głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gryzelka

Więc kocham kiedy dzwonisz nieoczekiwanie bo nienawidzę gdy moment jest spodziewany. Więc zależy mi na Tobie Tobie Tobie.

gryzelka dodano: 5 marca 2015

Więc kocham kiedy dzwonisz nieoczekiwanie, bo nienawidzę, gdy moment jest spodziewany. Więc zależy mi na Tobie, Tobie, Tobie.

hej teksty ol.l dodał komentarz: hej do wpisu 7 luty 2015
Czasami spotykamy na swojej drodze osobę  która jest dokładnie taka jaka powinna być.

gryzelka dodano: 23 stycznia 2015

Czasami spotykamy na swojej drodze osobę, która jest dokładnie taka, jaka powinna być.

Pytam ją dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada że kręci na ciasto masę makową czy coś bo przez żołądek do serca i takie bzdury. Kochanie mówię jej odłóż ten mikser. Kobiety mieszają mężczyznom w głowach kręcąc biodrami a nie mikserem.

gryzelka dodano: 4 listopada 2014

Pytam ją, dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem, zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada, że kręci na ciasto masę makową czy coś, bo przez żołądek do serca i takie bzdury. Kochanie, mówię jej, odłóż ten mikser. Kobiety mieszają mężczyznom w głowach kręcąc biodrami a nie mikserem.

Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało mi tchu. Rozumiesz jak jego nie było przy mnie ... był gdzieś daleko to mnie wszystko bolało. Dusiło się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu kiedyś na początku poznałam że go kocham.

gryzelka dodano: 15 sierpnia 2014

Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało mi tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie (...) był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiło się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu, kiedyś na początku, poznałam, że go kocham.

Będziesz ponownie widział moją twarz. Będę przebiegać przez twoje myśli. Będziesz marzyć o miejscach w których byliśmy a potem się obudzisz i zrozumiesz.

gryzelka dodano: 26 lipca 2014

Będziesz ponownie widział moją twarz. Będę przebiegać przez twoje myśli. Będziesz marzyć o miejscach, w których byliśmy, a potem się obudzisz i zrozumiesz.

bez sensu hahahaha. teksty trzymajfason dodał komentarz: bez sensu hahahaha. do wpisu 23 czerwca 2014
dokładnie to boli najbardziej.. teksty trzymajfason dodał komentarz: dokładnie to boli najbardziej.. do wpisu 23 czerwca 2014
Ja twardy lód zimnem głaszczę twoją dłoń Ja tak prosto w twarz kłamię cię każdego dnia  Ale ty ty mnie dobrze znasz wszystko o mnie wiesz Wiem wybaczysz mi że wszystko przeze mnie

gryzelka dodano: 22 czerwca 2014

Ja twardy lód zimnem głaszczę twoją dłoń Ja tak prosto w twarz kłamię cię każdego dnia Ale ty, ty mnie dobrze znasz, wszystko o mnie wiesz Wiem, wybaczysz mi, że wszystko przeze mnie

Wyciągnęła do mnie rękę nie wiedziałem co mam zrobić więc połamałem jej palce swoim milczeniem.

gryzelka dodano: 22 czerwca 2014

Wyciągnęła do mnie rękę, nie wiedziałem co mam zrobić, więc połamałem jej palce swoim milczeniem.

 Dobrze poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz o co mi chodzi? ... Możesz mi robić co chcesz tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa.

gryzelka dodano: 16 czerwca 2014

"Dobrze, poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz, będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona, będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz, o co mi chodzi? (...) Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa."

 Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc wszystko bym dla niej zrobił a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi.

gryzelka dodano: 6 czerwca 2014

"Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV