głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika halucynowa123

Życie ma podobno wiele dróg  ale dziwnym trafem każda prowadzi mnie do Ciebie. Nie ważne czy wsiadam do autobusu który właśnie jedzie dziwnym trafem do Ciebie  czy idę sobie po mieście i spotykam Twojego brata  czy rodziców. Nie ważne już jest nic  kiedy wiem  że i tak nie mogę z tym nic zrobić.

mrs_porazka dodano: 13 września 2012

Życie ma podobno wiele dróg, ale dziwnym trafem każda prowadzi mnie do Ciebie. Nie ważne czy wsiadam do autobusu który właśnie jedzie dziwnym trafem do Ciebie, czy idę sobie po mieście i spotykam Twojego brata, czy rodziców. Nie ważne już jest nic, kiedy wiem, że i tak nie mogę z tym nic zrobić.

Moje zielone  wielkie  i pełne radości oczy  mają teraz puste i nic nie znaczące spojrzenie. Zmieniłeś rytm bicia mojego serca  spojrzenie i kolor oczu  ale wspomnień nigdy mi nie zabierzesz.   Stostostopro

fewshiision dodano: 12 września 2012

Moje zielone, wielkie, i pełne radości oczy, mają teraz puste i nic nie znaczące spojrzenie. Zmieniłeś rytm bicia mojego serca, spojrzenie i kolor oczu, ale wspomnień nigdy mi nie zabierzesz. / Stostostopro

Miałeś ją na wyciągniecie ręki   nawet za bardzo nie musiałeś się starać   wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim .

dzyndzelek dodano: 12 września 2012

Miałeś ją na wyciągniecie ręki , nawet za bardzo nie musiałeś się starać , wystarczyło byś ją troszeczkę pokochał i pokazał ze jest dla Ciebie wszystkim .

Sens życia zamknięty w kilku momentach   rzeczach i osobach .

dzyndzelek dodano: 12 września 2012

Sens życia zamknięty w kilku momentach , rzeczach i osobach .

Myślisz  że możesz wszystko? Poczekaj  jeszcze okaże się  że nie jesteś sama zdolna zaparzyć sobie herbaty.

mrs_porazka dodano: 11 września 2012

Myślisz, że możesz wszystko? Poczekaj, jeszcze okaże się, że nie jesteś sama zdolna zaparzyć sobie herbaty.

I gdy już myślisz że jesteś szczęśliwa. Poczekaj  przejdzie   i.need.you

mrs_porazka dodano: 11 września 2012

I gdy już myślisz że jesteś szczęśliwa. Poczekaj, przejdzie / i.need.you
Autor cytatu: i.need.you

Jeśli uważasz   że to proste   mylisz się . Dla mnie nigdy nie będzie łatwe   wyrzucenie kogoś ze swojego życia i zaczęcie wszystkiego od nowa .

dzyndzelek dodano: 10 września 2012

Jeśli uważasz , że to proste , mylisz się . Dla mnie nigdy nie będzie łatwe , wyrzucenie kogoś ze swojego życia i zaczęcie wszystkiego od nowa .

Paranoją jest fakt że nadal za Tobą tęsknie .   dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 10 września 2012

Paranoją jest fakt że nadal za Tobą tęsknie . | dzyndzelek

Dla mnie każdy argument jest dobry żeby Cię mieć .   dzyndzelek

dzyndzelek dodano: 10 września 2012

Dla mnie każdy argument jest dobry żeby Cię mieć . | dzyndzelek

Obiecywałeś że się zmienisz  ja też obiecałam  ale w porównaniu do Ciebie się zmieniłam.

mrs_porazka dodano: 10 września 2012

Obiecywałeś że się zmienisz, ja też obiecałam, ale w porównaniu do Ciebie się zmieniłam.

Każdego dnia pęka mi serce na drobniejsze kawałeczki.

mrs_porazka dodano: 10 września 2012

Każdego dnia pęka mi serce na drobniejsze kawałeczki.

I znów ogarnia mnie złość  znów Basia mnie musi ogarnąć  znów nie jestem sobą.

mrs_porazka dodano: 9 września 2012

I znów ogarnia mnie złość, znów Basia mnie musi ogarnąć, znów nie jestem sobą.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć