 |
powmawiajmy sobie, że nam nie zależy. będzie zabawnie.
|
|
 |
mianownik: chłopak
dopełniacz: chłopaka
celownik: chłopakowi
biernik: chłopaka
narzędnik: (z) chłopakiem
miejscownik: (o) chłopaku
wołacz: o Ty jebany, pierdolony
skurwielu bez mózgu!
|
|
 |
Zapomnieli o sobie, wiedząc że i tak o sobie będą pamiętać.
|
|
 |
|
były takie momenty kiedy naprawde nie wiedziała czego chciała , jednego kochała , drugi był zajebiście słodki , trzeci miał po prostu to coś co kusiło , a inny zajebiście rozumiał to czego inni nie potrafili pojąć . ale każdy z nich zawsze kiedyś sie odwracał i zostawiał z całym tym syfem wokół .
|
|
 |
Wszystko pomału się poprawia. Pomału ale wszystko. Już nie będę tęsknić, nie będę płakać, będę inną osobą. To co się stało, to nie moja wina, wiem. Nie dlatego się zmieniam. A zmieniam się dlatego, że oprogramowanie, które jakiś mądry człowiek we mnie zainstalował zostało brutalnie pozmieniane przez niemądrego człowieka. Człowieka, w którym byłam zakochana do szaleństwa i który mnie oszukał! Muszę wszystko poukładać na swoje miejsce. Inaczej nie wrócę do normalności.
|
|
 |
napisał. zaczęłam zgrywać zimną i arogancką. cholera, tęskniłam, jasne. ale chciałam, żeby czegoś się nauczył. nawet, jeśli to miało odbywać się moim kosztem
|
|
 |
Sentyment pozostanie, uczucie niekoniecznie.
|
|
 |
teraz, w ogóle nie rozmawiają. przechodzą koło siebie. udając że się nie znają. gdyby mogli cofnąć czas, to na pewno oboje by to zrobili.
|
|
 |
przecież my nawet nie mieliśmy siebie w planach.
|
|
 |
Barwa czyjegoś głosu, często bywa najpiękniejszym kolorem życia.
|
|
 |
przepraszam, że przez moją głupotę cierpisz.
|
|
|
|