głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gronosia

 Czasem tak mnie to wszystko męczy  że nawet nie mam siły źle się czuć.

buuum dodano: 25 października 2013

"Czasem tak mnie to wszystko męczy, że nawet nie mam siły źle się czuć."

potrzebuję Cię   uratuj mnie

olejjx3 dodano: 25 października 2013

potrzebuję Cię , uratuj mnie

Uczucia są trudne do ukrycia  nie do wyobrażenia jest cały ból  jaki czuję.   Oddałabym wszystko  by usłyszeć twój oddech..

olejjx3 dodano: 25 października 2013

Uczucia są trudne do ukrycia, nie do wyobrażenia jest cały ból, jaki czuję. Oddałabym wszystko, by usłyszeć twój oddech..

Wspomnienia dają mi siłę  której potrzebuję  by żyć. Siłę  której potrzebuję  by wierzyć..

olejjx3 dodano: 25 października 2013

Wspomnienia dają mi siłę, której potrzebuję, by żyć. Siłę, której potrzebuję, by wierzyć..

Wiem  że uśmiechasz się z niebios  patrząc na mnie  gdy się za Ciebie modle.

olejjx3 dodano: 25 października 2013

Wiem, że uśmiechasz się z niebios, patrząc na mnie, gdy się za Ciebie modle.

studia.

niekoffana dodano: 25 października 2013

studia.

Wierz w swojego scenarzystę i ... uspokój się.

niekoffana dodano: 25 października 2013

Wierz w swojego scenarzystę i ... uspokój się.

Chcę Ci powiedzieć  że wciąż Cię kocham  że nadal niespokojnie bije mi serce  bo nie ma Cię przy mnie  że wciąż  Twoje życie jest ważniejsze od mojego  że tak przeraźliwie tęsknię za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój. Wstaję tylko po to  by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć  że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens  gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask  a niebo błękitny odcień. Proszę Cię  daj jakiś znak  bo wszystko tutaj co moje  umiera bez Ciebie.

niekoffana dodano: 25 października 2013

Chcę Ci powiedzieć, że wciąż Cię kocham, że nadal niespokojnie bije mi serce, bo nie ma Cię przy mnie, że wciąż, Twoje życie jest ważniejsze od mojego, że tak przeraźliwie tęsknię za Twoim dotykiem. Zasypiam wpatrując się w pusty pokój. Wstaję tylko po to, by wieczorem znowu zatopić się we wspomnieniach. Chcę Ci powiedzieć, że każda życiowa funkcja traci jakikolwiek sens, gdy Cię tutaj nie ma. Słońce traci swój blask, a niebo błękitny odcień. Proszę Cię, daj jakiś znak, bo wszystko tutaj co moje, umiera bez Ciebie.

Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu  bo wtedy przychodzi właśnie stres  że ktoś już coś ma  a ja jeszcze nie. Wtedy popełnia się najwięcej błędów.

niekoffana dodano: 25 października 2013

Trzeba umieć nabrać takiego wewnętrznego spokoju. Rozglądanie się i patrzenie na innych nie ma sensu, bo wtedy przychodzi właśnie stres, że ktoś już coś ma, a ja jeszcze nie. Wtedy popełnia się najwięcej błędów.

Najciężej jest ruszyć. Nie dojść ale ruszyć. Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg  lecz serca. To serce najpierw rusza  a dopiero nogi za nim zaczynają iść.

niekoffana dodano: 25 października 2013

Najciężej jest ruszyć. Nie dojść ale ruszyć. Bo ten pierwszy krok nie jest krokiem nóg, lecz serca. To serce najpierw rusza, a dopiero nogi za nim zaczynają iść.

  PATRZYŁEM W OCZY  CHOĆ CZUŁEM BÓL JAK SKURWYSYN  JAK TO JEST KIEDY KOCHASZ  A KAŻDE SŁOWO TO BLIZNY...

melaa dodano: 24 października 2013

" PATRZYŁEM W OCZY, CHOĆ CZUŁEM BÓL JAK SKURWYSYN, JAK TO JEST KIEDY KOCHASZ, A KAŻDE SŁOWO TO BLIZNY... "

 działam dziś myślą o jutrze  chcesz mnie zniszczyć  niestety   zbyt dbam o swój sukces i mam wilczy apetyt..

melaa dodano: 24 października 2013

"działam dziś myślą o jutrze, chcesz mnie zniszczyć, niestety, zbyt dbam o swój sukces i mam wilczy apetyt.."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć