głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika klauduska2110

Znajduję rzeczy sens wśród chaosu na ulicach.

ejpatrzbrat dodano: 2 czerwca 2015

Znajduję rzeczy sens wśród chaosu na ulicach.

Przezwyciężyć codzienność  aby w nocy odetchnąć.  Zabić złe myśli podrzynając im gardła.  Wiem  ze śnisz o tym co noc od dawna.

ejpatrzbrat dodano: 2 czerwca 2015

Przezwyciężyć codzienność, aby w nocy odetchnąć. Zabić złe myśli podrzynając im gardła. Wiem, ze śnisz o tym co noc od dawna.

Kiedy świat gryzie jak pies wściekły   on przypomina Tobie  że Ty też masz zęby.

ejpatrzbrat dodano: 2 czerwca 2015

Kiedy świat gryzie jak pies wściekły, on przypomina Tobie, że Ty też masz zęby.

' Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła  analizowała  co czuje  dlaczego tak czuje    co oznaczają jej uczucia  dlaczego analizuje  co zanalizowała    że czuje  i czy na pewno to czuła  co zanalizowała?

isthislovee dodano: 30 maja 2015

'"Pośród wielu jej wad jedna okazała się nie do przeskoczenia: ona ciągle coś czuła, analizowała, co czuje, dlaczego tak czuje, co oznaczają jej uczucia, dlaczego analizuje, co zanalizowała, że czuje, i czy na pewno to czuła, co zanalizowała?"

pojawiasz się. przypominasz o każdym moim błędzie. pogrążasz w najczarniejszych wspomnieniach. wybaczasz mi wszystko  jak każdy z was. rujnujesz wszystko co dotychczas budowałam. rujnujesz szczęście  rujnujesz związek  rujnujesz życie. czy kiedykolwiek się od Ciebie uwolnię?

walktohappiness dodano: 28 maja 2015

pojawiasz się. przypominasz o każdym moim błędzie. pogrążasz w najczarniejszych wspomnieniach. wybaczasz mi wszystko, jak każdy z was. rujnujesz wszystko co dotychczas budowałam. rujnujesz szczęście, rujnujesz związek, rujnujesz życie. czy kiedykolwiek się od Ciebie uwolnię?

 Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy.    A. Dymna

baloneey dodano: 28 maja 2015

"Trzeba mieć wrażliwość księżniczki i wytrzymałość kurwy." - A. Dymna

 Mała  to dziwne. Raz mi się chce żyć  a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć  sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak… Tęskno? Smętnie? Nie wiem. Za dużo nie wiem  Mała. Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam  w tej głowie. Że chcę do Ciebie. Że powinienem być obok Ciebie. I to tak bardzo  że ciężko wytrzymać.  Chodźmy stąd  proszę.    Mikołaj Bajorek

angelic dodano: 20 maja 2015

"Mała, to dziwne. Raz mi się chce żyć, a raz po prostu kurwica człowieka trafia. Kładę się do łóżka i nie potrafię zasnąć, sam nie wiem czemu. Po prostu leżę i tyle. Gapię się w ten sufit i nie umiem niczego zrozumieć. I jest jakoś tak… Tęskno? Smętnie? Nie wiem. Za dużo nie wiem, Mała. Tylko jedną myśl ciągle gdzieś tam mam, w tej głowie. Że chcę do Ciebie. Że powinienem być obok Ciebie. I to tak bardzo, że ciężko wytrzymać. Chodźmy stąd, proszę." / Mikołaj Bajorek

 Kiedy przychodzi pora  by się poddać  przyznać  że to po prostu beznadziejny przypadek? Nadchodzi moment  kiedy miarka się przebiera. Kiedy jesteśmy już zbyt zmęczeni  by dalej walczyć. Więc poddajemy się. Wtedy zaczyna się prawdziwa praca... Znalezienie nadziei tam  gdzie wydaje się  że nie ma jej ani trochę.    Grey's Anatomy

angelic dodano: 14 maja 2015

"Kiedy przychodzi pora, by się poddać, przyznać, że to po prostu beznadziejny przypadek? Nadchodzi moment, kiedy miarka się przebiera. Kiedy jesteśmy już zbyt zmęczeni, by dalej walczyć. Więc poddajemy się. Wtedy zaczyna się prawdziwa praca... Znalezienie nadziei tam, gdzie wydaje się, że nie ma jej ani trochę." / Grey's Anatomy

“ Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy  lecz z szacunku do samej siebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś.

baloneey dodano: 10 maja 2015

“ Każda walka ma swój koniec. Czasami Ty też musisz przestać walczyć. Nie z powodu dumy, lecz z szacunku do samej siebie. Przestań być dla kogoś. Zacznij być dla siebie. Doceń siebie za to kim jesteś."

Więcej nie piję  ale mniej też nie! :3

neellyy dodano: 9 maja 2015

Więcej nie piję, ale mniej też nie! :3

 Dobrze gada  polać jej.    Nie  dziękuję. Sama się obsłużę.

neellyy dodano: 9 maja 2015

-Dobrze gada, polać jej. -Nie, dziękuję. Sama się obsłużę.

Otaczajmy się ludźmi  którzy ciągną nas w górę  a nie w dół.

angelic dodano: 6 maja 2015

Otaczajmy się ludźmi, którzy ciągną nas w górę, a nie w dół.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć