głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika gieenka

spaliłam 698 dni siedziacych na moście wypaliłam dziurę sercu która liczy ponad półtora czegoś. czegoś czego nigdy nie mogłam nazwać. 698 dni to jak siedzenie w środku ciebie i liczenie ile razy mnie zraniłeś. paliłam 698 dni papierosów.  wypaliłam sobie dziurę by cię przestać kochać. 698 razy paliłam by zapomnieć by przestać tyle razy kochać.  a mimo to serce krzyczy wróć.

rapwciaga dodano: wczoraj o 01:46

spaliłam 698 dni siedziacych na moście, wypaliłam dziurę sercu, która liczy ponad półtora czegoś. czegoś czego nigdy nie mogłam nazwać. 698 dni, to jak siedzenie w środku ciebie i liczenie ile razy mnie zraniłeś. paliłam 698 dni, papierosów. wypaliłam sobie dziurę, by cię przestać kochać. 698 razy paliłam, by zapomnieć, by przestać tyle razy kochać. a mimo to serce, krzyczy wróć.

 Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i życie wydawało mi się o kilka numerów za duże.

faust dodano: przedwczoraj o 18:36

,,Byłem wtedy jeszcze dzieciakiem i życie wydawało mi się o kilka numerów za duże."

 Zjawisko które opisuje jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to jaki chcesz być zmienia się w zależności od tego kto jest obok ciebie ale mimo wszystko nadal cały czas jesteś przecież sobą.

faust dodano: 4 dni temu

,,Zjawisko, które opisuje, jest jednym z najtrudniejszych do pojęcia – to, jaki chcesz być, zmienia się w zależności od tego, kto jest obok ciebie, ale mimo wszystko nadal cały czas jesteś przecież sobą."

 Wiedziałem jakie to uczucie wetknąć język w czyjeś usta. Przełożyć nogę przez czyjeś udo przesunąć ręką po biodrze. W czyichś ramionach przestajesz być rozkawałkowany liczysz się cały ty. Będąc w czyichś ramionach jesteś schowany bezpieczny. Cała reszta… nie jest.

faust dodano: 4 dni temu

,,Wiedziałem, jakie to uczucie wetknąć język w czyjeś usta. Przełożyć nogę przez czyjeś udo, przesunąć ręką po biodrze. W czyichś ramionach przestajesz być rozkawałkowany, liczysz się cały ty. Będąc w czyichś ramionach, jesteś schowany, bezpieczny. Cała reszta… nie jest."

 Od tak dawna jestem samotna że niemal przestałam oddychać.

faust dodano: 4 dni temu

,,Od tak dawna jestem samotna, że niemal przestałam oddychać."

 Potrafi być dotykalny potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę aby poprawić mi włosy muszę wbijać paznokcie w dłoń i siłą woli powstrzymywać się żeby się nie odwrócić.

faust dodano: 4 dni temu

,Potrafi być dotykalny, potrafi dopuszczać do siebie ludzi. Ja w dzień z trudem znoszę to, że muszę oddychać tym samym powietrzem co inni. Gdy Maribeth podnosi rękę, aby poprawić mi włosy, muszę wbijać paznokcie w dłoń i siłą woli powstrzymywać się, żeby się nie odwrócić."

 W rzeczywistości chcę przez to powiedzieć że ze wszystkich pogodnych  pełnych dobrych intencji ludzi którzy codziennie chwalą mnie i wynagradzają za moją dwulicowość – za mój talent do nakładania starannie skonstruowanej maski – to właśnie on dostrzegł we mnie coś prawdziwego.

faust dodano: 4 dni temu

,,W rzeczywistości chcę przez to powiedzieć, że ze wszystkich pogodnych, pełnych dobrych intencji ludzi, którzy codziennie chwalą mnie i wynagradzają za moją dwulicowość – za mój talent do nakładania starannie skonstruowanej maski – to właśnie on dostrzegł we mnie coś prawdziwego."

 – Chcę tylko powiedzieć że czasami wykorzystywałem cię jako powód. Kiedy ma się powód bardzo łatwo nawalić się do nieprzytomności. To fajna sprawa. Można zapomnieć o wielu rzeczach. Czasami robi ci się niedobrze ale to też jest w porządku bo przez chwilę nie ma nic oprócz mdłości. Ale kiedy jest po wszystkim wracasz tam skąd zacząłeś tyle że czujesz że masz napieprzone nie tylko w głowie ale że cały jesteś rozpieprzony. Wtedy włazisz do łóżka zwijasz się i marzysz żeby było inaczej.

faust dodano: 4 dni temu

,,– Chcę tylko powiedzieć, że czasami wykorzystywałem cię jako powód. Kiedy ma się powód, bardzo łatwo nawalić się do nieprzytomności. To fajna sprawa. Można zapomnieć o wielu rzeczach. Czasami robi ci się niedobrze, ale to też jest w porządku, bo przez chwilę nie ma nic oprócz mdłości. Ale kiedy jest po wszystkim, wracasz tam, skąd zacząłeś, tyle że czujesz, że masz napieprzone nie tylko w głowie, ale że cały jesteś rozpieprzony. Wtedy włazisz do łóżka, zwijasz się i marzysz, żeby było inaczej."

 Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie którego się nie przeżyło.

faust dodano: 29 maja 2018

,,Wyobrażać sobie życie bez niej to jakby wyobrażać sobie życie, którego się nie przeżyło."

 Gdziekolwiek jesteś jestem tu i wołam do ciebie. „Ja” mojego serca wita „ty” twojego.

faust dodano: 29 maja 2018

,,Gdziekolwiek jesteś, jestem tu i wołam do ciebie. „Ja” mojego serca wita „ty” twojego."

 Ale staram się nie myśleć o nim zbyt wiele. Staram się nie myśleć że przez kilka godzin pewnego złotego październikowego dnia kogoś kochałam. A potem go straciłam.

faust dodano: 29 maja 2018

,,Ale staram się nie myśleć o nim zbyt wiele. Staram się nie myśleć, że przez kilka godzin pewnego złotego październikowego dnia kogoś kochałam. A potem go straciłam."

 W tej chwili drzwi zamknęły się za nim i całą energię włożył w to by nie rozpaść się na kawałki.

faust dodano: 29 maja 2018

,,W tej chwili drzwi zamknęły się za nim i całą energię włożył w to, by nie rozpaść się na kawałki."

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV