głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika ewelinaaa13

twoje imię to synonim słowa kurwa .

estate dodano: 21 czerwca 2013

twoje imię to synonim słowa kurwa .
Autor cytatu: ansomia

Pragnę nauczyć się normalnie żyć  jak było parę lat wcześniej. Gdy ludzie nie uważali mnie za największego hejtera w mieście  gdy nie dawałam po sobie poznać  że jest coś nie tak  gdy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie  posiadając swoich przyjaciół. Nie oczekuję już wiele. Mając wszystko przez moment to zbyt ryzykowne dla mnie. W ciągu paru sekund straciłam wszystko  cały mój świat. Nie chcę już tak.

estate dodano: 21 czerwca 2013

Pragnę nauczyć się normalnie żyć, jak było parę lat wcześniej. Gdy ludzie nie uważali mnie za największego hejtera w mieście, gdy nie dawałam po sobie poznać, że jest coś nie tak, gdy byłam najszczęśliwszą osobą na świecie, posiadając swoich przyjaciół. Nie oczekuję już wiele. Mając wszystko przez moment to zbyt ryzykowne dla mnie. W ciągu paru sekund straciłam wszystko, cały mój świat. Nie chcę już tak.

Stanę się suką bez serca  bez sumienia. Moim życiem będzie kierowała wieczna wyjebka. Mam dość uporządkowanego życia z wieczną nadzieją na lepsze jutro. Będzie co ma być.

estate dodano: 21 czerwca 2013

Stanę się suką bez serca, bez sumienia. Moim życiem będzie kierowała wieczna wyjebka. Mam dość uporządkowanego życia z wieczną nadzieją na lepsze jutro. Będzie co ma być.

Pamiętaj  że ludzie  którzy wydają się być bez serca  kiedyś kochali zbyt mocno.   net.

estate dodano: 21 czerwca 2013

Pamiętaj, że ludzie, którzy wydają się być bez serca, kiedyś kochali zbyt mocno. / net.

Pamiętam wszystko  ale nie wszystko rozumiem.

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Pamiętam wszystko, ale nie wszystko rozumiem.

Najlepsza definicja człowieka?  Istota  która do wszystkiego się przyzwyczaja.

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Najlepsza definicja człowieka? Istota, która do wszystkiego się przyzwyczaja.

Nigdy nikomu nie zaufam i nikogo nie pokocham  obiecuję.

estate dodano: 21 czerwca 2013

Nigdy nikomu nie zaufam i nikogo nie pokocham, obiecuję.

Nie było odpowiedniego momentu? Trzeba było taki stworzyć..

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Nie było odpowiedniego momentu? Trzeba było taki stworzyć..

Walcz o wszystko. Do końca.

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Walcz o wszystko. Do końca.

I nawet jeśli będzie mi kurewsko źle na pytanie  'co u Ciebie' odpowiem  że radzę sobie świetnie.

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

I nawet jeśli będzie mi kurewsko źle na pytanie 'co u Ciebie' odpowiem, że radzę sobie świetnie.

Mam sześć uśmiechów. Pierwszy  gdy coś mnie naprawdę rozśmieszy. Drugi  gdy śmieję się z grzeczności. Trzeci  gdy snuję plany. Czwarty  gdy śmieję się sama z siebie. Piąty  gdy czuję się niezręcznie. I szósty  gdy widzę Ciebie.

nothinglikeus dodano: 21 czerwca 2013

Mam sześć uśmiechów. Pierwszy, gdy coś mnie naprawdę rozśmieszy. Drugi, gdy śmieję się z grzeczności. Trzeci, gdy snuję plany. Czwarty, gdy śmieję się sama z siebie. Piąty, gdy czuję się niezręcznie. I szósty, gdy widzę Ciebie.

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć