 |
|
Rób to, co uważasz za stosowne. I tak zawsze znajdzie się ktoś, kto uważa inaczej.
|
|
 |
|
"Bo w głębi duszy, każdy człowiek pragnie mieć kogoś takiego, kto po ciężkim dniu przytuli, będzie całował na dobranoc i będzie dawał to cholerne poczucie bezpieczeństwa."
|
|
 |
|
Nie rozumiem ludzi, którzy sami ze mnie zrezygnowali, odepchnęli mnie i zerwali kontakt, a potem wracają i są zdziwieni, że już na nich nie czekam.
|
|
 |
|
Nie mylić miłości z zakochaniem. Zakochanie to jest reakcja fizjologiczna, jak erekcja. To się po prostu zdarza, czasem samo z siebie. Jak ktoś nie chce, żeby się zdarzyło, to ucieknie na czas, jasne. A miłość to nie jest uczucie, to postawa względem drugiego człowieka i seria decyzji, jakie się podejmuje. Miłości się nie czuje, tylko się nią żyje. Kocham swojego męża, bo kiedyś tak zdecydowałam: "Będę kochała właśnie Ciebie".
|
|
 |
|
nie żebym się przejmowała, ale w chuj go lubiłam.
|
|
 |
|
Nerwy na granicy wytrzymałości, ale muszę dać radę. Wiem, że to mnie umocni na przyszłość i szukam plusów i znalazłam jeden ogromny, może mam niewielu przyjaciół ale za to są zaufani i zawsze mi pomogą w dodatku moja rodzina stoi za mną murem.
|
|
 |
|
teraz to już w ogóle mogę powiedzieć że jest źle... wypadek, dużo stresu.. dużo by opowiadać a nie mam sił...
|
|
 |
|
Mało mam przestrzeni i oddechu ... po sesji jeden dzień poza miastem nawet gdybym miała pojechać sama.
|
|
 |
|
Są takie dni kiedy chcę po prostu leżeć, słuchać muzyki i zajadać chipsy. Natomiast na drugi dzień chcę być fit jak inne dziewczyny, czuć się pewnie w swoim ciele. Więc zróbmy coś małymi kroczkami w lepszą wersję siebie , bo na pewno nie będę tego żałować.
|
|
 |
|
Nie patrz na nikogo z góry.
Chyba, że pomagasz mu wstać.
|
|
 |
|
Przeszłość do mnie dzwoni, ale zostawia tylko nieodebrane połączenia. ;)
|
|
 |
|
Trochę mnie tu nie było , ale mam małe zawirowania, drobne problemy techniczne, dużo na głowie, na szczęście sesja się już kończy.
|
|
|
|