głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lyneesc

Czasami dopiero w momencie spotkania zdajesz sobie sprawę z tego jak bardzo ci kogoś brakowało.   — “Ugly Love” Colleen Hoover

ponaadwszystko dodano: wczoraj o 19:14

Czasami dopiero w momencie spotkania zdajesz sobie sprawę z tego, jak bardzo ci kogoś brakowało. — “Ugly Love” Colleen Hoover

 Jeśli spotkasz kogoś kto sprawia że się uśmiechasz. Kogoś kto zawsze martwi się o to czy wszystko u Ciebie w porządku kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego  nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia.

ponaadwszystko dodano: wczoraj o 19:13

"Jeśli spotkasz kogoś, kto sprawia, że się uśmiechasz. Kogoś, kto zawsze martwi się o to, czy wszystko u Ciebie w porządku, kto dba o Ciebie i chce dla Ciebie jak najlepiej. Kogoś, kto Cię szanuje. Jeśli spotkasz kogoś takiego - nie pozwól mu odejść. Tacy ludzie są trudni do znalezienia."

Potrzebujemy człowieka. Bez słów. Bez zbędnych gestów. Ale ze wsparciem jakie niesie sama obecność osoby której ufamy. Z jego siłą której czasem nam brakuje.

dreambig dodano: przedwczoraj o 18:53

Potrzebujemy człowieka. Bez słów. Bez zbędnych gestów. Ale ze wsparciem, jakie niesie sama obecność osoby, której ufamy. Z jego siłą, której czasem nam brakuje.

Życie ma trzy słowa: wybór szansa zmiana. Musisz dokonać wyboru skorzystać z szansy jeśli chcesz coś zmienić.

dreambig dodano: przedwczoraj o 18:53

Życie ma trzy słowa: wybór, szansa, zmiana. Musisz dokonać wyboru, skorzystać z szansy, jeśli chcesz coś zmienić.

Gdyby mi zabrakło ciebie rozsypałby się na kawałki świat. Burzowe chmury na niebie brak światła zesłałby mnie w otchłań. Zapanowałby chaos jeden wielki paradoks zdławiłaby mnie marność  czekam pokornie siebie mi więcej daj.

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Gdyby mi zabrakło ciebie, rozsypałby się na kawałki świat. Burzowe chmury na niebie, brak światła zesłałby mnie w otchłań. Zapanowałby chaos, jeden wielki paradoks, zdławiłaby mnie marność czekam pokornie, siebie mi więcej daj.

To z niej czerpię siłę pełną piersią żyję. Dzięki niej się zmieniłem i już znam swoją wartość poczucie swego ja.

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

To z niej czerpię siłę, pełną piersią żyję. Dzięki niej się zmieniłem i już znam swoją wartość, poczucie swego ja.

Nie jestem dzieckiem. Potrafię wybaczać przepraszać gdy kto konieczne. To niedorzeczne to jest niedorzeczne i nie jest takie proste wcale nie jest bezpieczne.

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Nie jestem dzieckiem. Potrafię wybaczać, przepraszać, gdy kto konieczne. To niedorzeczne, to jest niedorzeczne i nie jest takie proste, wcale nie jest bezpieczne.

 Powinnam już iść spać bo mi się w głowie pierdoli od przemyśleń.

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Powinnam już iść spać, bo mi się w głowie pierdoli od przemyśleń."

 Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień szeptów zakłopotań zająknięć nagłych zatrzymań lub zamilknięć przyśpieszeń czy zwolnień. Nie ma słowotoków na wydechu połykanych końcówek wyrazów na wdechu czy bezdechu po znakach zapytania. Głuchy bezwonny i bezdotykowy Internet sprzyja fantazjom ale sprzyja również kłamstwom.   J. L. Wiśniewski

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Na ekranie komputera są tylko litery ułożone w słowa i słowa ułożone w zdania. Nie ma westchnień, szeptów, zakłopotań, zająknięć, nagłych zatrzymań lub zamilknięć, przyśpieszeń czy zwolnień. Nie ma słowotoków na wydechu, połykanych końcówek wyrazów na wdechu czy bezdechu po znakach zapytania. Głuchy, bezwonny i bezdotykowy Internet sprzyja fantazjom, ale sprzyja również kłamstwom." J. L. Wiśniewski

“Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.”

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

“Nie odezwała się ani razu. Nie znam przyczyny. Być może oboje boimy się odezwać. Być może żadne z nas nie chce usłyszeć, że druga osoba nie chce rozmawiać. A może każde z nas jest zbyt dumne i nie chce wyjść na tego, który desperacko szuka kontaktu. Może po prostu jej nie zależy? Tak to już bywa. Mija tydzień bez kontaktu, potem miesiąc i nagle przerwa robi się tak długa, że głupio jest chwycić za słuchawkę. A więc nie dzwonię.”

Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność  że będę Cię mieć w środę piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno bo muszę też wiedzieć czy mam o co walczyć i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty.

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

Nie lubię niepewności. Nie jestem z tych kobiet, które wciąż żyją pod znakiem zapytania. Ja muszę mieć pewność - że będę Cię mieć w środę, piątek czy w Wielkanoc. Ja muszę wiedzieć czy Ty będziesz tu na pewno, bo muszę też wiedzieć, czy mam o co walczyć, i czy warto brudzić sobie życiorys kimś takim jak Ty.

 Nie kłóć się o to co nie warte ugryź się w język bo pycha to marność. Nie bardzo rozumiesz jak ogarnąć całość? Nie tykaj gówna to nie będzie śmierdziało

ponaadwszystko dodano: 2 maja 2017

"Nie kłóć się o to co nie warte, ugryź się w język bo pycha to marność. Nie bardzo rozumiesz jak ogarnąć całość? Nie tykaj gówna to nie będzie śmierdziało"

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV