głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika getmoney

“Kocham go na tyle mocno by nie życzyć mu źle. Chcę żeby spełniły się jego wszystkie marzenia niech będzie z kim chce. Tylko nie chcę się temu przyglądać.”

damulki.pl dodano: 1 godzinę temu

“Kocham go na tyle mocno, by nie życzyć mu źle. Chcę, żeby spełniły się jego wszystkie marzenia, niech będzie z kim chce. Tylko nie chcę się temu przyglądać.”

 Mała gdybyś tylko wiedziała ilu mężczyzn oddałoby wszystko dla twojego uśmiechu. Gdybyś tylko wiedziała ile kobiet chciałoby być tobą. Gdybyś tylko wiedziała ile w tobie jest siły. Gdybyś tylko wiedziała ile osób zazdrości ci życia. Gdybyś tylko wiedziała jak niesamowicie wartościowym człowiekiem jesteś... Powiedz czy wtedy przestałabyś mu w końcu pozwalać na to by traktował cię jak zwykłą ścierkę do podłogi którą można użyć gdy w życiu się nabrudzi a później rzucić w kąt?

zdezelowana dodano: wczoraj o 06:30

"Mała, gdybyś tylko wiedziała, ilu mężczyzn oddałoby wszystko dla twojego uśmiechu. Gdybyś tylko wiedziała, ile kobiet chciałoby być tobą. Gdybyś tylko wiedziała, ile w tobie jest siły. Gdybyś tylko wiedziała, ile osób zazdrości ci życia. Gdybyś tylko wiedziała, jak niesamowicie wartościowym człowiekiem jesteś... Powiedz, czy wtedy przestałabyś mu w końcu pozwalać na to, by traktował cię jak zwykłą ścierkę do podłogi, którą można użyć, gdy w życiu się nabrudzi, a później rzucić w kąt?"

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:47

Zawsze na świecie ktoś na kogoś czeka.

Gdy jedne drzwi się zamykają inne się otwierają. Jednak często patrzymy tak długo i z takim żalem na te zamknięte drzwi że nie widzimy tych które się dla nas otworzyły.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:43

Gdy jedne drzwi się zamykają, inne się otwierają. Jednak często patrzymy tak długo i z takim żalem na te zamknięte drzwi, że nie widzimy tych, które się dla nas otworzyły.

Jej błąd polegał na tym że była zbyt młoda i niedoświadczona żeby wiedzieć że miłość nie zawsze wystarczy.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:39

Jej błąd polegał na tym, że była zbyt młoda i niedoświadczona, żeby wiedzieć, że miłość nie zawsze wystarczy.

 Mężczyźni najsurowiej oceniają kobiety których nie mogą mieć.  A kobiety mężczyzn których miały.

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 21:30

- Mężczyźni najsurowiej oceniają kobiety, których nie mogą mieć. - A kobiety mężczyzn, których miały.

Jeśli mnie pytasz co złego jest w miłości to ci powiem  boję się że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu bez której nie będę mógł oddychać.

zdezelowana dodano: 2 dni temu

Jeśli mnie pytasz, co złego jest w miłości, to ci powiem - boję się, że lada moment zostaniesz tą cząstką tlenu, bez której nie będę mógł oddychać.

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania ujrzałam w końcu te dłonie usta i oczy które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem że to Ty.

zdezelowana dodano: 2 dni temu

Poznałam Cię wiesz? Zobaczyłam w Tobie sens wielu lat czekania, ujrzałam w końcu te dłonie, usta i oczy, które wypatrywałam gdzieś ciągle w tłumie. Wiem, że to Ty.

“  Unikasz mnie od jakichś 8 lat.  Tak zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji.  Ty i te Twoje epitety.   Nie remontuje się domu koparką . Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki.  Chcę tylko iść na kawę.  Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1 3 tak dojrzała i intensywna jak teraz.  Każdy jest na coś uczulony od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

zdezelowana dodano: 2 dni temu

“ - Unikasz mnie od jakichś 8 lat. - Tak, zwłaszcza pierwsze 4 lata unikałem Cię jak pierwszych dni wakacji. - Ty i te Twoje epitety. - "Nie remontuje się domu koparką". Znasz takie powiedzenie? Mam ułożone życie, spotkanie z Tobą to byłby wjazd koparki. - Chcę tylko iść na kawę. - Byłem już z Tobą na kawie i wyłem potem 4 lata z tęsknoty... a nie byłaś wtedy nawet w 1/3 tak dojrzała i intensywna jak teraz. Każdy jest na coś uczulony, od czegoś się uzależnia. Ja od Ciebie. ”

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda że nie możemy cofnąć się w czasie aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie próbowałem ale nie mogę zapomnieć o miłości którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę cokolwiek zrobię wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem które mówię każdą czynnością którą robię. Po prostu za każdym razem gdy tylko zamykam oczy to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

przypadkowy dodano: 2 dni temu

Nie potrafię przestać o Tobie myśleć. Wszystkie wspomnienia, które razem stworzyliśmy są dla mnie wszystkim. Szkoda, że nie możemy cofnąć się w czasie, aby nadal być razem. Zrobiłbym wszystko, aby czuć Cię przy sobie i każdego dnia śledzić każdą część Ciebie jakby mapa jeszcze nigdy nie została odkryta. Żyjesz jeszcze? Bo ja wciąż uczę się żyć bez Ciebie, próbowałem, ale nie mogę zapomnieć o miłości, którą dla Ciebie mam. Nie potrafię sobie pomóc, nie mogę się podnieść i iść dalej bez Ciebie. Straciłem zbyt wiele czasu starając przekonać się, że poradzę sobie sam. Słyszysz mnie? Nie dam rady. Życie bez Ciebie nie wystarczy. Co mam zrobić? Gdziekolwiek pójdę, cokolwiek zrobię, wszystko co widzę to tylko Ty. Zawsze o Tobie myślę, nawet gdy jestem zajęty robieniem czegoś. Zawsze jesteś w moim umyśle i sercu. Jesteś każdym słowem, które mówię, każdą czynnością, którą robię. Po prostu, za każdym razem, gdy tylko zamykam oczy, to wszystko co mogę zobaczyć to Ty.

Musisz wiedzieć że nie jest łatwo lecz warto walczyć. Są rzeczy które docierają o ciebie dopiero gdy miną. Są dni które nabierają sensu dopiero wieczorem. — Krzysztof Szczyciński

damulki.pl dodano: 2 dni temu

Musisz wiedzieć, że nie jest łatwo, lecz warto walczyć. Są rzeczy, które docierają o ciebie dopiero gdy miną. Są dni, które nabierają sensu dopiero wieczorem. — Krzysztof Szczyciński

Tylko od nas zależy czy będziemy czegoś w życiu żałować. — Regina Brett

damulki.pl dodano: 2 dni temu

Tylko od nas zależy, czy będziemy czegoś w życiu żałować. — Regina Brett

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV