 |
Chodź, przyspieszmy kroku, bo dogania nas noc, a w nocy lepiej losu tu nie kusić.
|
|
 |
I już się modlę do spadających gwiazd, bo mi brakuje ciepła twych rozchylonych warg.
|
|
 |
TO NIE JA PACZE NA DUPY CHŁOPAKÓW , TO DUPY PACZĄ SIĘ NA MNIE
|
|
 |
wypadałoby wyciągnąć z szafy ozdobny papier i zapakować prezenty. dobrze byłoby roztopić również czekoladę na polewę do ciasta, co za tym idzie ostatecznie je dokończyć. wskazane jest włączenie w tej chwili jakieś kolędy, lub czegokolwiek ze świątecznym klimatem. tylko, cholera, nawet oddychać mi się nie chce.
|
|
 |
|
każdego wieczoru siadam na łóżku, podkulam nogi i opierając brodę o kolana wyglądam przez okno wsłuchując się w jakąś spokojną romantyczną piosenkę. czasami potrafię przesiedzieć tak do drugiej w nocy, nie nudzi mnie to bo jak może mnie nudzić myślenie o nim? /
grozisz_mi_xd
|
|
 |
wpadł do mnie któregoś wieczoru. bez pukania wszedł do mieszkania, po czym skierował się wprost do mojego pokoju. rozwalił się na łóżku, ówcześnie stawiając na szafce nocnej butelkę wina. nie reagował w żadnym stopniu na moje pytające spojrzenia. dopiero, kiedy złapałam Go za podbródek, przyciągnął mnie do siebie i nachalnie pocałował. - cześć, przyszedłem zdobyć Twoje serce. - mruknął łapiąc oddech.
|
|
 |
WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZY PAKTOOFOO . ♥ :***!
|
|
 |
Każde kliknięcie PLUSIK wymieniam na KIELISZEK WÓDKI W SYLWESTRA
|
|
 |
NIE WIEM CO ROBIĆ W SYLWESTRA WIĘC CZEKAM NA JAKIEŚ PROPOZYCJE :D
|
|
 |
Dawne pragnienie przeszłości zostało zastąpione strachem o przyszłość . / buniaa ♥
|
|
 |
no to kochane misiaczki życzę Wam, żebyście zawsze chodziły z bananem na twarzy,dużo miłości i szczęścia przede wszystkim,żebyście trafiły na tego jedynego co będzie Was kochał a nie uganiał się za każdą inną,żebyście poznały co to prawdziwa miłość, żebyście w nowym roku miały jeszcze większą wenę do pisania,żebyście podniecały się każdym spotkaniem z nim,żebyście nie zawiodły się na nim i żeby żaden koleś nie wychujał was tak jak Mnie, żebyście pod choinką miały 4 tony prezentów i 3 tony żelek,żebyście stary rok zakończył a nowy zaczęły z miłością swojego życia, żeby chłopak wam nago tańczył, dużo litrów w sylwestra i żebyście po nim wracały do domu na czworka ! :D Nie jestem w tym dobra więc jeszcze raz Wesołych i dziękuję że jesteście mordeczki.! ♥ [ popierdolonadama ♥ ]
|
|
 |
pozostało mi cieszyć się jego szczęściem i nie okazać jak rozpierdala mnie od środka.[ popierdolonadama ♥ ]
|
|
|
|