 |
Mam tylko jedną prośbę .
Przytul się do mnie , choć na 5 sekund . Poczuję Twój zapach , dotknę Cię , przez chwilę będziesz mój . Potem obiecuję , już nie przeszkodzę Ci w życiu .
|
|
 |
Chcę oglądać z Tobą mecze i pić zimne piwo , grać w x-boxa w samej bieliźnie i jeść Fast-foody o 3 nad ranem , oglądać z Tobą wszystkie głupkowate komedie , by słyszeć jak słodko się śmiejesz , i straszne horrory by wtulić się w Ciebie i poczuć się bezpieczniej . Chcę spać w Twojej wielkiej koszulce i słuchać z Tobą rocka , pić z Tobą poranną kawę , zwiedzać z Tobą miasto nocą i kąpać nago w jeziorze . Sprzątać Twoje porozrzucane skarpetki i czekać w samej bieliźnie , aż wrócisz z pracy . Chcę tańczyć z Tobą jak w dirty dancing i całować się w deszczu .
CHCĘ .
|
|
 |
proszę nie mówcie, że wiele chłopaków przede mną i mam przestać płakać. nie wiecie o nas wszystkiego oprócz tego, że jesteśmy razem. nie macie pojęcia ile przeszkód stoi nam na drodze ale nadal z nadzieją przeskakujemy je, trzymając się za ręce. czasem jedno z nas potyka się, mija dzień albo dwa kiedy już tak leży. nie płacze, nie panikuje tylko czeka bo wie, że jedno z nas wróci. chwyci za ręce i pomoże iść dalej. choć czasem nadchodzą deszczowe chmury to nie uciekamy, chowamy się i przeczekujemy. a żadne z nas nie widzi końca tej podróży.
|
|
 |
przyszłość jest nieznana. ale teraz chce być tylko blisko Ciebie.
|
|
 |
On nie pytał skąd te blizny i czemu je zasłania swetrem.
|
|
 |
Ufam wszystkim ludziom, lecz każdemu tylko raz.
|
|
 |
Kolego, szczęścia nie znajdziesz w cyckach bez serca.
|
|
 |
Razem - dla niej to słowo po prostu w pewnym momencie przestało istnieć. Nie potrafiła zapomnieć o tych najlepszych chwilach, a przede wszystkim o NIM. Starała się po prostu umiarkowanie zapominać o słowach, które kiedyś były dla Niej bardzo ważne.
|
|
 |
Głęboki upadek prowadzi często Do wielkiego szczęścia.
|
|
 |
Przyjaźń po rozstaniu? Nie ma problemu. A potem będziemy biegać po tęczy i rozmawiać z jednorożcami.
|
|
 |
Bo mój mąż będzie najlepszym przyjacielem mojego syna
|
|
 |
tylko we właściwych objęciach, człowiek czuje się szczęśliwy.
|
|
|
|