głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika lately

Kiedyś odnajdziemy siebie. Jak to wytłumaczyć nie wiem  złem jest być przy sobie w gniewie  uwierz mi  tak będzie lepiej. ♥

legalove dodano: 24 luty 2013

Kiedyś odnajdziemy siebie. Jak to wytłumaczyć nie wiem, złem jest być przy sobie w gniewie, uwierz mi, tak będzie lepiej. ♥

Cza­sem wchodzi się dru­gi raz do tej sa­mej rze­ki. Ale wte­dy masz już pew­ność  że nie uto­niesz  bo na ple­cach niesiesz koło ra­tun­ko­we zwa­ne doświad­cze­niem. War­to podjąć ryzyko.

legalove dodano: 24 luty 2013

Cza­sem wchodzi się dru­gi raz do tej sa­mej rze­ki. Ale wte­dy masz już pew­ność, że nie uto­niesz, bo na ple­cach niesiesz koło ra­tun­ko­we zwa­ne doświad­cze­niem. War­to podjąć ryzyko.

Ogar­nia Cię cieka­wość  kiedy myślisz o tym  żeby na no­wo zacząć się ze mną spo­tykać. Cieka­wość  która to­warzyszy Ci do ok­reślo­nego mo­men­tu  który zaw­sze ma miej­sce w sferze  przed    tej  którą możesz od­czu­wać ja­ko wie­czny ko­rytarz naszej zna­jomości  wy­daje Ci się  ze mam do zaofe­rowa­nia o wiele więcej i nie mi­jasz się z prawdą.

legalove dodano: 24 luty 2013

Ogar­nia Cię cieka­wość, kiedy myślisz o tym, żeby na no­wo zacząć się ze mną spo­tykać. Cieka­wość, która to­warzyszy Ci do ok­reślo­nego mo­men­tu, który zaw­sze ma miej­sce w sferze "przed" - tej, którą możesz od­czu­wać ja­ko wie­czny ko­rytarz naszej zna­jomości, wy­daje Ci się, ze mam do zaofe­rowa­nia o wiele więcej i nie mi­jasz się z prawdą.

  3

legalove dodano: 24 luty 2013

< 3

Browar w ręku nie zastąpi Ci pustki w sercu.

wyjebane.mam dodano: 24 luty 2013

Browar w ręku nie zastąpi Ci pustki w sercu.

To co do ciebie czuje nie można już w żadnych stopniu nazwać miłością. To uzależnienie i choroba.   Jachcenajamaice

wyjebane.mam dodano: 24 luty 2013

To co do ciebie czuje nie można już w żadnych stopniu nazwać miłością. To uzależnienie i choroba. [Jachcenajamaice]
Autor cytatu: jachcenajamaice

Tak ciężko być z kimś nie widząc jak to wszystko się dalej potoczy. Nadchodzi moment kiedy wiesz  że przeszłość już dawno odeszła i masz ochotę ułożyć sobie życie z kimś innym  po czym wspomnienia wbijają ci nóż w plecy i sama zaczynasz myśleć  czego ty tak na prawdę chcesz?  Najgorsze jest to  że skrzywdzona może zostać niczego winna osoba..     j.

wyjebane.mam dodano: 24 luty 2013

Tak ciężko być z kimś nie widząc jak to wszystko się dalej potoczy. Nadchodzi moment kiedy wiesz, że przeszłość już dawno odeszła i masz ochotę ułożyć sobie życie z kimś innym, po czym wspomnienia wbijają ci nóż w plecy i sama zaczynasz myśleć "czego ty tak na prawdę chcesz?" Najgorsze jest to, że skrzywdzona może zostać niczego winna osoba.. / j.
Autor cytatu: jachcenajamaice

  i bądź tu mądry  synchronizuj dwa serca bo to co Cie uskrzydla potrafi być jak morderca .

wyjebane.mam dodano: 24 luty 2013

" i bądź tu mądry, synchronizuj dwa serca bo to co Cie uskrzydla potrafi być jak morderca ."

 Mają wszystko co dusza zapragnie  prócz duszy.

wyjebane.mam dodano: 23 luty 2013

"Mają wszystko co dusza zapragnie, prócz duszy."

 Wszystko to nic  a nic to wszystko.

wyjebane.mam dodano: 23 luty 2013

"Wszystko to nic, a nic to wszystko."

zakochałam się. zakochałam się w sposobie w jaki trzęsą mu się dłonie  gdy przerzuca kartki książki tłumacząc mi transkrypcję DNA. w tym jak wprawia mnie w zakłopotanie zadając pytania  na które nie wiem jak odpowiedzieć. w skupieniu  gdy jego cienkie palce zręcznie lawirują na strunach gitary. w jego  cześć  rzuconym mimochodem na szkolnym korytarzu. zakochałam się w jego błękitnych oczach i niesfornych kosmykach włosów spadających mu na twarz. w ambitnych planach. nawet to pokochałam. i jego determinację. zakochałam się w nieśmiałości chwil przed pierwszym pocałunkiem. w  jesteś malutka  i  przepraszam. poniosło mnie . w miękkości jego języka i intensywności pocałunków. i uwielbiam swoje ubrania przesiąknięte jego zapachem.

affection dodano: 22 luty 2013

zakochałam się. zakochałam się w sposobie w jaki trzęsą mu się dłonie, gdy przerzuca kartki książki tłumacząc mi transkrypcję DNA. w tym jak wprawia mnie w zakłopotanie zadając pytania, na które nie wiem jak odpowiedzieć. w skupieniu, gdy jego cienkie palce zręcznie lawirują na strunach gitary. w jego "cześć" rzuconym mimochodem na szkolnym korytarzu. zakochałam się w jego błękitnych oczach i niesfornych kosmykach włosów spadających mu na twarz. w ambitnych planach. nawet to pokochałam. i jego determinację. zakochałam się w nieśmiałości chwil przed pierwszym pocałunkiem. w "jesteś malutka" i "przepraszam. poniosło mnie". w miękkości jego języka i intensywności pocałunków. i uwielbiam swoje ubrania przesiąknięte jego zapachem.

Poświęcaj jak najwięcej czasu ludziom których kochasz   życie nie trwa wiecznie oni tak jak my kiedyś odejdą a wtedy Ty będziesz żałował chwil których im nie poświęciłeś.

legalove dodano: 21 luty 2013

Poświęcaj jak najwięcej czasu ludziom których kochasz , życie nie trwa wiecznie oni tak jak my kiedyś odejdą a wtedy Ty będziesz żałował chwil których im nie poświęciłeś.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć