głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika kate2139

dosyć wygranych  dość porażek  dowodów na to  co jest ważne  hedonizmu  dość ascezy  cholernej presji  mnóstwa przeżyć  układów  kompromisów  cudzych butów w moim życiu  ślepej wiary  dość obowiązków  coś jest ze mną nie w porządku?

melaa dodano: 18 maja 2014

dosyć wygranych, dość porażek, dowodów na to, co jest ważne hedonizmu, dość ascezy, cholernej presji, mnóstwa przeżyć układów, kompromisów, cudzych butów w moim życiu ślepej wiary, dość obowiązków, coś jest ze mną nie w porządku?

Wiesz  tak ciężko jest być obojętnym. Niczym bez duszy i bez serca.  Z obojętnością się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu  jednocześnie serca nie posiadając. Nikogo nie całować  nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać. Udawać  że się jakoś trzymasz  kiedy tak ciężko jest być silnym  gdy się za kimś tęskni..

zakazanamilosc dodano: 18 maja 2014

Wiesz, tak ciężko jest być obojętnym. Niczym bez duszy i bez serca. Z obojętnością się budzić i z taką samą wyuzdaną obojętnością zasypiać. Nosić ją w sercu, jednocześnie serca nie posiadając. Nikogo nie całować, nikomu nie pozwalać się kochać. Tylko oddychać i trwać. Udawać, że się jakoś trzymasz, kiedy tak ciężko jest być silnym, gdy się za kimś tęskni..

Mówią  że podobno uskrzydla..

zakazanamilosc dodano: 18 maja 2014

Mówią, że podobno uskrzydla..

Kochałam Cię. Kochałam nawet  gdy każdego pieprzonego ranka budziłam się bez Ciebie i gdy zasypiałam marząc  byś mi się chociaż przyśnił  bo  w realnym życiu byłeś już tylko wspomnieniem. Kochałam wtedy  gdy po policzkach ściekały mi łzy  bo pozornie znów musiałam żyć w pojedynkę  pozornie   bo bez Ciebie to nigdy nie było życie. Kochałam wtedy  gdy wszyscy dookoła kazali mi przestać  a ja nie potrafiłam. Nie potrafię do dzisiaj..

zakazanamilosc dodano: 18 maja 2014

Kochałam Cię. Kochałam nawet, gdy każdego pieprzonego ranka budziłam się bez Ciebie i gdy zasypiałam marząc, byś mi się chociaż przyśnił, bo w realnym życiu byłeś już tylko wspomnieniem. Kochałam wtedy, gdy po policzkach ściekały mi łzy, bo pozornie znów musiałam żyć w pojedynkę, pozornie - bo bez Ciebie to nigdy nie było życie. Kochałam wtedy, gdy wszyscy dookoła kazali mi przestać, a ja nie potrafiłam. Nie potrafię do dzisiaj..

Wierzę w nas bardziej niż w miłość  bo miłość jest jak człowiek   chwilą co nie godzi się na to  że musi ginąć.  Powiedz mi to szczerze  chodzi o jakość czy o ilość?                      Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem  chodzi mi o Ciebie.

operujeradosc dodano: 18 maja 2014

Wierzę w nas bardziej niż w miłość, bo miłość jest jak człowiek, chwilą co nie godzi się na to, że musi ginąć. Powiedz mi to szczerze, chodzi o jakość czy o ilość? - Nie wiem. Jeśli miłość jest człowiekiem, chodzi mi o Ciebie./

Ja i Ty   zero łez  tylko śmiech.

operujeradosc dodano: 18 maja 2014

Ja i Ty - zero łez, tylko śmiech./

 Tyle chciałbym Ci powiedzieć  ale nie bardzo wiem  od czego zacząć. Może od tego  że cię kocham? Albo  że dni  które spędziłem z Tobą  były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub  że w tym krótkim czasie  od kiedy Cię poznałem  doszedłem do przekonania  że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka  stworzeni po to  aby być razem''.

operujeradosc dodano: 18 maja 2014

"Tyle chciałbym Ci powiedzieć, ale nie bardzo wiem, od czego zacząć. Może od tego, że cię kocham? Albo, że dni, które spędziłem z Tobą, były najszczęśliwszymi dniami w moim życiu? Lub, że w tym krótkim czasie, od kiedy Cię poznałem, doszedłem do przekonania, że jesteśmy jak te dwie połówki jabłka, stworzeni po to, aby być razem''./

Kiedy wracasz wciąż na tarczy  nie masz siły walczyć  ręce opadają. Bliscy byli blisko  Teraz prosto w oczy się wciąż Ciebie wypierają  widzisz  czujesz  słyszysz? z każdym dniem się oddalają

melaa dodano: 11 maja 2014

Kiedy wracasz wciąż na tarczy, nie masz siły walczyć, ręce opadają. Bliscy byli blisko Teraz prosto w oczy się wciąż Ciebie wypierają, widzisz, czujesz, słyszysz? z każdym dniem się oddalają

Świat jak domek z kart Ci runął  masz prawo wątpić  w to co bliscy ludzie Ci mówią  jednak co by się nie działo  Nie trać wiary w głębi duszy  tak jak Sokół kiedyś mówił: Nie pisz czarnych scenariuszy.

melaa dodano: 11 maja 2014

Świat jak domek z kart Ci runął, masz prawo wątpić, w to co bliscy ludzie Ci mówią, jednak co by się nie działo Nie trać wiary w głębi duszy, tak jak Sokół kiedyś mówił: Nie pisz czarnych scenariuszy.

Kiedy tracisz wszystko  tracisz cel w życiu  pamiętaj! nie wolno tracić nadziei  to zasada najważniejsza  Nie wyrzucaj z serca wiary  która pomoże Ci przetrwać  trudne chwile których przecież życie nie oszczędza

melaa dodano: 11 maja 2014

Kiedy tracisz wszystko, tracisz cel w życiu, pamiętaj! nie wolno tracić nadziei, to zasada najważniejsza Nie wyrzucaj z serca wiary, która pomoże Ci przetrwać, trudne chwile których przecież życie nie oszczędza

Czasami miłość nie pozwala na ostatni oddech..

zakazanamilosc dodano: 11 maja 2014

Czasami miłość nie pozwala na ostatni oddech..

I wiesz co w tym wszystkim jest najbardziej poniżające? Kochać człowieka  który ma cię za nic. Który nie miał nawet odwagi  by spojrzeć ci w oczy  i powiedzieć 'odchodzę'.

zakazanamilosc dodano: 11 maja 2014

I wiesz co w tym wszystkim jest najbardziej poniżające? Kochać człowieka, który ma cię za nic. Który nie miał nawet odwagi, by spojrzeć ci w oczy i powiedzieć 'odchodzę'.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć