głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika inny

Dobrze że jesteś.

just.be dodano: 9 lipca 2015

Dobrze, że jesteś.

W tym wszystkich mimo że znałam prawdę potrzebowałam tego jej potwierdzenia od Ciebie. Przez to teraz chyba Ci nie ufam. Zastanawiałam się długo kiedy zasłużysz sobie na kawałek siebie w tym miejscu. I nagle to pisze gdy Ty śpisz obok mnie. Nie będę umiała Ci chyba zaufać a bez tego oboje dobrze wiemy że to nie ma sensu. Nie mów bym nie oceniła Cię przez pryzmat czasu i nie zapewniaj że drugi raz tego nie zrobisz bo rzucasz słowa na wiatr już nie pierwszy raz.

just.be dodano: 18 maja 2015

W tym wszystkich, mimo, że znałam prawdę, potrzebowałam tego jej potwierdzenia od Ciebie. Przez to, teraz chyba Ci nie ufam. Zastanawiałam się długo, kiedy zasłużysz sobie na kawałek siebie w tym miejscu. I nagle to pisze, gdy Ty śpisz obok mnie. Nie będę umiała Ci chyba zaufać, a bez tego oboje dobrze wiemy, że to nie ma sensu. Nie mów bym nie oceniła Cię przez pryzmat czasu i nie zapewniaj że drugi raz tego nie zrobisz, bo rzucasz słowa na wiatr, już nie pierwszy raz.

Leżał obok i patrzył na mnie tak jakbym była jakimś cudem. Potem spojrzał w księżyc który swoim blaskiem rozświetlał cały pokój pogłaskał mnie po włosach i uśmiechnął się tak pięknie że że zaparło mi dech w piersi. A później objął mnie w talii i pocałował tak jakby czekał na to całe życie.  J.

julie.x3 dodano: 7 kwietnia 2015

Leżał obok i patrzył na mnie tak jakbym była jakimś cudem. Potem spojrzał w księżyc, który swoim blaskiem rozświetlał cały pokój, pogłaskał mnie po włosach i uśmiechnął się tak pięknie, że że zaparło mi dech w piersi. A później objął mnie w talii i pocałował, tak jakby czekał na to całe życie. / J.

 I niech każdy to widzi co znaczy szczęśliwym być tak.

just.be dodano: 4 kwietnia 2015

"I niech każdy to widzi, co znaczy szczęśliwym być tak."

 Dzień dobry proszę Pana. Kocham. Słowo które utyka mi w gardle za każdym razem kiedy próbuję je wypowiedzieć. Ginie w gąszczu wyrazów wypowiadanych tak bezwiednie. Pozostaje na poziomie myśli. Wie Pan nie raz wyobrażam sobie jak kieruję to słowo w pańskim kierunku z lekkością motyla. Wyobrażam sobie jak wychodzi ono ze mnie emanuje z mojego serca. Tak cholernie chciałabym je wyszeptać patrząc Panu w oczy. A wtedy orientuję się że nie potrafię. Oczy pokrywa tafla łez. Wie Pan jak ciężko nie umieć opowiadać o tym co się czuje? Czy wie Pan że to uczucie dusi się wewnątrz mnie? Niech Pan w nie nie powątpiewa nie trzeba. Niech Pan czyta je z moich oczu. Niech Pan wie że gdy w nie patrzy a pojawiają się w nich łzy to właśnie pragnę to wykrzyczeć. Czy wierzy Pan w trudność z werbalnym wyrażaniem uczuć?

julie.x3 dodano: 22 marca 2015

"Dzień dobry, proszę Pana. Kocham. Słowo, które utyka mi w gardle za każdym razem, kiedy próbuję je wypowiedzieć. Ginie w gąszczu wyrazów wypowiadanych tak bezwiednie. Pozostaje na poziomie myśli. Wie Pan, nie raz wyobrażam sobie jak kieruję to słowo w pańskim kierunku z lekkością motyla. Wyobrażam sobie jak wychodzi ono ze mnie, emanuje z mojego serca. Tak cholernie chciałabym je wyszeptać patrząc Panu w oczy. A wtedy orientuję się, że nie potrafię. Oczy pokrywa tafla łez. Wie Pan jak ciężko nie umieć opowiadać o tym co się czuje? Czy wie Pan, że to uczucie dusi się wewnątrz mnie? Niech Pan w nie nie powątpiewa, nie trzeba. Niech Pan czyta je z moich oczu. Niech Pan wie, że gdy w nie patrzy, a pojawiają się w nich łzy to właśnie pragnę to wykrzyczeć. Czy wierzy Pan w trudność z werbalnym wyrażaniem uczuć?"

 Kiedy tęsknię  zamykam powieki i jesteś...

julie.x3 dodano: 22 marca 2015

"Kiedy tęsknię - zamykam powieki i jesteś... "

 Czy więcej ze smutku czy ze wzruszeń będzie łez?

julie.x3 dodano: 22 luty 2015

"Czy więcej ze smutku czy ze wzruszeń będzie łez? "

Bezsilność bardzo boli wiem – rzekł cicho – Zwłaszcza kiedy patrzysz na czyjeś cierpienie i nie umiesz pocieszyć. To boli bardziej niż własne.

julie.x3 dodano: 17 luty 2015

Bezsilność bardzo boli, wiem – rzekł cicho – Zwłaszcza kiedy patrzysz na czyjeś cierpienie i nie umiesz pocieszyć. To boli bardziej niż własne.

 Albo go kocha albo się uparła. Na dobre na niedobre na litość boską.

julie.x3 dodano: 11 luty 2015

"Albo go kocha, albo się uparła. Na dobre, na niedobre, na litość boską. "

Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień że jestem najpiękniejsza. Uśmiechu kiedy będę smutna wybaczenia kiedy narobię głupstw pomocy nawet wtedy kiedy będę się za nią gniewać kwiatka na poduszce kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet twojego wzroku mówiącego że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko?

julie.x3 dodano: 8 luty 2015

Pocałunków każdego ranka i szczerych zapewnień, że jestem najpiękniejsza. Uśmiechu, kiedy będę smutna, wybaczenia, kiedy narobię głupstw, pomocy nawet wtedy, kiedy będę się za nią gniewać, kwiatka na poduszce, kiedy się obudzę. A kiedy będę tańczyć w sali pełnej pięknych kobiet, twojego wzroku mówiącego, że wyjść chcesz tylko ze mną. Dasz mi to wszystko?

 Byłam niesympatyczna...  Przyzwyczaiłem się tak robisz kiedy przytrafia Ci się coś złego atakujesz chcesz być sama.

julie.x3 dodano: 26 stycznia 2015

-Byłam niesympatyczna... -Przyzwyczaiłem się, tak robisz kiedy przytrafia Ci się coś złego, atakujesz, chcesz być sama.

Jeśli nie spróbujesz nigdy nie dowiesz się czy warto było.

julie.x3 dodano: 20 stycznia 2015

Jeśli nie spróbujesz nigdy nie dowiesz się czy warto było.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV