głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika jestemmuppetem

jebnę plusika ...  jebłam.

zozolandia dodano: 17 września 2011

jebnę plusika ... jebłam.

Życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanych momentach  jednym z nich była ta chwila kiedy nasze drogi się skrzyżowały.

passionforlife dodano: 17 września 2011

Życie potrafi nas zaskoczyć w najmniej oczekiwanych momentach, jednym z nich była ta chwila kiedy nasze drogi się skrzyżowały.

przestaje ogarniać samą siebie...   namaste

namaste dodano: 16 września 2011

przestaje ogarniać samą siebie... / namaste

ona nie śni  tylko ucieka do swojej krainy czarów.   namaste

namaste dodano: 16 września 2011

ona nie śni, tylko ucieka do swojej krainy czarów. / namaste

czując cię przy mnie  jestem pewna  że mam wszystko czego tylko mogłam pragnąć.   namaste

namaste dodano: 16 września 2011

czując cię przy mnie, jestem pewna, że mam wszystko czego tylko mogłam pragnąć. / namaste

czytając archiwum naszych rozmów na gadu gadu  uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy. tylko nie rozumiem dlaczego  kiedy kończę łzy napływają mi do oczu?!   namaste

namaste dodano: 16 września 2011

czytając archiwum naszych rozmów na gadu gadu, uśmiech sam pojawia się na mojej twarzy. tylko nie rozumiem dlaczego, kiedy kończę łzy napływają mi do oczu?! / namaste

Poznaję miłość z innej perspektywy.   namaste

namaste dodano: 16 września 2011

Poznaję miłość z innej perspektywy. / namaste

miły  piątkowy wieczór z chusteczkami i kakaem. czego chcieć więcej?

popatrzwniebo dodano: 16 września 2011

miły, piątkowy wieczór z chusteczkami i kakaem. czego chcieć więcej?

nie mogę już patrzeć na to wasze jebane szczęście  przykro mi

popatrzwniebo dodano: 16 września 2011

nie mogę już patrzeć na to wasze jebane szczęście, przykro mi

w miarę czekania   przestaje powoli zależeć.   moje stare.

zozolandia dodano: 16 września 2011

w miarę czekania - przestaje powoli zależeć. / moje,stare.

nie lubię patrzeć na to  jak psuje mi się kontakt z osobami  na których mi zależy.  ?

zozolandia dodano: 16 września 2011

nie lubię patrzeć na to, jak psuje mi się kontakt z osobami, na których mi zależy. /?

1  kolejne ognisko na zakończenie wakacji. kiełbaska pali się w ogniu   puste butelki walają się pod nogami  ktoś się obściskuje za drzewem. siedzę  na ławkach obok przyjaciółki  a moja ciężka głowa opiera się o jej ramię. parę metrów dalej siedzisz Ty. śmiejesz się  wypijasz zawartość kieliszka i znów wdajesz się w rozmowę z naszymi wspólnymi znajomymi. Lekko przymykam powieki. alkohol powoli  przejmuje władzę nad  rozumem. po kilku  może kilkunastu chwilach jest cicho. nikt nic nie mówi  nie śmieje sie.  ee  no to ja pójdę poszukać chłopaków   dociera do mnie głos kumpeli  otwieram oczy. jesteśmy sami. ty  ja i niezręczna cisza.

zozolandia dodano: 16 września 2011

1) kolejne ognisko na zakończenie wakacji. kiełbaska pali się w ogniu, puste butelki walają się pod nogami, ktoś się obściskuje za drzewem. siedzę na ławkach obok przyjaciółki, a moja ciężka głowa opiera się o jej ramię. parę metrów dalej siedzisz Ty. śmiejesz się, wypijasz zawartość kieliszka i znów wdajesz się w rozmowę z naszymi wspólnymi znajomymi. Lekko przymykam powieki. alkohol powoli przejmuje władzę nad rozumem. po kilku, może kilkunastu chwilach jest cicho. nikt nic nie mówi, nie śmieje sie. "ee, no to ja pójdę poszukać chłopaków" -dociera do mnie głos kumpeli, otwieram oczy. jesteśmy sami. ty, ja i niezręczna cisza.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć