 |
|
Gdybym Miała Jeszcze Jedno życie, To Poszłabym Innymi Drogami :(
|
|
 |
|
Czas Nie Poczeka Na Tego Co Zwleka, Bo Takich Omija Z Daleka.
|
|
 |
|
A może tak raz wpadł by ktoś na pomysł , że nie jest ok .? Że ładny opis nie znaczy, że jest tak zajebiście i to, że jak śmieje się na korytarzu to nie oznacza, że jestem szczęśliwa . A uśmiechnięte zdj.? - A wiesz co to znaczy na pozór . . ?
|
|
 |
|
Klasa .
1. Humor. ? Nieobecny.
2. Radość. ? Nie ma. była kiedyś tam.
3. Smutek. ? Jestem. !
4. Miłość. ? Jak zwykle śpi..
5. Przyjaźń.? Jestem. jestem..
6. Nadzieja. ? Obecna. ale bardzo chora.
7. Wiara. ? jestem..
8. Uśmiech. ? Ojj. nie chodzi już od miesiąca.
9. Życie. ? już głupie,ale jestem.
10. Szczęście. ? było tylko raz w lipcu. więcej się nie pojawiło
|
|
 |
|
Co by się stało, gdyby się nie stało, to co się stało?
|
|
 |
|
Za oknem szalał wiatr, lał deszcz , było zimno jak w połowie listopada, a przecież to był lipiec .Nie miałam ochoty nawet wyjść z domu , żeby poczuć ten chłód . Chociaż w sumie może dobrze by mi zrobił ... uspokoił moje emocje , pozwolił spokojnie myśleć . Jednak ja siedziałam w domu , w ciepłym fotelu , z kubkiem gorącej czekolady i wpatrywałam się w okno ... jakbyś zaraz miał się tam pojawić ... Patrzyłam z nadzieją , ze coś się stanie , coś co pozwoli mi wrócić do tych dni ociekających szczęściem . Godzinami wpatrywałam się w ludzi goniących za czymś , czego nie było ... i z każdą chwilą uświadamiałam sobie coraz bardziej , że te szczęśliwe dni już nie wrócą .
|
|
 |
|
I obiecuje Ci , nawet jeśli jutro będzie tak cholernie padać . Nawet gdy będzie wiało tak , że o mało mnie nie porwie . Obiecuje - przybiegnę choćby boso .
|
|
 |
|
pzɐıʍƃ z oqǝıu łɐpɐɹʞo ɾǝızpołz ʎuɐɥɔoʞɐz / karolq01/
|
|
 |
|
- Jak mogę powiedzieć jej, że ją kocham? - Po prostu to zrób! - Okej, ale najpierw przećwiczę to z Tobą. - Okej. - Kocham Cię. - Ja Ciebie też ... okej, teraz powiedz to twojej wybrance. - Właśnie to zrobiłem. / gegenxliebe
|
|
|
|