 |
chłop ma być chłopem a nie jakąś kurwa ciotą o to chodzi w tych rymach że normalna rodzina to jest chłopak i dziewczyna bo bez tego dzieci ni ma!
|
|
 |
Ludzie kłamią jak z nut, mamią nas w chuj
Ranią żeby mieć kiedy mają cel swój
Pierwsi zadadzą Ci ból, lepiej nie obiecuj nigdy
|
|
 |
I te krótkie momenty kiedy czułem, że Ty czujesz to samo.
|
|
 |
choćbyś stał cztery dni i napierdalał w drzwi,zapomnij-nikt nie otworzy Ci
|
|
 |
wierząc że jesteś dobrą osobą w końcu musisz przestać humor zmieniał Ci się losowo jak orzeł i reszka i czy będziesz dzisiaj znów sobą czy obudzi się bestia
|
|
 |
ale kim byłeś dla niej ty skoro pamięta smród wódy i kłopoty,krzyk,ból,cierpienie i na policzkach łzy
|
|
 |
"Kładąc głowę na mojej klatce piersiowej mówił, że ogrzewa mi serduszko. Być może wiedział, że ten chłód bije od mojego zamarzniętego serca nie zza okna." / jachcenajamaice
|
|
 |
W każdym razie mamy do siebie jakąś słabość, to jest ważne.
|
|
 |
Tak, wybrałbym Ciebie. Gdybym mógł mieć jeszcze jedną próbę, wybrałbym Ciebie. Jeśli świat miałby się skończyć dzisiaj, lub za tysiąc lat, to wybrałbym Ciebie.
|
|
 |
Październikowe i ostre powietrze lepiej by smakowało w innym mieście, nie tu.
|
|
 |
Zdrada, oszustwo, brak szczęścia i nuda
To ją tłumaczy, ma nadzieje że się uda
Głupia, tak się nigdy nie robi
|
|
 |
Kiedy czujesz że on kłamie, kiedy czujesz że jest frajer
Nie podawaj mu dłoni, choć Ci wciska niezły bajer
Nie ufaj bezgranicznie tym, co nie zasłużyli
Zawsze trzymaj dystans, i nie próbuj się wychylić
|
|
|
|