głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lyneesc

Obojętność w nas tłumi cały strach. Patrzę w stronę gwiazd widzę siebie tam. Niebo piekło ja gdzieś pomiędzy sam...

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Obojętność w nas, tłumi cały strach. Patrzę w stronę gwiazd, widzę siebie tam. Niebo, piekło, ja gdzieś pomiędzy sam...

Dzwonisz jak się najebiesz zadzwoń jak wytrzeźwiejesz. Już to słyszę codziennie codziennie codziennie Cię mniej codziennie Cię mniej.

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Dzwonisz jak się najebiesz, zadzwoń jak wytrzeźwiejesz. Już to słyszę codziennie, codziennie, codziennie Cię mniej, codziennie Cię mniej.

Wiem że lubi kiedy dzwonię do niej po trawie wiem że lubi kiedy dzwonię do niej nad ranem. Dobrze wie że nocą czuję wszystko najbardziej dobrze wie że chyba inaczej nie potrafię.

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Wiem, że lubi kiedy dzwonię do niej po trawie, wiem, że lubi kiedy dzwonię do niej nad ranem. Dobrze wie, że nocą czuję wszystko najbardziej, dobrze wie, że chyba inaczej nie potrafię.

Znów wybrałem numer przez przypadek w takim stanie słyszy mój głos. Dobrze zna już ten ton pyta czy wszystko ok. Coś tam jej tłumaczę że ogarnę się przez ten rok  coś tam jej tłumaczę że... w sumie nie wiem już co.

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Znów wybrałem numer przez przypadek, w takim stanie słyszy mój głos. Dobrze zna już ten ton, pyta czy wszystko ok. Coś tam jej tłumaczę, że ogarnę się przez ten rok, coś tam jej tłumaczę, że... w sumie nie wiem już co.

Ciemniej znów się robi ciemniej. Te myśli jak ciernie znów widuję Cię mniej. Im mniej mnie w sobie mam więcej chodzę sam.

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Ciemniej, znów się robi ciemniej. Te myśli jak ciernie, znów widuję Cię mniej. Im mniej mnie w sobie mam, więcej chodzę sam.

Kiedyś marzyłem żeby zostać sam a teraz jestem sam i nic nie wiem.

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Kiedyś marzyłem żeby zostać sam, a teraz jestem sam i nic nie wiem.

 Odzywał się kiedy miał na to ochotę dość nieregularnie. A jedyną rzeczą jaką mogłam na to poradzić było czekanie aż znów do mnie napisze.

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

"Odzywał się kiedy miał na to ochotę, dość nieregularnie. A jedyną rzeczą jaką mogłam na to poradzić było czekanie, aż znów do mnie napisze."

chcę do ciebie zadzwonić powiedzieć że coś mi się w życiu nie udało że przegrywam wojny że uwierają mnie grzechy w niewygodnych butach chcę do ciebie zadzwonić przywrócić tę jedną chwilę świętego spokoju kiedy zamykam okna na klucz i rozstać też się nie chcę bo zabrakło nam czasu na muzykę do duszy to wszystko słuchawki milczą to najlepszy dowód na to że istnieją pustki  — Kaja Kowalewska

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

chcę do ciebie zadzwonić powiedzieć że coś mi się w życiu nie udało że przegrywam wojny że uwierają mnie grzechy w niewygodnych butach chcę do ciebie zadzwonić przywrócić tę jedną chwilę świętego spokoju kiedy zamykam okna na klucz i rozstać też się nie chcę bo zabrakło nam czasu na muzykę do duszy to wszystko słuchawki milczą to najlepszy dowód na to że istnieją pustki — Kaja Kowalewska

Dzisiaj nikt już prawie nie telefonuje. Dzisiaj przede wszystkim się pisze. To pozwala ograniczyć ryzyko. Przynajmniej na pozór. Można się spokojnie zastanowić nad odpowiedzią. Wyeliminować niebezpieczeństwo że powie się coś niewłaściwego albo spontanicznie zareaguje w nieodpowiedni sposób. Lepiej już wysłać wiadomość którą można wielorako interpretować. Problemem jest jednak dystans w tego rodzaju komunikacji. Nie zbliża nas ona do siebie. Ten rodzaj komunikacji jest idealną pożywką dla wszystkich domysłów.   — Michael Nast Pokolenie JA. Niezdolni do relacji

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Dzisiaj nikt już prawie nie telefonuje. Dzisiaj przede wszystkim się pisze. To pozwala ograniczyć ryzyko. Przynajmniej na pozór. Można się spokojnie zastanowić nad odpowiedzią. Wyeliminować niebezpieczeństwo, że powie się coś niewłaściwego albo spontanicznie zareaguje w nieodpowiedni sposób. Lepiej już wysłać wiadomość, którą można wielorako interpretować. Problemem jest jednak dystans w tego rodzaju komunikacji. Nie zbliża nas ona do siebie. Ten rodzaj komunikacji jest idealną pożywką dla wszystkich domysłów. — Michael Nast "Pokolenie JA. Niezdolni do relacji"

 Potrafię się przywiązać nawet do ulubionej poduszki a ktoś mi mówi żebym nie rozpaczała kiedy odchodzi mój ulubiony człowiek.

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

"Potrafię się przywiązać nawet do ulubionej poduszki, a ktoś mi mówi, żebym nie rozpaczała, kiedy odchodzi mój ulubiony człowiek."

 Zawsze tu będziemy gdybyś nas potrzebował.  Prawda była jednak taka że słowo zawsze miało datę ważności.   — Brittainy C. Cherry: Powietrze którym oddycha

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

"Zawsze tu będziemy, gdybyś nas potrzebował." Prawda była jednak taka, że słowo "zawsze" miało datę ważności. — Brittainy C. Cherry: "Powietrze, którym oddycha"

Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów ale milczenie naszych przyjaciół.   — Martin Luther King

ponaadwszystko dodano: 1 tydzień temu

Na końcu będziemy pamiętać nie słowa naszych wrogów, ale milczenie naszych przyjaciół. — Martin Luther King

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV