głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jestpro

Teraz zakładam kaptur  idę z ziomkami pić. Nie chcę odkryć przed śmiercią  że nie umiałem żyć. Chada

niebieskooka123 dodano: 2 września 2012

Teraz zakładam kaptur, idę z ziomkami pić. Nie chcę odkryć przed śmiercią, że nie umiałem żyć./Chada

Wciąż leci czas  nie mówię  patrz co jest grane. Czasem się układa  czasem bywa przejebane.

niebieskooka123 dodano: 2 września 2012

Wciąż leci czas, nie mówię, patrz co jest grane. Czasem się układa, czasem bywa przejebane.

dobrze zrobiłeś. wzruszyłam się  naprawdę. a to znaczy  że trafiasz prosto w serce i cholernie mocno tęsknisz za najważniejszą kobietą w swoim życiu. teksty yezoo dodał komentarz: dobrze zrobiłeś. wzruszyłam się, naprawdę. a to znaczy, że trafiasz prosto w serce i cholernie mocno tęsknisz za najważniejszą kobietą w swoim życiu. do wpisu 1 września 2012
czasem boję się   że ktoś inny zauważy to jak słodkie są twoje dołeczki w policzkach . albo dostrzeże twoje mega ciemne  brązowe patrzałki . albo wiesz ? że zobaczy jak śmiesznie się uśmiechasz gdy słyszysz swoją ulubioną piosenkę . boję się po prostu   że ktoś może odkryć w tobie to   co ja odkryłam . że ktoś może widzieć w tobie tego ideała   w którym ja się zakochałam . po prostu.

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

czasem boję się , że ktoś inny zauważy to jak słodkie są twoje dołeczki w policzkach . albo dostrzeże twoje mega ciemne, brązowe patrzałki . albo wiesz ? że zobaczy jak śmiesznie się uśmiechasz gdy słyszysz swoją ulubioną piosenkę . boję się po prostu , że ktoś może odkryć w tobie to , co ja odkryłam . że ktoś może widzieć w tobie tego ideała , w którym ja się zakochałam . po prostu.

Dobrze jak ludzie w związku się czasami kłócą. Lepsze to niż obojętność  niż machnięcie ręką na problemy i udawanie  że nic się nie dzieję. Gdy się kłócicie to znaczy  że obojgu Wam zależy  że to wszystko jeszcze ma dla Was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

Dobrze jak ludzie w związku się czasami kłócą. Lepsze to niż obojętność, niż machnięcie ręką na problemy i udawanie, że nic się nie dzieję. Gdy się kłócicie to znaczy, że obojgu Wam zależy, że to wszystko jeszcze ma dla Was sens i próbujecie naprawić to co po drodze się pierdoli.

Nigdy nie ignoruj osoby która cię kocha i martwi się o ciebie  bo pewnego dnia możesz zrozumieć  że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd .

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

Nigdy nie ignoruj osoby która cię kocha i martwi się o ciebie, bo pewnego dnia możesz zrozumieć, że straciłeś księżyc podczas łapania gwiazd .

wiele razy słysząc jak przekręca klucze w drzwiach  serce zaczęło mi walić jak oszalałe. nie wiedziałam  czy znów zrobi awanturę o źle wyprasowaną koszulę  czy oberwie mi się za zbyt słodką herbatę. stał się podły i przestał ze mną rozmawiać. robił co chciał  pił  wciągał i wykorzystywał to  że ma mnie obok. a ja byłam ciągle przy nim. nie odeszłam  bo po postu za bardzo Go kochałam.   yezoo

yezoo dodano: 1 września 2012

wiele razy słysząc jak przekręca klucze w drzwiach, serce zaczęło mi walić jak oszalałe. nie wiedziałam, czy znów zrobi awanturę o źle wyprasowaną koszulę, czy oberwie mi się za zbyt słodką herbatę. stał się podły i przestał ze mną rozmawiać. robił co chciał, pił, wciągał i wykorzystywał to, że ma mnie obok. a ja byłam ciągle przy nim. nie odeszłam, bo po postu za bardzo Go kochałam. [ yezoo ]

Kolejna smutna twarz ze sklepu wychodzi z wódką.

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

Kolejna smutna twarz ze sklepu wychodzi z wódką.

Jej miłość do niego  była zmienna  chaotyczna i nieco żałosna  zresztą jak całe jej życie.

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

Jej miłość do niego, była zmienna, chaotyczna i nieco żałosna, zresztą jak całe jej życie.

Mamy siebie  we dwoje  nie straszny żaden problem  Mamy siebie  a kurwa  cała reszta to drobne.

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

Mamy siebie, we dwoje, nie straszny żaden problem, Mamy siebie, a kurwa, cała reszta to drobne.

pomogę ci z tego wyjść  przestań śnić  zacznij żyć.

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

pomogę ci z tego wyjść, przestań śnić, zacznij żyć.

Mam dwie strony co dzielą mnie na pół. Dzisiaj płacze  ale jutro wyciągam wódkę na stół.

niebieskooka123 dodano: 1 września 2012

Mam dwie strony co dzielą mnie na pół. Dzisiaj płacze, ale jutro wyciągam wódkę na stół.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć