głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika fuuckthegamee

 Tak  możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić  wszystko ze mnie zrobić  co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie  bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach.    Witkacy  '622 upadki Bunga  czyli Demoniczna kobieta'

cosiepatrzyszkurwa dodano: 11 grudnia 2014

"Tak, możesz być dla mnie wszystkim. Wierzę w Ciebie i wierzyłam od pierwszej chwili naszego poznania. Możesz wszystko zmienić, wszystko ze mnie zrobić, co zechcesz. Tylko chciej tego i kochaj mnie bardzo. Mnie trzeba strasznie, bez pamięci kochać i trzymać z całej siły. Inaczej nie ma mnie. Ginę czasem nawet sama dla siebie. Sama siebie nie znam w takich chwilach." -Witkacy, '622 upadki Bunga, czyli Demoniczna kobieta'

 Nigdy nie rozumiałem  dlaczego mówi się  że miłość jest ślepa. Moja miłość miała bardzo dobry wzrok i widziała dziewczynę tak piękną  że gdy szliśmy na spacer  to wiatr gwizdał z wrażenia    Piotr Adamczyk  'Dom tęsknot'

cosiepatrzyszkurwa dodano: 11 grudnia 2014

"Nigdy nie rozumiałem, dlaczego mówi się, że miłość jest ślepa. Moja miłość miała bardzo dobry wzrok i widziała dziewczynę tak piękną, że gdy szliśmy na spacer, to wiatr gwizdał z wrażenia" -Piotr Adamczyk, 'Dom tęsknot'

„Kiedy byłem mały  pytano mnie   kim chciałbym zostać. Wtedy nie wiedziałem. I tak naprawdę  nie wiedziałem tego także później  przez całe swoje dorosłe życie. Dopiero teraz  gdy cię poznałem  już wiem   chciałbym być po prostu dreszczem  przebiegającym po twoim ciele.”   Piotr Adamczyk

cosiepatrzyszkurwa dodano: 11 grudnia 2014

„Kiedy byłem mały, pytano mnie - kim chciałbym zostać. Wtedy nie wiedziałem. I tak naprawdę, nie wiedziałem tego także później, przez całe swoje dorosłe życie. Dopiero teraz, gdy cię poznałem, już wiem - chciałbym być po prostu dreszczem, przebiegającym po twoim ciele.” -Piotr Adamczyk

Mmm miłość namiętność pożądanie oddanie siebie nawzajem  tęsknota przyjaźń perwersja delikatość oj oj czas kupić  dom tęsknot

cosiepatrzyszkurwa dodano: 11 grudnia 2014

Mmm miłość,namiętność,pożądanie,oddanie siebie nawzajem ,tęsknota,przyjaźń,perwersja,delikatość oj oj czas kupić "dom tęsknot"

„Chodź   masz na sobie tyle miejsc  niewycałowanych.”    Piotr Adamczyk

cosiepatrzyszkurwa dodano: 11 grudnia 2014

„Chodź masz na sobie tyle miejsc niewycałowanych.” - Piotr Adamczyk

“Koniec przychodzi nieoczekiwanie. Wydaje ci się  że panujesz nad sytuacją. I że to ty decydujesz  kiedy jest już po wszystkim. A potem wszystko nagle się rozłazi i uświadamiasz sobie  że nad niczym nie panujesz. ”

blaskwokuuu dodano: 3 grudnia 2014

“Koniec przychodzi nieoczekiwanie. Wydaje ci się, że panujesz nad sytuacją. I że to ty decydujesz, kiedy jest już po wszystkim. A potem wszystko nagle się rozłazi i uświadamiasz sobie, że nad niczym nie panujesz. ”

 To życie toczy się nie we mnie  lecz gdzieś naokoło mnie  Wszystko zmienia się  lecz u mnie tak na oko nie  Chcę móc się czegoś chwycić  lecz w każdej dłoni  Obok serdecznego palca jest ten drugi  który cię pierdoli  Zegar tyka  niesie czas do zabicia  Nawet jak nie chce się żyć  bardziej nie chce się zdychać.

blaskwokuuu dodano: 3 grudnia 2014

"To życie toczy się nie we mnie, lecz gdzieś naokoło mnie Wszystko zmienia się, lecz u mnie tak na oko nie Chcę móc się czegoś chwycić, lecz w każdej dłoni Obok serdecznego palca jest ten drugi, który cię pierdoli Zegar tyka, niesie czas do zabicia Nawet jak nie chce się żyć, bardziej nie chce się zdychać."

'Nic się nie liczy naprawdę  życie to parę chwil  I dużo łatwiej zgasić je niż zapałkę  A my cackamy się jak z jajkiem lub igramy z nim  Zamiast żyć  ... .

blaskwokuuu dodano: 3 grudnia 2014

'Nic się nie liczy naprawdę, życie to parę chwil I dużo łatwiej zgasić je niż zapałkę A my cackamy się jak z jajkiem lub igramy z nim Zamiast żyć (...)."

du musst dein ändern leben.

cosiepatrzyszkurwa dodano: 24 listopada 2014

du musst dein ändern leben.

never run back to what broke you.

cosiepatrzyszkurwa dodano: 24 listopada 2014

never run back to what broke you.

Tak Ciężko Czasem Się Przełamać Żeby Na Powrót Zaufać Tym  Którzy Kiedyś Tak Bardzo Zawiedli..

blaskwokuuu dodano: 5 listopada 2014

Tak Ciężko Czasem Się Przełamać Żeby Na Powrót Zaufać Tym, Którzy Kiedyś Tak Bardzo Zawiedli..

Jeśli Masz Cel  Idź Do Niego..  Jeśli Masz Nadzieję  Wierz W Nią..  Jeśli Kochasz To Walcz O Swoje..    Jeśli Jest Noc  Musi Być Dzień..  Jeśli Jest Łza  To jest i Uśmiech..  Jeśli Chcesz Możesz Wszystko..

blaskwokuuu dodano: 5 listopada 2014

Jeśli Masz Cel, Idź Do Niego.. Jeśli Masz Nadzieję, Wierz W Nią.. Jeśli Kochasz To Walcz O Swoje.. Jeśli Jest Noc, Musi Być Dzień.. Jeśli Jest Łza, To jest i Uśmiech.. Jeśli Chcesz Możesz Wszystko..

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć