 |
Boję się tego, że kiedyś będę musiała się przyznać, że jednak Cię kocham.
|
|
 |
Na Facebooku powinien być przycisk 'zakochałam się w Tobie'. Łatwiej by było to kliknąć, a jeśli by nie było odpowiedzi mogłabym powiedzieć, że nie chcący kliknęłam.
|
|
 |
Szlachta nie popija cytrynówki. Szlachta popija wódkę cytrynówką
|
|
 |
było z nami słońce. był z nami deszcz. nie ma z nami śniegu. gdzie jest kurwa śnieg ?!
|
|
 |
- Proszę, powiedzcie teraz po niemiecku co robicie , gdy wrócicie po szkole do domu .
- Hausaufgabe machen.
- Computer spielen.
- fernsehen .
- Und du ?
- a ja mam wyjebane i rauche Zigaretten, kurwa.
|
|
 |
Wykrzycz głośno, że jestem dla Ciebie wszystkim .
|
|
 |
moja pierwsza miłość - matma.
|
|
 |
mówicie , że lubicie dziewczyny naturalne , bez makijażu . dziewczyny które są sobą , a nie udają kogoś innego . jednak gdy widzicie plastikową lalkę , z wydętymi ustami , ślinicie na jej widok i porzucacie wasze ideały . zapominacie o tym co nam mówiliście .. tylko potem nie mówicie , że nie jesteście tacy , że jesteście inni , że jesteście wyjątkowi . ale dzięki takim jak wy uczymy się na własnych błędach .. '
|
|
 |
Ty pokażesz cycki i"spodobasz" się chłopkaom, ja pokażę wielkość mojego intelektu i znajde przyjaciół.
|
|
 |
Przeraża mnie fakt, jak bardzo się oddalamy. Jak budzimy się, już nie obok siebie i jak zaczynamy każdy, nowy dzień bez siebie. Jak przestajemy się uzupełniać. Naprawdę nie mogę, a nawet nie potrafię zrozumieć tego jak jest, tego jak w tak krótkim czasie zmienia się wszystko to, w co przecież nieugięcie wierzyło każde z nas. Dlaczego nadal tracimy to czego potrzebujemy najbardziej, i zwyczajnie nie potrafimy zrobić już nic? Dlaczego? To nie kwestia poddawania się, czy bezwładnego upadania na deski, nie, to nie to. To tak jakby odpuszczanie sobie siebie, ze świadomością, że mimo to, osobno nie damy sobie rady, że momentalnie wszystko inne straci na znaczeniu. Oddalamy się od tego, co ponoć jeszcze wczoraj było tak istotne, tak ważne, co jeszcze wczoraj miało sens. Stajemy do siebie plecami, i już nie potrafimy się odwrócić. Nie potrafimy tego wszystkiego naprawić. Nie potrafimy walczyć. Walczyć o to co nam pozostało.. walczyć o Nas samych. / Endoftime.
|
|
 |
są takie osoby, na których widok od razu japa mi się cieszy
|
|
|
|