "kocham Cie"...zasnęli w swoich ramionach.

To ten w stylu  poczekam aż będziesz gotowa . To ten na podobiznę  jesteś najważniejsza  nawet przy kolegach. To ten przypominający  Nigdy Cie nie zdradzę  . To ten na wzór  masz bluzę  bo Ci zimno . To ten ala  Chodź kochanie  na środku miasta  . To ten  przyjdę do Ciebie  w czasie grypy. To ten pieprzony ideał z niebieskimi oczami.

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

To ten w stylu "poczekam aż będziesz gotowa". To ten na podobiznę "jesteś najważniejsza" nawet przy kolegach. To ten przypominający "Nigdy Cie nie zdradzę ". To ten na wzór "masz bluzę ,bo Ci zimno". To ten ala "Chodź kochanie" na środku miasta" . To ten "przyjdę do Ciebie" w czasie grypy. To ten pieprzony ideał z niebieskimi oczami. ;*

Oglądając nasze wspólne zdjęcia  przypominam sobie tamte chwile  tęsknie  płacze. Nie wiem kiedy to wszystko się spierdoliło. Chciałabym cofnąć czas i ominąć te przykre zdarzenia  które tyle zmieniły w naszym życiu.

maszkaronek dodano: 1 lipca 2011

Oglądając nasze wspólne zdjęcia, przypominam sobie tamte chwile, tęsknie, płacze. Nie wiem kiedy to wszystko się spierdoliło. Chciałabym cofnąć czas i ominąć te przykre zdarzenia, które tyle zmieniły w naszym życiu.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć