głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lyneesc

I w pewnym mome­ncie uświadamia­sz sobie że dr­uga osoba staje­ się nieodłączn­ym elementem ka­żdego Twojego d­nia każdej chw­ili całego życ­ia.

dreambig dodano: 23 stycznia 2017

I w pewnym mome­ncie uświadamia­sz sobie, że dr­uga osoba staje­ się nieodłączn­ym elementem ka­żdego Twojego d­nia, każdej chw­ili, całego życ­ia.

Tęskno­ta  godzi­ny mie­rzo­ne oddechem.

dreambig dodano: 23 stycznia 2017

Tęskno­ta - godzi­ny mie­rzo­ne oddechem.

Są ludzie których się nigdy nie zapomni. Ale już się nie uśmiechniemy gdy usłyszymy ich imię.

dreambig dodano: 23 stycznia 2017

Są ludzie, których się nigdy nie zapomni. Ale już się nie uśmiechniemy, gdy usłyszymy ich imię.

Błagam przeciągnij mnie do siebie i nie puszczaj. Nawet gdybym się z Tobą szarpała mówiła że Cię nienawidzę nie puszczaj mnie.

dreambig dodano: 23 stycznia 2017

Błagam, przeciągnij mnie do siebie i nie puszczaj. Nawet gdybym się z Tobą szarpała, mówiła że Cię nienawidzę, nie puszczaj mnie.

Przepadam za tym kiedy siedzisz przy mnie.

dreambig dodano: 23 stycznia 2017

Przepadam za tym, kiedy siedzisz przy mnie.

Chce mi się z Tobą kochać i przygryzam wargi od niepocałunków.

dreambig dodano: 23 stycznia 2017

Chce mi się z Tobą kochać i przygryzam wargi od niepocałunków.

Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie że ta druga osoba nie zrobi Ci krzywdy.

dreambig dodano: 9 grudnia 2016

Zaufanie do drugiego człowieka to skomplikowana sprawa. Zaufanie to nie tylko poczucie, że możesz komuś wszystko powiedzieć. Zaufanie to także przekonanie, że ta druga osoba nie zrobi Ci krzywdy.

Całuj mnie. Całuj delikatnie tak jak zawsze gdy śpię. Całuj niepewnie tak jak zrobiłeś to pierwszy raz. Natarczywie jakbyśmy mieli nigdy więcej się nie zobaczyć. Długo jak przy każdym powitaniu. Namiętnie jak zawsze gdy jesteśmy sami. Mocno tak jak robisz to gdy jestem na Ciebie zła i nie chce Cie znać.Przelotnie jak przy każdym wspólnym śniadaniu. Pożądliwie jak każdej wspólnej nocy. Całuj usta ręce policzki szyję piersi brzuch uda. Całuj nieustannie jak tylko chcesz ale całuj nie daj mi o nas zapomnieć.

dreambig dodano: 24 listopada 2016

Całuj mnie. Całuj delikatnie, tak jak zawsze, gdy śpię. Całuj niepewnie, tak, jak zrobiłeś to pierwszy raz. Natarczywie, jakbyśmy mieli nigdy więcej się nie zobaczyć. Długo jak przy każdym powitaniu. Namiętnie jak zawsze gdy jesteśmy sami. Mocno, tak jak robisz to, gdy jestem na Ciebie zła i nie chce Cie znać.Przelotnie, jak przy każdym wspólnym śniadaniu. Pożądliwie, jak każdej wspólnej nocy. Całuj usta, ręce, policzki, szyję, piersi, brzuch, uda. Całuj nieustannie, jak tylko chcesz, ale całuj, nie daj mi o nas zapomnieć.

https: www.facebook.com Abstracion moblo 1252249448131652 dziewczyny zapraszam Was : będę tam wrzucać wpisy na początku odkopię kilka starych które najbardziej zagościły w Waszych sercach i dałyście mi o tym znać za pomocą komentarzy a później będę pisać na bieżąco. bo widzę że moblo chyba rzeczywiście umarło śmiercią naturalną + wydaje mi się że na fejsbuku jest bardziej przejrzyście i lepiej się czyta mimo wszystko. lajkujcie zaniedługo ruszamy!

abstracion dodano: 6 listopada 2016

https://www.facebook.com/Abstracion-moblo-1252249448131652/ dziewczyny zapraszam Was :) będę tam wrzucać wpisy na początku odkopię kilka starych, które najbardziej zagościły w Waszych sercach i dałyście mi o tym znać za pomocą komentarzy, a później będę pisać na bieżąco. bo widzę, że moblo chyba rzeczywiście umarło śmiercią naturalną + wydaje mi się, że na fejsbuku jest bardziej przejrzyście i lepiej się czyta mimo wszystko. lajkujcie, zaniedługo ruszamy!

najgorzej jest kiedy uciekasz od ludzi bo chcesz być sama. a kiedy jesteś sama nie możesz posiadać się z samotności.

abstracion dodano: 6 listopada 2016

najgorzej jest, kiedy uciekasz od ludzi bo chcesz być sama. a kiedy jesteś sama nie możesz posiadać się z samotności.

gdyby zabieg amputacji duszy był możliwy odkładałabym na niego od urodzenia.

abstracion dodano: 6 listopada 2016

gdyby zabieg amputacji duszy był możliwy, odkładałabym na niego od urodzenia.

kiedy jest listopad mam wrażenie że od poniedziałku do niedzieli jest poniedziałek.

abstracion dodano: 6 listopada 2016

kiedy jest listopad mam wrażenie, że od poniedziałku do niedzieli jest poniedziałek.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV