głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inny

Wiem jak to jest czuć za mocno świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali ludzie o wielkich sercach żyjemy krócej.

julie.x3 dodano: 11 sierpnia 2016

Wiem jak to jest czuć za mocno, świat postrzegać sercem nie umysłem. Kiedy ludzkie emocje przesiąkają przez układ nerwowy dogłębnie. I wyłączyć się tego nie da. My mali ludzie o wielkich sercach żyjemy krócej.

 ... znów przypłynęła do mnie fala wielkiej tęsknoty za tobą i od kilku dni paraliżuje mnie i nie daje o niczym innym myśleć. Tu kiedyś wypadł mi talerz z rąk bo nagle zjawiłeś się w moich oczach. A wczoraj wyobraź sobie założyłam bluzkę na lewą stronę. I przecież przeglądałam się w lustrze przed wyjściem. Ale jakbym nie widziała w nim siebie.

julie.x3 dodano: 5 luty 2016

(...) znów przypłynęła do mnie fala wielkiej tęsknoty za tobą i od kilku dni paraliżuje mnie i nie daje o niczym innym myśleć. Tu kiedyś wypadł mi talerz z rąk, bo nagle zjawiłeś się w moich oczach. A wczoraj, wyobraź sobie, założyłam bluzkę na lewą stronę. I przecież przeglądałam się w lustrze przed wyjściem. Ale jakbym nie widziała w nim siebie.

Usłysz mój krzyk gdy patrzę milcząc usłysz mój krzyk gdy płonę ciszą. Usłysz choć raz gdy Ciebie wołam...

julie.x3 dodano: 5 luty 2016

Usłysz mój krzyk, gdy patrzę milcząc, usłysz mój krzyk, gdy płonę ciszą. Usłysz choć raz, gdy Ciebie wołam...

Nie tak miało być. Nie tak miał wyglądać ten dzień. Miałam nadzieję że chociaż dziś zasnę z przyjemnością i uśmiechem na twarzy a nie zmęczona płaczem.

julie.x3 dodano: 1 luty 2016

Nie tak miało być. Nie tak miał wyglądać ten dzień. Miałam nadzieję, że chociaż dziś zasnę z przyjemnością i uśmiechem na twarzy a nie zmęczona płaczem.

Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie to padało i połamał mi się parasol. Wtedy On otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział że mnie odprowadzi żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach ale mimo to zrobiło mi się ciepło. a gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami zapytał mnie czy to tu. i wtedy uświadomiłam sobie że już nie. Katarzyna Wołyniec

julie.x3 dodano: 1 luty 2016

Dlaczego mnie wtedy nie było? Jak szłam do Ciebie, to padało i połamał mi się parasol. Wtedy On otworzył nade mną swój. Uśmiechnął się i powiedział, że mnie odprowadzi, żebym nie zmokła. Wiatr drapał po policzkach, ale mimo to zrobiło mi się ciepło. a gdy już staliśmy pod Twoimi drzwiami, zapytał mnie, czy to tu. i wtedy uświadomiłam sobie, że już nie. /Katarzyna Wołyniec

 Oto one. Moje serce. Uśpione. Milczące. I pęknięte. Nie rozumiem tych uczuć. Czy jest ktoś w stanie mi je wyjaśnić?

julie.x3 dodano: 26 stycznia 2016

"Oto one. Moje serce. Uśpione. Milczące. I pęknięte. Nie rozumiem tych uczuć. Czy jest ktoś w stanie mi je wyjaśnić?"

To dziwne uczucie kiedy boję się że stracę coś czego nie posiadam.

julie.x3 dodano: 17 grudnia 2015

To dziwne uczucie kiedy boję się, że stracę coś czego nie posiadam.

 ... A w pokoju echo powtarzałoby pełne złości Kurwa . Co byś zrobił gdybyś w kuchni na stole znalazł kartkę pisaną przez moje roztrzęsione dłonie? Bym napisała że Wracam zaraz  Bym zostawiła telefon portfel i podróżny bagaż...

julie.x3 dodano: 26 listopada 2015

"(...) A w pokoju echo powtarzałoby pełne złości "Kurwa". Co byś zrobił, gdybyś w kuchni na stole znalazł kartkę pisaną przez moje roztrzęsione dłonie? Bym napisała, że "Wracam zaraz", Bym zostawiła telefon, portfel i podróżny bagaż..."

 Hello from the other side  I must've called a thousand times to tell you:  I'm sorry for everything that I've done  But when I call you never seem to be home.

julie.x3 dodano: 29 października 2015

"Hello from the other side, I must've called a thousand times to tell you: "I'm sorry, for everything that I've done" But when I call you never seem to be home."

Miliony wymienionych wiadomości tysiące przegadanych godzin setki nieprzespanych nocy. Dwudziestoczterogodzinna obecność śmiech przez łzy i łzy mimo uśmiechu. Poczucie niezaprzeczalnego bezpieczeństwa zaakceptowane wady docenione zalety. To wszystko po to by nie mówić sobie teraz nawet cześć . Może pomilczymy dalej przy herbacie proszę Pana? Z sokiem pomarańczowym oczywiście.

julie.x3 dodano: 13 lipca 2015

Miliony wymienionych wiadomości, tysiące przegadanych godzin, setki nieprzespanych nocy. Dwudziestoczterogodzinna obecność, śmiech przez łzy i łzy mimo uśmiechu. Poczucie niezaprzeczalnego bezpieczeństwa, zaakceptowane wady, docenione zalety. To wszystko po to, by nie mówić sobie teraz nawet "cześć". Może pomilczymy dalej przy herbacie, proszę Pana? Z sokiem pomarańczowym, oczywiście.

Dobrze że jesteś.

just.be dodano: 9 lipca 2015

Dobrze, że jesteś.

W tym wszystkich mimo że znałam prawdę potrzebowałam tego jej potwierdzenia od Ciebie. Przez to teraz chyba Ci nie ufam. Zastanawiałam się długo kiedy zasłużysz sobie na kawałek siebie w tym miejscu. I nagle to pisze gdy Ty śpisz obok mnie. Nie będę umiała Ci chyba zaufać a bez tego oboje dobrze wiemy że to nie ma sensu. Nie mów bym nie oceniła Cię przez pryzmat czasu i nie zapewniaj że drugi raz tego nie zrobisz bo rzucasz słowa na wiatr już nie pierwszy raz.

just.be dodano: 18 maja 2015

W tym wszystkich, mimo, że znałam prawdę, potrzebowałam tego jej potwierdzenia od Ciebie. Przez to, teraz chyba Ci nie ufam. Zastanawiałam się długo, kiedy zasłużysz sobie na kawałek siebie w tym miejscu. I nagle to pisze, gdy Ty śpisz obok mnie. Nie będę umiała Ci chyba zaufać, a bez tego oboje dobrze wiemy, że to nie ma sensu. Nie mów bym nie oceniła Cię przez pryzmat czasu i nie zapewniaj że drugi raz tego nie zrobisz, bo rzucasz słowa na wiatr, już nie pierwszy raz.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV