 |
Pale fajki , uwielbiam tanie wina nie ze względu na cene lecz to smak rozpierdala system . Uwielbiam za duże swetry , wyjebane w podarte spodnie i mega brudne trampki. Nie chce mi się malować to bez problemu wychodzę na dwór bez pomalowanych oczu . A jak kupisz mi żelki to będziesz moim Bogiem przez godzinę. Uwielbiam krzywić morde do zdjęć i pokazywac fakera do blokowych cwaniaków . Jestem wkurwiająca i to w sobie kocham | rastaa.zioom
|
|
 |
" Najgorszy widok, to widok straconego życia.."
|
|
 |
uwierz, że ja już niczego od Ciebie nie oczekuję. żadnych skrajnych uczuć, gorących spojrzeń, ani obietnic, które łamiesz, zanim zdążysz złożyć. ja proszę Cię, tylko o to, abyś zniknął z mojego życia, przyznając, że żałujesz każdego z kłamstw.
|
|
 |
Pominąłeś tylko jeden mały, prawie nie istotny szczegół - moje uczucia.
|
|
 |
Nie płaczę przez Ciebie. To nie Twoja wina. Przecież Ty wcale nie chciałeś, żebym Cię kochała.
|
|
 |
Czasami trzeba zrezygnować z czegoś, co się kocha. Udać, że się nic nie czuje. Że tego nie żal. Czasami trzeba umieć pogodzić się z porażką.
|
|
 |
proszę pokaż mi, że coś naprawdę między nami jest, że to nie tylko moja wyobraźnia.
|
|
 |
Kiedyś się odegram. Zobaczysz mnie szczęśliwą, ale z kimś innym. Wtedy zrozumiesz swój błąd. Będziesz chciał wrócić. Ale wiesz... nie wiem, czy będę chciała być znów z kimś, kogo nie obchodziły moje uczucia.
|
|
 |
nie powiem Ci "dobranoc", nie napiszę "miłych snów". życzę Ci bezsennej nocy, żebyś miał czas o mnie myśleć.
|
|
 |
rzadko mamy wpływ na to, kto pojawi się w naszym życiu, ale zdarza się, że mamy po prostu trochę szczęścia.
|
|
 |
Kochał mnie... - czujesz ten sarkazm?
|
|
 |
Jesteśmy dla siebie trochę nielegalni, kochanie.
|
|
|
|