głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika getmoney

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście  czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę jak bardzo chciałbyś by ta osoba była teraz przy Tobie .

zdezelowana dodano: wczoraj o 14:07

W tęsknieniu za kimś nie chodzi o czas, który minął od kiedy ostatnim razem się widzieliście, czy rozmawialiście. Chodzi o te momenty, kiedy robiąc coś zdajesz sobie sprawę, jak bardzo chciałbyś by ta osoba była teraz przy Tobie .

 Jeżeli On nie ma sił Ty musisz stać się Jego siłą bo na tym właśnie polega miłość .

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 20:28

"Jeżeli On nie ma sił, Ty musisz stać się Jego siłą, bo na tym właśnie polega miłość".

 Wydaje mi się że bycie chcianą to najlepsze uczucie ze wszystkich. Uczucie które spaja twoje życie daje ci cel istnienia .

zdezelowana dodano: przedwczoraj o 20:04

"Wydaje mi się, że bycie chcianą to najlepsze uczucie ze wszystkich. Uczucie, które spaja twoje życie, daje ci cel istnienia".

Nigdy nie odmawiam drinka. A wiesz dlaczego? Nigdy nie wiadomo czy to nie mój ostatni. — Graham Masterton

damulki.pl dodano: przedwczoraj o 00:42

Nigdy nie odmawiam drinka. A wiesz dlaczego? Nigdy nie wiadomo, czy to nie mój ostatni. — Graham Masterton

Była moim ideałem. Kobietą z którą chciałem spędzić resztę życia. Była cząstką mnie cząstką mojego niewielkiego świata w którym ona wypełniała największą jego część. Była tą kobietą dla której mógłbym zrobić wszystko byle była szczęśliwa. Była jedyną taką dla której byłbym w stanie się poświęcić. Jedyna kobieta której oddałem całe serce. Oddałem jej całego siebie całą duszę i cały swój świat. Byle tylko była przy mnie. Tego chciałem najbardziej  by była i kochała mnie na tyle ile może.

podjaaraany dodano: 1 tydzień temu

Była moim ideałem. Kobietą z którą chciałem spędzić resztę życia. Była cząstką mnie, cząstką mojego niewielkiego świata, w którym ona wypełniała największą jego część. Była tą kobietą, dla której mógłbym zrobić wszystko, byle była szczęśliwa. Była jedyną taką dla której byłbym w stanie się poświęcić. Jedyna kobieta, której oddałem całe serce. Oddałem jej całego siebie, całą duszę i cały swój świat. Byle tylko była przy mnie. Tego chciałem najbardziej - by była i kochała mnie na tyle ile może.

Cholernie pusto bez niej. Kiedyś cały świat był dla nas.

podjaaraany dodano: 1 tydzień temu

Cholernie pusto bez niej. Kiedyś cały świat był dla nas.

Co to jest zdrada? To że idziesz z kimś do łóżka na jedną noc? A może to że gadasz z kimś przez całą noc o rzeczach o których nigdy byś nie powiedział partnerce?

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Co to jest zdrada? To, że idziesz z kimś do łóżka na jedną noc? A może to, że gadasz z kimś przez całą noc o rzeczach, o których nigdy byś nie powiedział partnerce?

Człowiek próbuje i próbuje próbuje o wiele dłużej niż to ma sens. — Grażyna Jagielska

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Człowiek próbuje i próbuje, próbuje o wiele dłużej, niż to ma sens. — Grażyna Jagielska

Mieliśmy już za sobą wielkie powroty i wiedzieliśmy że się nie wraca ani do tych samych miejsc ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. — Grażyna Jagielska

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Mieliśmy już za sobą wielkie powroty i wiedzieliśmy, że się nie wraca ani do tych samych miejsc, ani do tych samych planów. Chyba od tego momentu w człowieku zaczyna się dorosłe życie. — Grażyna Jagielska

  Przez pół nocy wpatrywałem się w sufit i zastanawiałem się czy zdołam przejść resztę życia nie całując twoich ust .

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

- "Przez pół nocy wpatrywałem się w sufit i zastanawiałem się, czy zdołam przejść resztę życia, nie całując twoich ust".

Nic nie motywuje nas tak jak ludzie  którzy w nas nie wierzą.

damulki.pl dodano: 1 tydzień temu

Nic nie motywuje nas tak jak ludzie, którzy w nas nie wierzą.

 Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające ile można sobie przypomnieć dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu unoszącego się w pokoju. ”

zdezelowana dodano: 1 tydzień temu

" Piosenki i zapachy przenoszą człowieka w czasie bardziej niż cokolwiek innego. To zadziwiające, ile można sobie przypomnieć dzięki kilku dźwiękom albo odrobinie zapachu unoszącego się w pokoju. ”

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV