głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
gryzelka Więc kocham kiedy dzwonisz nieoczekiwanie bo nienawidzę gdy moment jest spodziewany. Więc zależy mi na Tobie Tobie Tobie. Czasami spotykamy na swojej drodze oso

gryzelka

gryzelka.moblo.pl
Więc kocham kiedy dzwonisz nieoczekiwanie bo nienawidzę gdy moment jest spodziewany. Więc zależy mi na Tobie Tobie Tobie.
Więc kocham kiedy dzwonisz... teksty

gryzelka dodano: 5 marca 2015

Więc kocham kiedy dzwonisz nieoczekiwanie, bo nienawidzę, gdy moment jest spodziewany. Więc zależy mi na Tobie, Tobie, Tobie.

Czasami spotykamy na swojej drodze... teksty

gryzelka dodano: 23 stycznia 2015

Czasami spotykamy na swojej drodze osobę, która jest dokładnie taka, jaka powinna być.

Pytam ją  dlaczego siedzi w kuchni i... teksty

gryzelka dodano: 4 listopada 2014

Pytam ją, dlaczego siedzi w kuchni i świruje mikserem, zamiast siedzieć tu ze mną i pozwalać się obmacywać. A ona odpowiada, że kręci na ciasto masę makową czy coś, bo przez żołądek do serca i takie bzdury. Kochanie, mówię jej, odłóż ten mikser. Kobiety mieszają mężczyznom w głowach kręcąc biodrami a nie mikserem.

Jak się rozstawaliśmy natychmiast... teksty

gryzelka dodano: 15 sierpnia 2014

Jak się rozstawaliśmy natychmiast brakowało mi tchu. Rozumiesz, jak jego nie było przy mnie (...) był gdzieś daleko, to mnie wszystko bolało. Dusiło się i wszystko mnie bolało. Po tym duszeniu, kiedyś na początku, poznałam, że go kocham.

Będziesz ponownie widział moją... teksty

gryzelka dodano: 26 lipca 2014

Będziesz ponownie widział moją twarz. Będę przebiegać przez twoje myśli. Będziesz marzyć o miejscach, w których byliśmy, a potem się obudzisz i zrozumiesz.

Ja twardy lód zimnem głaszczę... teksty

gryzelka dodano: 22 czerwca 2014

Ja twardy lód zimnem głaszczę twoją dłoń Ja tak prosto w twarz kłamię cię każdego dnia Ale ty, ty mnie dobrze znasz, wszystko o mnie wiesz Wiem, wybaczysz mi, że wszystko przeze mnie

Wyciągnęła do mnie rękę  nie... teksty

gryzelka dodano: 22 czerwca 2014

Wyciągnęła do mnie rękę, nie wiedziałem co mam zrobić, więc połamałem jej palce swoim milczeniem.

 Dobrze  poczekam na Ciebie. Bo Ci... teksty

gryzelka dodano: 16 czerwca 2014

"Dobrze, poczekam na Ciebie. Bo Ci ufam. Ale kiedy mnie zechcesz, będziesz chciał tylko mnie. I kiedy mnie weźmiesz w ramiona, będziesz myślał tylko o mnie. Rozumiesz, o co mi chodzi? (...) Możesz mi robić, co chcesz, tylko nie rań mi serca. Do tej pory wiele przecierpiałam, już więcej nie chcę. Chcę być szczęśliwa."

 Chciałem zabrać ją w podróż na... teksty

gryzelka dodano: 6 czerwca 2014

"Chciałem zabrać ją w podróż na Księżyc, wszystko bym dla niej zrobił, a tak naprawdę powinienem był stanąć z nią mocno na Ziemi."

Chodź  pocałuję cię tam  gdzie... teksty

gryzelka dodano: 24 maja 2014

Chodź, pocałuję cię tam, gdzie się kończysz i zaczynasz, chodź, pocałuję cię w trzecie oko, chodź, pocałuję cię w czoło, w głowę, w stopę, w pępek, w kolano, w knykieć, w sutki, w pępek, w duszę, chodź, pocałuję cię w twoje serce. Na dzień dobry. Na dobranoc. Na zawsze. Na nigdy. Na teraz. W samo serce.

'  Jaka Ona była?    A płakałeś... teksty

gryzelka dodano: 8 maja 2014

'- Jaka Ona była? - A płakałeś kiedyś, synu? - Każdy chyba.. - Ja płakałem, gorzko płakałem, jak było mi źle, jak jej nie było, nie miałem jej, a chciałem, potrzebowałem. Wiedziałem od początku, że tylko ją.. i tylko z nią, wszystko. Z nią leżeć w słońcu, z nią wędrować, jak oglądać świat to jej oczami, mówić, to jej ustami... ale znikała i nie miałem jej, i sił też nie miałem, i łamałem się jak sucha gałąź. I rwałem włosy z głowy, myśląc, jak ją zatrzymać, kiedy traciłem ją z oczu. Potrzebowałem jej głosu, śmiechu, jej łez, bardziej niż ona mnie całego... Myślisz, synu, że mi wstyd? Postawiłbym pomnik i zapisał to wszystko na nim, i klękałbym przed nim, do końca życia.

Może to właśnie Pan ją uratuje!... teksty

gryzelka dodano: 5 maja 2014

Może to właśnie Pan ją uratuje! Pan ją udoskonali, rozwinie jej serce, pokieruje myślami. Tyle dziewcząt dziś ginie dlatego tylko, że myśli ich są źle pokierowane.

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 18 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV