 |
Tak, martwię się o Ciebie, a wiesz czemu? bo są tacy ludzie w życiu, na których szczęściu zależy Ci bardziej, niż na swoim.
|
|
 |
Na koniec świata pójdę jutro. Dziś chce się wyspać.
|
|
 |
- a siema, siema oczarowały mnie Twego ciała wdzięki... - a nara, nara ja też znam tekst tej piosenki.
|
|
 |
I poczuła się niebezpiecznie zakochana w człowieku, którego prawie nie znała.
|
|
 |
Rozłąka jest po to, by pokazać ludziom, jak wygląda samotność i sprawdzić, czy są w stanie dać sobie radę .
|
|
 |
A teraz wychodzę z domu z nadzieją , że rozpierdoli mnie jakiś samochód .
|
|
 |
Są rzeczy, na które stale będziemy czekać. Tramwaj, Boże Narodzenie, Miłość.
|
|
 |
Chcę by pewnego dnia się obudził i stwierdził: - Nie, nie dam Jej tak po prostu odejść.
|
|
 |
Zupełnie nie do wytrzymania jest perspektywa samotnego przebywania w łóżku.
|
|
 |
'Płakałam, prosiłam Boga o pomoc i nic się nie działo, nadal cierpiałam nie mogąc sobie poradzić z bólem jaki pozostał w moim sercu po twoim odejściu.'
|
|
 |
Kolejny wpis do pamiętnika. Kolejna wypita herbata. Ugryzione jabłko. Otworzony cukierek. Niedokończona rozmowa. Kolejne analizy, wspomnienia, rozmyślania. kolejny poranek i noc. Tak, dni mijają, a Ciebie wciąż nie ma.
|
|
 |
mam dość udawania , że bycie singlem jest zajebiste .
|
|
|
|