głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika donnafelice

Po ostatniej kłótni poczułam się jakbyśmy już nie należeli do siebie . Pojawiła się niepewność i strach . Ale tak bardzo do ciebie lgnę . Tak bardzo potrzebuje twojej obecności że nie potrafię Cie zostawić .   r .

raptownie dodano: 26 marca 2013

Po ostatniej kłótni poczułam się jakbyśmy już nie należeli do siebie . Pojawiła się niepewność i strach . Ale tak bardzo do ciebie lgnę . Tak bardzo potrzebuje twojej obecności że nie potrafię Cie zostawić . ~ r .

Co raz częściej Dupa i Cycki kojarzone są z miłością .   r .

raptownie dodano: 26 marca 2013

Co raz częściej Dupa i Cycki kojarzone są z miłością . ~ r .

Dziś po raz pierwszy klękłam i pomodliłam się do Boga o nas .   r .

raptownie dodano: 26 marca 2013

Dziś po raz pierwszy klękłam i pomodliłam się do Boga o nas . ~ r .

Mam na wyciągnięcie ręki  szczęście  cel widzę częściej  daje  słowo oddałbym wszystko żeby  dziś być gdzieś z Tobą.

raptownie dodano: 26 marca 2013

Mam na wyciągnięcie ręki szczęście, cel widzę częściej, daje słowo oddałbym wszystko żeby dziś być gdzieś z Tobą.

Uwielbiam stac w sklepie gdzies kilka metrów dalej i patrzec jak wchłaniasz wiedzę nad jakas podróżniczą książka . Kiedy trzymasz mnie za rękę mimo tego   że protestuje bo jest ci w nie zimno ale mowisz czułym głosem że musisz mnie miec blisko przy sobie   czuć . I tak obserwując Cie z daleka łzy napływają mi do oczu i wiem   że nie potrafiłabym bez ciebie żyć .   r .

raptownie dodano: 26 marca 2013

Uwielbiam stac w sklepie gdzies kilka metrów dalej i patrzec jak wchłaniasz wiedzę nad jakas podróżniczą książka . Kiedy trzymasz mnie za rękę mimo tego , że protestuje bo jest ci w nie zimno ale mowisz czułym głosem że musisz mnie miec blisko przy sobie , czuć . I tak obserwując Cie z daleka łzy napływają mi do oczu i wiem , że nie potrafiłabym bez ciebie żyć . ~ r .

Kiedy Cię przytulam moje serce nakurwia salto ze szczęścia.♥

bo-tak dodano: 26 marca 2013

Kiedy Cię przytulam moje serce nakurwia salto ze szczęścia.♥

Najwięcej widzisz zamkniętymi oczami.

bo-tak dodano: 26 marca 2013

Najwięcej widzisz zamkniętymi oczami.

 wzięła mnie za rękę  chwyciła ją mocno i z pełnym optymistycznym uśmiechem zabrała mnie do komnat raju  było ich trzy. każda zawierała coś ważnego i cennego w życiu. w pierwszej była osoba o imieniu SZCZĘŚCIE  nie prosiło o zbyt wiele chciało  tylko bym malował mu na twarzy jak prawdziwy Matejko  rozkosz i uwielbienie. w drugiej komnacie było SERCE  rozkazało bym już nigdy więcej nie wdychał powietrza innej osoby  zawsze miał wspólny tlen  którego dostarcza mi Ona. trzecia komnata była pusta  zapytałem a tu czego pusta? odpowiedziała  to Twoja komnata. osiągniemy wszystko nie ruszając się z miejsca  mając przymknięte powieki.  dla.niej

dla.niej dodano: 26 marca 2013

"wzięła mnie za rękę, chwyciła ją mocno i z pełnym optymistycznym uśmiechem zabrała mnie do komnat raju, było ich trzy. każda zawierała coś ważnego i cennego w życiu. w pierwszej była osoba o imieniu SZCZĘŚCIE, nie prosiło o zbyt wiele chciało, tylko bym malował mu na twarzy jak prawdziwy Matejko, rozkosz i uwielbienie. w drugiej komnacie było SERCE, rozkazało bym już nigdy więcej nie wdychał powietrza innej osoby, zawsze miał wspólny tlen, którego dostarcza mi Ona. trzecia komnata była pusta, zapytałem-a tu czego pusta? odpowiedziała- to Twoja komnata. osiągniemy wszystko nie ruszając się z miejsca, mając przymknięte powieki."-dla.niej

Tylko wtedy będziemy umieli dobrze przeżyć życie  gdy doświadczymy na własnej skórze  jak się żyć nie powinno.   Jodi Picoult

yezoo dodano: 26 marca 2013

Tylko wtedy będziemy umieli dobrze przeżyć życie, gdy doświadczymy na własnej skórze, jak się żyć nie powinno. | Jodi Picoult

 sięgam ustami jej twarzy  czuje unoszącą się woń jej ciała  jej wargi lekko spłoszone i obawiające się że to zaraz nastąpi  pierwszy raz zderza się dwie najpotężniejsze zalety człowieka. nasze usta zetknęły się  szybko odnalazły ten sam rytm. moje dłonie  pochłonięte odwagą dotykania  śmiało budowały szacunek na jej ciele. jej mowa snuła i przedłużała nasz wspólny czas  by jej linie papilarne nabrały gruby i wyrazisty kształ serca. niespodziewanie odezwały się jej marzenia  zaczęły szeptać by serce już przestało krzyczeć i postawiło mnie na pierwszym miejscu na podium.  dla.niej

dla.niej dodano: 26 marca 2013

"sięgam ustami jej twarzy, czuje unoszącą się woń jej ciała, jej wargi lekko spłoszone i obawiające się że to zaraz nastąpi, pierwszy raz zderza się dwie najpotężniejsze zalety człowieka. nasze usta zetknęły się, szybko odnalazły ten sam rytm. moje dłonie, pochłonięte odwagą dotykania, śmiało budowały szacunek na jej ciele. jej mowa snuła i przedłużała nasz wspólny czas, by jej linie papilarne nabrały gruby i wyrazisty kształ serca. niespodziewanie odezwały się jej marzenia, zaczęły szeptać by serce już przestało krzyczeć i postawiło mnie na pierwszym miejscu na podium."-dla.niej

Dopóki nie poznałam Ciebie   nie sądziłam że mogę tak kochać   tak przytulać   tak całować   tak tęsknić   tak cierpieć   tyle wypić i wypalić .   r .

raptownie dodano: 26 marca 2013

Dopóki nie poznałam Ciebie , nie sądziłam że mogę tak kochać , tak przytulać , tak całować , tak tęsknić , tak cierpieć , tyle wypić i wypalić . ~ r .

najbardziej bolał widok zamykającej się trumny. wtedy widziałem Cię po raz ostatni.    podjaaraany

dla.niej dodano: 26 marca 2013

najbardziej bolał widok zamykającej się trumny. wtedy widziałem Cię po raz ostatni. // podjaaraany
Autor cytatu: podjaaraany

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć