głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika dremsx3

dokładnie teksty duppaxd dodał komentarz: dokładnie do wpisu 6 lipca 2014
zawsze kiedy się komuś spodobała  rozpuszczała włosy  żeby go nie zawieźć.

abstracion dodano: 6 lipca 2014

zawsze kiedy się komuś spodobała, rozpuszczała włosy, żeby go nie zawieźć.

nie obracaj się proszę  nie chce zepsuć sobie wyobrażenia Ciebie. dlatego patrzę na Ciebie tylko kątem oka  żeby nie móc Cię zdradzić.

abstracion dodano: 6 lipca 2014

nie obracaj się proszę, nie chce zepsuć sobie wyobrażenia Ciebie. dlatego patrzę na Ciebie tylko kątem oka, żeby nie móc Cię zdradzić.

Niby rozmawiamy  ale o niczym. Omijamy swoje problemy  nie lubimy szczerze rozmawiać  nie umiemy wyrażać uczuć. Jesteśmy coraz bardziej sztuczni  coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. Niby rozmawiamy już od kilku lat  ale nie znamy siebie wcale.

jachcenajamaice dodano: 4 lipca 2014

Niby rozmawiamy, ale o niczym. Omijamy swoje problemy, nie lubimy szczerze rozmawiać, nie umiemy wyrażać uczuć. Jesteśmy coraz bardziej sztuczni, coraz więcej masek zakładamy na swoją twarz. Niby rozmawiamy już od kilku lat, ale nie znamy siebie wcale.

Tanie hotele pachną inaczej niż wszystko   Krochmal prześcieradeł tłumi całą tanią bliskość

paramorelove dodano: 2 lipca 2014

Tanie hotele pachną inaczej niż wszystko, Krochmal prześcieradeł tłumi całą tanią bliskość

Przyznaj  nasze uczucie się zeszmaciły. Straciły na wartości. Nie ma już tego co kiedyś. Będziesz zaprzeczał  mówić  że znaczą tyle samo  ale to gówno prawda. Mamy jakieś górnolotne określenia  wizje idealnego świata. Mówimy o nich dużo  ale przecież tak dawno już ich nie ma  prawda? Zepsuliśmy się  nie ma kurwa nic. Wspominamy jak było pięknie  bo tylko to nam pozostało. Taka ułuda i świadomość  że choć kiedyś tam potrafiliśmy  teraz przesiadujemy na popiołach uśmiechu. Pogrążyliśmy uczucia  nie potrafimy czuć  nie chcemy czuć. Tak łatwiej  wygodniej  mniej boleśnie. Szmacimy miłość  a potem płaczemy  że ona popierdoliła nas. esperer

fcuk dodano: 2 lipca 2014

Przyznaj, nasze uczucie się zeszmaciły. Straciły na wartości. Nie ma już tego co kiedyś. Będziesz zaprzeczał, mówić, że znaczą tyle samo, ale to gówno prawda. Mamy jakieś górnolotne określenia, wizje idealnego świata. Mówimy o nich dużo, ale przecież tak dawno już ich nie ma, prawda? Zepsuliśmy się, nie ma kurwa nic. Wspominamy jak było pięknie, bo tylko to nam pozostało. Taka ułuda i świadomość, że choć kiedyś tam potrafiliśmy, teraz przesiadujemy na popiołach uśmiechu. Pogrążyliśmy uczucia, nie potrafimy czuć, nie chcemy czuć. Tak łatwiej, wygodniej, mniej boleśnie. Szmacimy miłość, a potem płaczemy, że ona popierdoliła nas./esperer

Czas nie leczy ran. To my w swych czynach uzdrawiamy nasze chore dusze.

fcuk dodano: 2 lipca 2014

Czas nie leczy ran. To my w swych czynach uzdrawiamy nasze chore dusze.

Mówiąc  że Ci na czymś zależy  dajesz ludziom pistolet  który zostaje potem przystawiony do Twojej skroni. — J. Kefir

chokoreeto dodano: 1 lipca 2014

Mówiąc, że Ci na czymś zależy, dajesz ludziom pistolet, który zostaje potem przystawiony do Twojej skroni. — J. Kefir

myślę  że tak naprawdę można się wściekać tylko na tych  których się kocha — święta prawda  Grey

chokoreeto dodano: 1 lipca 2014

myślę, że tak naprawdę można się wściekać tylko na tych, których się kocha — święta prawda, Grey

Smutno mi jakoś wieczorami. — a nie wiem  czemu.

chokoreeto dodano: 1 lipca 2014

Smutno mi jakoś wieczorami. — a nie wiem, czemu.

Potrzebuje Pani dotyku w trakcie spaceru?

chokoreeto dodano: 1 lipca 2014

Potrzebuje Pani dotyku w trakcie spaceru?

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć