 |
Powiedziałabym ci, że tęsknię za tobą, ale nie wiem jak.
Nigdy nie słyszałam tak głośnej ciszy.
|
|
 |
Tak wiele rzeczy, o których chciałabym, żebyś wiedział.
Tak wiele ścian, przez które nie potrafię się przebić.
|
|
 |
Odkąd odszedłeś, zapomniałam jak żyć. / J.
|
|
 |
zamiast mówić 'uśmiechnij się' daj mi powód do uśmiechu.
|
|
 |
Przytul mnie, niech życie znów nabierze sensu. / J.
|
|
 |
Kochany Święty Mikołaju. W tym roku nie chce prosić cie o nowe Air maxy, o lustrzankę cyfrową, nowe ubrania, kasę czy tableta. W tym roku mam jedną prośbę. Proszę spraw, żeby osoba którą kocham już na zawsze mogła być tylko moja! / J.
|
|
 |
Cały dzień żyłam swoim życiem. Uśmiechałam się rzadko lecz szczerze. Czasem nawet udało mi się powiedzieć coś co rozśmieszyło pozytywnie ludzi z mojego otoczenia. Uwierzysz, że po miłym dniu wróciłam do domu i zaczęłam płakać dlatego, że w ciągu tego całego dnia ani razu Jego nie widziałam? / J.
|
|
 |
On = jedyny, niepowtarzalny, najwspanialszy, najukochańszy, cudowny, uroczy, najsłodszy, tylko i wyłącznie MÓJ ! / sweetworld.
|
|
 |
nic nie jest tak jak byc powinno / sweetworld
|
|
 |
Wiesz co strasznie boli? Kiedy masz przyjaciół a jak coś się stanie to zostaje tylko jedna osoba, która mieszka kawał od ciebie. Moi się posypali. I to jest śmieszne bo masz przyjaciół a co do czego to nie masz nawet z kim wyjść na spacer pogadać. / J.
|
|
 |
Gapię się w gwiazdy na niebie,
tak jakbym wiedział, że nie czekasz już.
|
|
 |
Chcieliśmy być za blisko, miłość założyła nam kaganiec.
|
|
|
|