głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika krulewka

Nie od wczoraj gram żeby w życiu coś ugrać dziś mam co ubrać wypić zapalić.

monrooe dodano: wczoraj o 19:11

Nie od wczoraj gram, żeby w życiu coś ugrać, dziś mam co ubrać, wypić, zapalić.

Nawet z tym trzecim sam widzę przesadę w życiu ze wszystkim wciąż umiem przesadzić.

monrooe dodano: wczoraj o 19:06

Nawet z tym trzecim sam widzę przesadę, w życiu ze wszystkim wciąż umiem przesadzić.

Mój ojciec kiedyś nawet nie chciałem gadać z nim ogarnął się i jak mam przypał to zawsze pomaga mi.

monrooe dodano: wczoraj o 18:25

Mój ojciec, kiedyś nawet nie chciałem gadać z nim, ogarnął się i jak mam przypał to zawsze pomaga mi.

 2 I znow płacz i znów z każdą kolejną łzą wszystko boli mnie bardziej. Tak bardzo go potrzebuje. Tak bardzo chce go przytulic tak bardzo chce go pocalować. Tak bardzo go wciąż kocham. Był moim zyciem moim tlenem moim słońcem. Upadłam pod cieżarem milości miłości która niedawno nadała sens mojemu życiu. Dziś nie mam nic. Budze się rano i czekam na sms’a. Zawsze przychodził zawsze był. Ale dzisiaj nie przyjdzie jutro też nie. Tak trudno jest mi to do siebie przyjąć wciąż to do mnie nie dochodzi. Gdzie On jest… Gdzie i dlaczego nie przy mnie…  podobnodziwka

podobnodziwka dodano: wczoraj o 13:34

[2] I znow płacz i znów z każdą kolejną łzą wszystko boli mnie bardziej. Tak bardzo go potrzebuje. Tak bardzo chce go przytulic, tak bardzo chce go pocalować. Tak bardzo go wciąż kocham. Był moim zyciem, moim tlenem, moim słońcem. Upadłam pod cieżarem milości, miłości która niedawno nadała sens mojemu życiu. Dziś nie mam nic. Budze się rano i czekam na sms’a. Zawsze przychodził, zawsze był. Ale dzisiaj nie przyjdzie, jutro też nie. Tak trudno jest mi to do siebie przyjąć, wciąż to do mnie nie dochodzi. Gdzie On jest… Gdzie, i dlaczego nie przy mnie… / podobnodziwka

 1 Jest mi tak strasznie źle tak strasznie pusto. Czuje się jakby ktoś zabral mi dusze i serce. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. W łóżku nie wygodnie kiedyś jak leżalam to mnie przytulal. W kuchni dziwnie kiedyś jedliśmy tam razem obiad. Patrze na wspólne zdjęcia i znów wybucham niekontrolowanym płaczem. Mój cały świat odszedł wraz z nim. A to przecież nie tak miało być. Przecież nie zostawia się osoby ktorą się kocha nie ważne jakby było źle. Nie mogę pogodzić się z jego stratą. Nie rozumiem gdzie się zgubiliśmy w którym momencie zeszliśmy na złą drogę. Na drogę bez porozumienia. Zamykam oczy i znów widzę moment w którym odchodzi albo wszystkie dobre wspomnienia.

podobnodziwka dodano: wczoraj o 13:34

[1] Jest mi tak strasznie źle, tak strasznie pusto. Czuje się jakby ktoś zabral mi dusze i serce. Nie mogę sobie znaleźć miejsca. W łóżku nie wygodnie, kiedyś jak leżalam to mnie przytulal. W kuchni dziwnie, kiedyś jedliśmy tam razem obiad. Patrze na wspólne zdjęcia i znów wybucham niekontrolowanym płaczem. Mój cały świat odszedł wraz z nim. A to przecież nie tak miało być. Przecież nie zostawia się osoby ktorą się kocha, nie ważne jakby było źle. Nie mogę pogodzić się z jego stratą. Nie rozumiem gdzie się zgubiliśmy, w którym momencie zeszliśmy na złą drogę. Na drogę bez porozumienia. Zamykam oczy i znów widzę moment w którym odchodzi, albo wszystkie dobre wspomnienia.

Nie uciekaj ode mnie  zamigałem  Nie mogę cię zawołać. Proszę nie uciekaj ode mnie.

adrenalina dodano: przedwczoraj o 16:46

Nie uciekaj ode mnie - zamigałem - Nie mogę cię zawołać. Proszę, nie uciekaj ode mnie.

Moblo umiera   teksty maxsentymentalny dodał komentarz: Moblo umiera ; > do wpisu przedwczoraj o 15:51
Wiem że to dziwaczne ale przecież właśnie za to mnie kochasz. Kochasz mnie za to jak bardzo kocham Ciebie. Bo taka jest prawda. Kocham Cię aż za bardzo. Bardziej niż powinno się kochać.

adrenalina dodano: przedwczoraj o 12:37

Wiem, że to dziwaczne, ale przecież właśnie za to mnie kochasz. Kochasz mnie za to, jak bardzo kocham Ciebie. Bo taka jest prawda. Kocham Cię aż za bardzo. Bardziej niż powinno się kochać.

ZAGINĄŁ JEDNOROŻEC Ktokolwiek widział niech idzie do lekarza. Kompletnych popaprańców przyjmują poza kolejką.

adrenalina dodano: przedwczoraj o 12:28

ZAGINĄŁ JEDNOROŻEC Ktokolwiek widział, niech idzie do lekarza. Kompletnych popaprańców przyjmują poza kolejką.

... żeby znaleźć kogoś kto naprawdę cię rozumie trzeba mieć farta ale potem wszystko zależy od ciebie. Jeśli pokazujesz ludziom że są dla ciebie ważni zapamiętają to.

adrenalina dodano: przedwczoraj o 12:27

... żeby znaleźć kogoś, kto naprawdę cię rozumie, trzeba mieć farta, ale potem wszystko zależy od ciebie. Jeśli pokazujesz ludziom, że są dla ciebie ważni, zapamiętają to.

Z własnego piekła nie można nigdzie uciec.

adrenalina dodano: przedwczoraj o 12:20

Z własnego piekła nie można nigdzie uciec.

 Czy możesz swobodnie oddychać kiedy trzymam głowę na Twojej piersi?  Tylko tak potrafię oddychać.

adrenalina dodano: przedwczoraj o 12:18

- Czy możesz swobodnie oddychać, kiedy trzymam głowę na Twojej piersi? - Tylko tak potrafię oddychać.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV