głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika feean

Kocham Cię kurwa  na prawdę Cię kocham. Nie chcę być Twoją koleżanką  przyjaciółką czy panienką do wyruchania. Chcę być dla Ciebie najbliższą osobą  przecież wiem jaki jesteś samotny  przewija się koło Ciebie setki typów z którymi zbijasz piony  ale nie ufasz im nawet ich kurwa nie lubisz. Przecież tyle razy mi to mówiłeś  to ja wiem o Tobie więcej niż byś chciał.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

Kocham Cię kurwa, na prawdę Cię kocham. Nie chcę być Twoją koleżanką, przyjaciółką czy panienką do wyruchania. Chcę być dla Ciebie najbliższą osobą, przecież wiem jaki jesteś samotny, przewija się koło Ciebie setki typów z którymi zbijasz piony, ale nie ufasz im nawet ich kurwa nie lubisz. Przecież tyle razy mi to mówiłeś, to ja wiem o Tobie więcej niż byś chciał. / Stostostopro .

Potrzebuje Twojego dotyku  zrozum.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

Potrzebuje Twojego dotyku, zrozum. / Stostostopro .

ja bym bardzo chciała żeby mnie nie dotyczyło  ale niestety jebane serce .. teksty stostostopro dodał komentarz: ja bym bardzo chciała żeby mnie nie dotyczyło, ale niestety jebane serce .. do wpisu 19 lipca 2011
http:  kwejk.pl obrazek 279016 przyznaj si C4 99.html ...

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

:  teksty stostostopro dodał komentarz: :* do wpisu 19 lipca 2011
Finał   wszystko moja wina..   Fokus . ♥

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

Finał - wszystko moja wina.. / Fokus . ♥

wiem po co byłam   byłam po to   aby Ona była zazdrosna. chory układ  który mi odpowiadał.   veriolla

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

wiem po co byłam - byłam po to , aby Ona była zazdrosna. chory układ, który mi odpowiadał. / veriolla
Autor cytatu: veriolla

dokładnie .. teksty stostostopro dodał komentarz: dokładnie .. do wpisu 19 lipca 2011
zaraz wszysto się zacznie  siadaj słuchaj uważnie..

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

zaraz wszysto się zacznie, siadaj słuchaj uważnie..
Autor cytatu: wiecznyzaciesz

Zajebiste uczucie kiedy wiesz  że przy nim nie stanie Ci się nic złego. Kiedy czujesz się w pełni bezpieczna  kiedy patrzysz na niego i czujesz szacunek jak do ojca czy matki.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

Zajebiste uczucie kiedy wiesz, że przy nim nie stanie Ci się nic złego. Kiedy czujesz się w pełni bezpieczna, kiedy patrzysz na niego i czujesz szacunek jak do ojca czy matki. / Stostostopro .

Może i mam coś nie tak z głową  ale nadal wierzę  że między nami coś będzie i koniec.   Stostostopro .

stostostopro dodano: 19 lipca 2011

Może i mam coś nie tak z głową, ale nadal wierzę, że między nami coś będzie i koniec. / Stostostopro .

:  teksty stostostopro dodał komentarz: :* do wpisu 19 lipca 2011
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć