 |
Jedną z najstarszych ludzkich potrzeb jest mieć kogoś, kto zastanawia się, gdzie jesteśmy, kiedy nie wracamy wieczorem do domu
|
|
 |
Pomyśl jak mocno musiałam kochać, skoro teraz tak nienawidzę.
|
|
 |
bo czy można karać kogoś za przeszłość? za to co było przed?
|
|
 |
Czasami wybaczamy wielokrotnie ludziom, którzy nam nie potrafią wybaczyć nawet raz.
|
|
 |
Nie wiesz, co pamiętasz, dopóki nie spróbujesz tego opowiedzieć. I nie wiesz, co tak naprawdę sądzisz na dany temat, dopóki nie zaczniesz się o to z kimś kłócić. W samotności nie jesteś nawet świadomy swoich sprzeczności.
|
|
 |
https://www.youtube.com/watch?v=ml3Io7-rxJY&sns=fb
|
|
 |
zdrada to chyba najgorsze co Ci się może przydarzyć kiedy kogoś bardzo kochasz wiesz? chociaż ludzie mówią , że w miłości wszystko jest możliwe w szczególności jeśli kocha się naprawdę , ale to chyba nie jest tak. bo my się staramy , dajemy z siebie wszystko a to nie może działać w jedną stronę.. i szczerze to nie wiem czy dałabym radę wybaczyć . w sumie jeden raz wybaczyłam i na dobre mi to nie wyszło.. to straszne uczucie kiedy nagle Twój cały świat się rozsypuje , kiedy dowiadujesz się , że jednak nie jesteś jedyna wiesz? a takie życie nadzieją i wybaczanie nie ma sensu bo człowiek jak zranił jeden raz to zrani i drugi a za każdym razem będziesz odczuwał to jeszcze mocniej i ciągle pamiętał o tym pierwszym razie. tak widzę to całe wybaczanie zdrady. ;)
lasuaamante
|
|
 |
ja wiem , to głupie . minęło tyle czasu odkąd nie jesteś mój a ja nadal jestem zazdrosna o inne.. /lasuaamante
|
|
 |
mówisz, że masz dość.
stoisz przede mną i krzyczysz, że chcesz to zakończyć,
jednak gdy pytam się ile zrobiłeś by wyjść z tego gówna, nagle milkniesz.
|
|
 |
Może jest coś, co boisz się powiedzieć,
ktoś, kogo boisz się kochać, miejsce, do którego boisz się pójść.
To będzie bolało. To będzie bolało, bo jest ważne.
|
|
 |
Trzeba wszystko uporządkować.
Musisz się zdecydować, czego chcesz się trzymać.
Musisz wiedzieć, co trwa, a co przeminęło.
I czasami ustalić, czego nigdy nie było.
I musisz sobie pewne rzeczy odpuścić.
|
|
 |
Nie ma we mnie strachu jestem spokojny,
bo nie mogę nic stracić i niczego udowodnić,
spadam w dół, lecę i czuje że jestem wolny,
to nic nie kosztuje, zabierz mnie wszystko jedno gdzie.
|
|
|
|