głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lizzie

Nie mam już ochoty nic naprawiać i nie tłumacz więcej że ze mną odeszło szczęście..

legalove dodano: 2 dni temu

Nie mam już ochoty nic naprawiać i nie tłumacz więcej, że ze mną odeszło szczęście..

Nieszczere obietnice wciąż dawały mi nadzieję że istnieje szansa bym nie odeszła w zapomnienie. Chcę pamiętać jak najwięcej chwil bo dla mnie coś znaczą wiesz? Zebrać wszystkie w jeden sen ogarnąć. Kiedyś z Tobą teraz sama bez tożsamości odszedłeś zostawiając ślad w mojej pamięci.

legalove dodano: 2 dni temu

Nieszczere obietnice wciąż dawały mi nadzieję, że istnieje szansa bym nie odeszła w zapomnienie. Chcę pamiętać jak najwięcej chwil bo dla mnie coś znaczą, wiesz? Zebrać wszystkie w jeden sen ogarnąć. Kiedyś z Tobą, teraz sama, bez tożsamości odszedłeś zostawiając ślad w mojej pamięci.

ja Tobą niesiona ofiara i kat

legalove dodano: 2 dni temu

ja Tobą niesiona, ofiara i kat

 Granice stawiamy sobie tu sami brak innych granic. Bawić się życiem to trzeba potrafić się nie zadławić. Sokół

legalove dodano: 1 tydzień temu

"Granice stawiamy sobie tu sami, brak innych granic. Bawić się życiem to trzeba potrafić się nie zadławić." Sokół

Nie wiem co się stało. Nie rozumiem dlaczego to wszystko tak się potoczyło. Bez powodu bez słowa wytłumaczenia. Gdybym wiedziała że wtedy widzę Cię po raz ostatni zmieniłabym całkowicie bieg wydarzeń. Ale odwróciłam wzrok i już się nie zobaczymy. Tak zdecydowałeś. Nie chciałeś mnie ranić  więc dlaczego to zrobiłeś?

legalove dodano: 1 tydzień temu

Nie wiem co się stało. Nie rozumiem dlaczego to wszystko tak się potoczyło. Bez powodu, bez słowa wytłumaczenia. Gdybym wiedziała, że wtedy widzę Cię po raz ostatni zmieniłabym całkowicie bieg wydarzeń. Ale odwróciłam wzrok i już się nie zobaczymy. Tak zdecydowałeś. Nie chciałeś mnie ranić - więc dlaczego to zrobiłeś?

 Najlepsze dni uciekają nam właśnie dziś. Sokół

legalove dodano: 1 tydzień temu

"Najlepsze dni uciekają nam właśnie dziś." Sokół

Jeśli kobieta już cię nie pyta: Gdzie jesteś? Co robisz? Z kim jesteś? I mówi ci: wszystko w porządku. Gratulacje przestałeś się o nią troszczyć.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Jeśli kobieta już cię nie pyta: Gdzie jesteś? Co robisz? Z kim jesteś? I mówi ci: wszystko w porządku. Gratulacje, przestałeś się o nią troszczyć.

 And all I remember is your back. Kelly Clarkson

legalove dodano: 1 tydzień temu

"And all I remember is your back." Kelly Clarkson

Nie obiecuj jeśli nie potrafisz dotrzymać słowa. Nie rzucaj słów. Na wiatr. Nie kłam. Nie dawaj nadziei jeśli nadzieja to ściema. Nie zamydlaj oczu. Nie pieprz. Bajek i farmazonów. Nie krzywdź. Nie mów że kochasz jeżeli nie masz w sobie miłości. Nie zapewniaj jeśli pewnością nie jesteś. Nie zaślepiaj bo każdy pragnie mieć oczy. Nie wydrapuj serca. Nie rób zła bo zło może wrócić do Ciebie.  Bądź człowiekiem. Człowieku.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Nie obiecuj, jeśli nie potrafisz dotrzymać słowa. Nie rzucaj słów. Na wiatr. Nie kłam. Nie dawaj nadziei, jeśli nadzieja to ściema. Nie zamydlaj oczu. Nie pieprz. Bajek i farmazonów. Nie krzywdź. Nie mów, że kochasz, jeżeli nie masz w sobie miłości. Nie zapewniaj, jeśli pewnością nie jesteś. Nie zaślepiaj, bo każdy pragnie mieć oczy. Nie wydrapuj serca. Nie rób zła, bo zło może wrócić do Ciebie. Bądź człowiekiem. Człowieku.

Gdy się zakochasz nie wygrywa najlepsze ciało najpiękniejsza twarz najpełniejszy portfel czy najdroższe prezenty. Wygrywa ten kto wie jak dać miłość uwagę i czas. Ten kto traktuje cię priorytetowo..

legalove dodano: 1 tydzień temu

Gdy się zakochasz, nie wygrywa najlepsze ciało, najpiękniejsza twarz, najpełniejszy portfel, czy najdroższe prezenty. Wygrywa ten, kto wie jak dać miłość, uwagę i czas. Ten, kto traktuje cię priorytetowo..

Jeśli coś było na tyle ważne że nie możesz o tym zapomnieć wiedz że musi do Ciebie powrócić. Może w innej osobie w innym miejscu czasie ale wróci.

legalove dodano: 1 tydzień temu

Jeśli coś było na tyle ważne, że nie możesz o tym zapomnieć, wiedz, że musi do Ciebie powrócić. Może w innej osobie, w innym miejscu, czasie, ale wróci.

 I byłem na dnie a mistrzem pływania nie jestem mówię uczciwie. Sokół

legalove dodano: 1 tydzień temu

"I byłem na dnie, a mistrzem pływania nie jestem, mówię uczciwie." Sokół

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV