 |
|
jak sobie przypomnę tamte wspólnie spędzone chwile, to dochodzę do wniosku, że są one lepsze niż wszystkie używki razem wzięte .
|
|
 |
|
I znać uczucie , gdy wszystko idzie dobrze , omijamy wszelkie przeszkody a na ostatniej prostej potykamy się i kończymy grę potocznie nazywaną życiem .
|
|
 |
|
Jeśli widzisz swojego eks z nową dziewczyną - nie bądź zazdrosna. Rodzice zawsze uczyli nas, by oddawać używane zabawki tym, którym się gorzej powodzi! :)
|
|
 |
|
jedyne co potrafię obliczyć na matematyce to czas do końca lekcji
|
|
 |
|
może się mylę, może mi się wydaje, lecz im jesteśmy bliżej, tym jesteśmy dalej
|
|
 |
|
uwielbiam słuchać kogoś kto gubi się we własnych kłamstwach :)
|
|
 |
|
"zostańmy przyjaciółmi" brzmi jak "twój kot zdechł, ale możesz go zatrzymać"
|
|
 |
|
Ale jeśli nie potrafisz znieść mnie, kiedy jestem najgorsza, to cholernie pewne, że nie zasługujesz na mnie, kiedy jestem najlepsza.
|
|
 |
|
jeśli kochasz - zrobisz wszystko, chociażby miało być to najbardziej niemoralnym i niewłaściwym czynem. zastanów się tylko jak druga osoba może to perfidnie wykorzystać.
|
|
 |
|
spojrzałam w lustro - podkowy pod oczami robiły się coraz bardziej widoczne. stanęłam na wadze - 2 kilo mniej, ale przecież nie tak chciałam schudnąć. nagle w drzwiach od łazienki stanął tato `jak się czujesz?` zapytał. byłam zła, że musi się o mnie martwić. `bez zmian` mruknęłam, a On natychmiastowo zaczął wykład o tym, że gdybym ubierała czapkę, na pewno bym nie zachorowała. `jasne` rzuciłam gdy skończył i weszłam do swojego pokoju. czułam się fatalnie, dopiero co skończyłam trzeci antybiotyk a tu znowu czekają mnie tak znienawidzone zastrzyki. no i oczywiście kolejny, szósty tydzień szkoły w plecy. a to wszystko spowodowane złą diagnozą wykwalifikowanej lekarki. `cholerna służba zdrowia` mruknęłam niezadowolona. - tak, tracę siły, ale nie tylko w sensie fizycznym, ale i psychicznym. dowiedziałam się, że moja 'przyjaciółka' dziwnym trafem polubiła osoby, które delikatnie mówiąc nie lubię i że On ma nową dziewczynę - a myślałam, że już nic nie może mnie bardziej dobić. / pstrokatawmilosci
|
|
 |
|
Bo tu kolejny nabój przebija serce miastu .
|
|
|
|