głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lyneesc

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach które zapewne się nigdy nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach które przywołują wspomnienia..

dreambig dodano: 53 sekund temu

Za dużo myślę przed snem. Zbyt często o rozmowach, które zapewne się nigdy nie odbędą. Zbyt często o zdarzeniach, które pewnie nigdy nie będą miały miejsca. Zbyt często o miejscach, które przywołują wspomnienia..

Jeśli nie wiecie co robić to zacznijcie od początku.

dreambig dodano: 1 minutę temu

Jeśli nie wiecie co robić to zacznijcie od początku.

jestem! czekałam na Twój powrót : teksty ponaadwszystko dodał komentarz: jestem! czekałam na Twój powrót :) do wpisu przedwczoraj o 17:44
Nie będzie lepszego momentu niż teraz. Czekając tracimy okazję czekając tracimy siebie.

dreambig dodano: 1 tydzień temu

Nie będzie lepszego momentu niż teraz. Czekając tracimy okazję, czekając tracimy siebie.

To jest magia. Kochać kogoś.

dreambig dodano: 2 października 2016

To jest magia. Kochać kogoś.

Piękne jest to co podoba się całkiem bezinteresownie.

dreambig dodano: 29 września 2016

Piękne jest to, co podoba się całkiem bezinteresownie.

'Niebawem zrozumiesz że to co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się najwspanialszą inwestycją jaką kiedykolwiek zrobisz.'

dreambig dodano: 26 września 2016

'Niebawem zrozumiesz, że to, co dziś wygląda jak poświęcenie okaże się najwspanialszą inwestycją, jaką kiedykolwiek zrobisz.'

“Z czasem się przekonasz że jak człowiek musi to poradzi sobie ze wszystkim.”

dreambig dodano: 26 września 2016

“Z czasem się przekonasz, że jak człowiek musi, to poradzi sobie ze wszystkim.”

Chcę być Twoim najpiękniejszym powitaniem i najtrudniejszym pożegnaniem

dreambig dodano: 25 września 2016

Chcę być Twoim najpiękniejszym powitaniem i najtrudniejszym pożegnaniem

W końcu trafiasz na kogoś kto przesłania ci sobą cały świat a nawet więcej. Kogoś kto staje się ważny jak nie najważniejszy. Kogoś dla ciebie kogoś swojego prywatnego. Kogoś z kim możesz dzielić się wszystkim. Kogoś dla kogo jesteś w stanie znieść wiele. Kogoś z kim milczenie nie jest czymś złym. I choć musiałaś czekać na niego długo wygrałaś. Warto było przecierpieć swoje i przepłakać bezwartościowość. Teraz masz to na co tyle czekałaś i przebolałaś  czego chcieć więcej?

dreambig dodano: 25 września 2016

W końcu trafiasz na kogoś, kto przesłania ci sobą cały świat, a nawet więcej. Kogoś, kto staje się ważny, jak nie najważniejszy. Kogoś dla ciebie, kogoś swojego, prywatnego. Kogoś, z kim możesz dzielić się wszystkim. Kogoś, dla kogo jesteś w stanie znieść wiele. Kogoś, z kim milczenie nie jest czymś złym. I choć musiałaś czekać na niego długo, wygrałaś. Warto było przecierpieć swoje i przepłakać bezwartościowość. Teraz, masz to, na co tyle czekałaś i przebolałaś - czego chcieć więcej?

Daj się zaskoczyć. Nie ma sensu się zamykać. Otwórz się na nieznane. Ciesz się chwilą. Czerp z dzisiejszego dnia jak najwięcej. Próbuj bo później pozostanie tylko żal do samego siebie. Jeśli nie teraz to kiedy? Weź się w garść. Wstań i rusz do przodu. Nałóż na twarz uśmiech. Jesteś tylko ty i całe twoje życie. Nie oszczędzaj go.

dreambig dodano: 25 września 2016

Daj się zaskoczyć. Nie ma sensu się zamykać. Otwórz się na nieznane. Ciesz się chwilą. Czerp z dzisiejszego dnia jak najwięcej. Próbuj, bo później pozostanie tylko żal do samego siebie. Jeśli nie teraz, to kiedy? Weź się w garść. Wstań i rusz do przodu. Nałóż na twarz uśmiech. Jesteś tylko ty i całe twoje życie. Nie oszczędzaj go.

W końcu wszystko się zmienia. Wychodzi słońce chmury rozchodzą się na boki. Na twarzy pojawia się uśmiech znikąd po prostu jest. Oczy promienieją. Nadchodzi taki czas kiedy przeszłość przestaje mieć znaczenie. Wciąż jest istnieje ale już się nie liczy nie ciąży nam. Zaczynasz doceniać obecne chwile ludzi obok niebo nad głową. Ale to nic wiesz co jest najważniejsze? Że w końcu zwyciężyłeś najgorsze już za tobą nauczyłeś się walczyć zacząłeś żyć. Z tym człowiekiem obok czy bez niego z bolącymi wspomnieniami urazami przeszłości nienawiścią ludzi pozostałych w tyle. Zacząłeś prawdziwie żyć tylko to się liczy.

dreambig dodano: 25 września 2016

W końcu wszystko się zmienia. Wychodzi słońce, chmury rozchodzą się na boki. Na twarzy pojawia się uśmiech, znikąd, po prostu jest. Oczy promienieją. Nadchodzi taki czas, kiedy przeszłość przestaje mieć znaczenie. Wciąż jest, istnieje, ale już się nie liczy, nie ciąży nam. Zaczynasz doceniać obecne chwile, ludzi obok, niebo nad głową. Ale to nic, wiesz co jest najważniejsze? Że w końcu zwyciężyłeś, najgorsze już za tobą, nauczyłeś się walczyć, zacząłeś żyć. Z tym człowiekiem obok, czy bez niego, z bolącymi wspomnieniami, urazami przeszłości, nienawiścią ludzi pozostałych w tyle. Zacząłeś prawdziwie żyć, tylko to się liczy.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV