głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inny

Wiem jak to jest czuć za mocno świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali ludzie o wielkich sercach żyjemy krócej.

julie.x3 dodano: 11 sierpnia 2016

Wiem jak to jest czuć za mocno, świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali ludzie o wielkich sercach żyjemy krócej.

Witaj ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie starł moją szminkę z Twojej szyi wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka robi Ci kanapki z czymś innym. Nie to nie tak że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach. Pamiętasz?

julie.x3 dodano: 7 sierpnia 2016

Witaj,ciekawa jestem jak układa Ci się życie? Czy wszystko leży na właściwym miejscu? Czy nikt znowu nie zrobił Ci bałaganu? A może ktoś już posprzątał zdmuchnął z Twojej duszy kurz po mnie, starł moją szminkę z Twojej szyi, wypił słodkie wspomnienia z mojego kubka, robi Ci kanapki z czymś innym. Nie, to nie tak, że tęsknię. Ja po prostu mam dobrą pamięć dokładnie rok temu miłość zrównała niebo z ziemią w naszych oczach. Pamiętasz?

 ... znów przypłynęła do mnie fala wielkiej tęsknoty za tobą i od kilku dni paraliżuje mnie i nie daje o niczym innym myśleć. Tu kiedyś wypadł mi talerz z rąk bo nagle zjawiłeś się w moich oczach. A wczoraj wyobraź sobie założyłam bluzkę na lewą stronę. I przecież przeglądałam się w lustrze przed wyjściem. Ale jakbym nie widziała w nim siebie.

julie.x3 dodano: 5 luty 2016

(...) znów przypłynęła do mnie fala wielkiej tęsknoty za tobą i od kilku dni paraliżuje mnie i nie daje o niczym innym myśleć. Tu kiedyś wypadł mi talerz z rąk, bo nagle zjawiłeś się w moich oczach. A wczoraj, wyobraź sobie, założyłam bluzkę na lewą stronę. I przecież przeglądałam się w lustrze przed wyjściem. Ale jakbym nie widziała w nim siebie.

Usłysz mój krzyk gdy patrzę milcząc usłysz mój krzyk gdy płonę ciszą. Usłysz choć raz gdy Ciebie wołam...

julie.x3 dodano: 5 luty 2016

Usłysz mój krzyk, gdy patrzę milcząc, usłysz mój krzyk, gdy płonę ciszą. Usłysz choć raz, gdy Ciebie wołam...

Nie tak miało być. Nie tak miał wyglądać ten dzień. Miałam nadzieję że chociaż dziś zasnę z przyjemnością i uśmiechem na twarzy a nie zmęczona płaczem.

julie.x3 dodano: 1 luty 2016

Nie tak miało być. Nie tak miał wyglądać ten dzień. Miałam nadzieję, że chociaż dziś zasnę z przyjemnością i uśmiechem na twarzy a nie zmęczona płaczem.

Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie to padało i połamał mi się parasol. Wtedy On otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział że mnie odprowadzi żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach ale mimo to zrobiło mi się ciepło. a gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami zapytał mnie czy to tu. i wtedy uświadomiłam sobie że już nie. Katarzyna Wołyniec

julie.x3 dodano: 1 luty 2016

Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie, to padało i połamał mi się parasol. Wtedy On otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział, że mnie odprowadzi, żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach, ale mimo to zrobiło mi się ciepło. a gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami, zapytał mnie, czy to tu. i wtedy uświadomiłam sobie, że już nie. /Katarzyna Wołyniec

 Oto one. Moje serce. Uśpione. Milczące. I pęknięte. Nie rozumiem tych uczuć. Czy jest ktoś w stanie mi je wyjaśnić?

julie.x3 dodano: 26 stycznia 2016

"Oto one. Moje serce. Uśpione. Milczące. I pęknięte. Nie rozumiem tych uczuć. Czy jest ktoś w stanie mi je wyjaśnić?"

To dziwne uczucie kiedy boję się że stracę coś czego nie posiadam.

julie.x3 dodano: 17 grudnia 2015

To dziwne uczucie kiedy boję się, że stracę coś czego nie posiadam.

 ... A w pokoju echo powtarzałoby pełne złości Kurwa . Co byś zrobił gdybyś w kuchni na stole znalazł kartkę pisaną przez moje roztrzęsione dłonie? Bym napisała że Wracam zaraz  Bym zostawiła telefon portfel i podróżny bagaż...

julie.x3 dodano: 26 listopada 2015

"(...) A w pokoju echo powtarzałoby pełne złości "Kurwa". Co byś zrobił, gdybyś w kuchni na stole znalazł kartkę pisaną przez moje roztrzęsione dłonie? Bym napisała, że "Wracam zaraz", Bym zostawiła telefon, portfel i podróżny bagaż..."

 Hello from the other side  I must've called a thousand times to tell you:  I'm sorry for everything that I've done  But when I call you never seem to be home.

julie.x3 dodano: 29 października 2015

"Hello from the other side, I must've called a thousand times to tell you: "I'm sorry, for everything that I've done" But when I call you never seem to be home."

 Będziemy mijać się bez gestu i bez słowa nie pamiętając że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze.

julie.x3 dodano: 23 września 2015

"Będziemy mijać się bez gestu i bez słowa, nie pamiętając że przez krótki czas kochaliśmy się na zawsze."

Miliony wymienionych wiadomości tysiące przegadanych godzin setki nieprzespanych nocy. Dwudziestoczterogodzinna obecność śmiech przez łzy i łzy mimo uśmiechu. Poczucie niezaprzeczalnego bezpieczeństwa zaakceptowane wady docenione zalety. To wszystko po to by nie mówić sobie teraz nawet cześć . Może pomilczymy dalej przy herbacie proszę Pana? Z sokiem pomarańczowym oczywiście.

julie.x3 dodano: 13 lipca 2015

Miliony wymienionych wiadomości, tysiące przegadanych godzin, setki nieprzespanych nocy. Dwudziestoczterogodzinna obecność, śmiech przez łzy i łzy mimo uśmiechu. Poczucie niezaprzeczalnego bezpieczeństwa, zaakceptowane wady, docenione zalety. To wszystko po to, by nie mówić sobie teraz nawet "cześć". Może pomilczymy dalej przy herbacie, proszę Pana? Z sokiem pomarańczowym, oczywiście.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV