 |
|
Zdarza się, że wątpię w miłość. Wątpię w nas. Zdarza się, że wątpię w przyjaźń. Wątpię w nas. Zdarza się, że wątpię w życie. Wątpię w siebie. I gdzieś między wierszami wciąż powątpiewam w Ciebie i w to całe szczęście.
|
|
 |
|
W drodze po szczęście chciałabym podążać za marzeniami, prowadzona przez szaleństwo, zachęcana przez spontaniczność, trzymając za rękę miłość mojego życia.
|
|
 |
|
Masz 60sekund, odejdź. Potem będziesz musiał zostać na zawsze.
|
|
 |
|
Zbyt wiele sytuacji to pomieszczenia bez wyjścia ewakuacyjnego.
|
|
 |
|
Patrzyła, jak krew spływa po jej lewej ręce i w tym samym momencie zapragnęła spojrzeć mu w oczy i wytrzeć czerwony płyn w jego ulubioną, białą koszulę.
|
|
 |
|
A miłość to popierdolony stan, który prowadzi do ran!
|
|
 |
|
Ja nawet nie wiem czy on żyje,a ty mówisz mi żebym przestała myśleć o tej jego ślicznej buźce.
|
|
 |
|
Chcesz? Chcesz patrzeć jak jej ciało otula krew, jej oczy wypełniają się łzami, a ona nie jest w stanie się już nawet ruszyć?
|
|
 |
|
Dobrze, że już nie pamiętam tych szczególnych imion.
|
|
 |
|
a ja mam ochotę napisać sobie na czole - nieczynne.
|
|
 |
|
Nie,ja wcale nie czekam na wiadomość od Ciebie,ja po prostu jestem emocjonalnie przywiązana do mojej komórki i boli mnie serce,gdy opuszczę ją choć na moment.
|
|
 |
|
Boję się Twoich powrotów.
|
|
|
|