 |
|
zajebiście. nie dość, że przez niego bym się pokłóciła z najlepszymi przyjaciółkami to chuj się jeszcze obraził, że się wkurwiłam. pozdro kochanie . :* / ej_ogarnij .
|
|
 |
|
te łzy, pozagryzane do krwi wargi, zaciśnięte w pięści dłonie i szept, że to nie powinno się tak skończyć. te chwile, ułamki sekund, kiedy świat wysuwa Ci się spod stóp.
|
|
 |
|
nie chcę faceta, który zapuka do mojego serca, niepewnie zapyta czy może wejść i przeprosi za to, że a nuż przeszkadza. chcę takiego, który wpadnie trzaskając drzwiami, z włosami w nieładzie, błyskiem w oku i fajką w ustach. chcę kogoś, kto dając mi szczęście, trochę namiesza. rozkocha mnie w sobie, a kolejną kłótnią oderwie jakiś fragment mięśnia, którego tym razem ani mostek, ani żebra, nie ochronią.
|
|
 |
|
pamiętam, jak oplatał mnie ramionami przyciskając do jednej z barierek na lotnisku, jak całował po włosach, powiekach, policzkach, a ostatnie pragnienia zamykał w ustach, jak szeptał, że już tęskni, kocha, obiecywał, że wkrótce znów się spotkamy. z nieobecnym spojrzeniem podał mi dwie torby z moimi rzeczami po czym ponownie przygarnął do siebie. moje drżenie, Jego obawy i widok z okienka samolotu na miejsce, które znów zostawiam. miejsce w którym wszystko jest inne, począwszy od czasu, a skończywszy na wartości, którą jest Jego obecność tutaj. ja wracałam, moje serce nie potrafiło.
|
|
 |
|
Jestem do cholery całkowicie żywym dowodem na to , że na miłość się nie umiera. yo!
|
|
 |
|
A Ty? Weź nie pierdol, bo znasz mnie tylko z zewnątrz.
|
|
 |
|
♥ + ♥ = Tyy + jaAaa = dużo bardzo duzo miłosci i czułosci i głupoty ;p wariotko kochana .. dla cb wszystko kociaku ti mój jedyny :* .. jedyny w swoim rodzaju i niepowtarzalna kochaniutka i śliczna , wariatka i głuptasek , kociak i dziubek , skarb i dziubek i to wszystko miesci sie w takim małym człowieczku którym jestes ty.. ♥
|
|
 |
|
KoChaaam C!EEee BaAaardzoOo SkaAaarb!Ee ti Moo! :* .. pragne cie pod kazdym względem i będe walczył o twoje uczucie ponad wszystko i pomimo wszystko nie odpuściłem juz tyle i nadal nie odpuszcze :* ..
|
|
 |
|
ciągle czekam na te dwa magiczne słowa abys je wypowiedziała do mnie patrząc mi prosto w oczy i żeby to wszystko odrodziło sie na nowo .. ty wiesz o co chodzi ♥
|
|
|
|