głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika mala_1905

Kocham jak na mnie patrzy  Kocham jak się do mnie uśmiecha  Kocham jak mnie całuje  Kocham jak mnie przytula  Kocham jak mnie dotyka  Kocham jak mnie łaskocze  Kocham jak żartuje  KOCHAM GO !   3   sluchajkotq

sluchajkotq dodano: 28 luty 2013

Kocham jak na mnie patrzy, Kocham jak się do mnie uśmiecha, Kocham jak mnie całuje, Kocham jak mnie przytula, Kocham jak mnie dotyka, Kocham jak mnie łaskocze, Kocham jak żartuje, KOCHAM GO ! < 3 ||sluchajkotq

Boję się  że to moje szczęśćie nie będzie trwało wiecznie.

sluchajkotq dodano: 28 luty 2013

Boję się, że to moje szczęśćie nie będzie trwało wiecznie.

18 dni ♥

sluchajkotq dodano: 28 luty 2013

18 dni ♥

Najszczęśliwsza !   3

sluchajkotq dodano: 28 luty 2013

Najszczęśliwsza ! < 3 ;) ;) ;)

Chodź  pobawimy się dziś w berka z klepsydrą  i oszukamy zegar  gdy schowamy się pod cyfrą  i rozkochamy tarczę w sobie  płynąc coraz wyżej   tańcząc na lodzie ze wskazówkami  zamiast łyżew.   Buka

noniegadaj dodano: 28 luty 2013

Chodź, pobawimy się dziś w berka z klepsydrą i oszukamy zegar, gdy schowamy się pod cyfrą i rozkochamy tarczę w sobie, płynąc coraz wyżej, tańcząc na lodzie ze wskazówkami, zamiast łyżew. / Buka

Jestem zmęczona tymi ludźmi  którzy przychodzą i odchodzą. Mam dość zapijania ryja  bo dzisiaj ktoś znowu mnie zranił. Z uśmiechem na ustach życzę Wam  abyście kurwa cierpieli tak jak ja.

noniegadaj dodano: 27 luty 2013

Jestem zmęczona tymi ludźmi, którzy przychodzą i odchodzą. Mam dość zapijania ryja, bo dzisiaj ktoś znowu mnie zranił. Z uśmiechem na ustach życzę Wam, abyście kurwa cierpieli tak jak ja.

Użalam się nad sobą i to nie jest spoko.

noniegadaj dodano: 27 luty 2013

Użalam się nad sobą i to nie jest spoko.

   teksty sluchajkotq dodał komentarz: ^^ do wpisu 27 luty 2013
Jest jeszcze ktooś na moblo  kto pisze o szczęśliweej miłośći ??

sluchajkotq dodano: 27 luty 2013

Jest jeszcze ktooś na moblo, kto pisze o szczęśliweej miłośći ??

Chwilowa awaria hamulców moralnych.

noniegadaj dodano: 26 luty 2013

Chwilowa awaria hamulców moralnych.

Krokodyle są miłe. Próbują Cię zabić by potem zjeść. Ludzie są gorsi. Zanim Cię zabiją i zjedzą  próbują się z Tobą zaprzyjaźnić.

noniegadaj dodano: 26 luty 2013

Krokodyle są miłe. Próbują Cię zabić by potem zjeść. Ludzie są gorsi. Zanim Cię zabiją i zjedzą, próbują się z Tobą zaprzyjaźnić.

Chcesz halloween ? Wyjdź z domu bez tapety i postrasz ludzi  dziwko.

noniegadaj dodano: 26 luty 2013

Chcesz halloween ? Wyjdź z domu bez tapety i postrasz ludzi, dziwko.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć