głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy
NOWE KONTO : hibitch    teksty

raptownie dodano: 6 listopada 2013

NOWE KONTO : hibitch ;)

dusi mnie rozczarowanie . ból... teksty

raptownie dodano: 7 października 2013

dusi mnie rozczarowanie . ból rozrywa moje serce . myślę czy warto tak cierpieć . myślę . i dochodzę do wniosku , że to wszystko idzie na dno jak Titanic . zostanie po nas tylko historia w naszych głowach . ~ r .

Trochę ciężko mi uwierzyć   ale... teksty

raptownie dodano: 14 maja 2013

Trochę ciężko mi uwierzyć , ale chyba znowu jest dobrze . chyba znowu zaczynam się zbliżać . chyba . ale w końcu napewno będę cierpieć . ~ r .

Proszę cię . uśmiechnij się :  teksty

raptownie dodano: 13 maja 2013

Proszę cię . uśmiechnij się :)

chyba znowu zaczynam mu ufać   znowu... teksty

raptownie dodano: 13 maja 2013

chyba znowu zaczynam mu ufać , znowu kochać , przyłapuję się na tym , że wciągam zapach jego perfum z upodobaniem , co raz częściej myślę , z co raz większą niecierpliwością czekam na każde spotkanie . znowu zaczynam się w to wkręcać Nie wiedząc czy to wszystko jest warte świeczki ~ r .

kolejny raz uderzam pięścią w... teksty

raptownie dodano: 8 maja 2013

kolejny raz uderzam pięścią w stół . kolejny raz wychodzę trzaskając drzwiami . płaczę w łazience dławiąc się łzami . ~ r .

Jednak zostaje . przecież te... teksty

raptownie dodano: 8 maja 2013

Jednak zostaje . przecież te wspomnienia to całe moje życie :D !

Czy kochałeś kiedyś kogoś tak... teksty

raptownie dodano: 6 maja 2013

Czy kochałeś kiedyś kogoś tak bardzo , że Nie mogłeś oddychać ? kiedy jesteś z tą osobą spotykacie się i żadne z was Nie wie , co was Do siebie ciągnie . teraz rumiane twarzą w twarz , z każdego słowa spływa jad . całkowicie zagubiliście się w tej chwili . to wściekłość która kontroluje obie strony . tak wiem , że powiedzieliśmy czy zrobiliśmy różne rzeczy , ale Nie chcieliśmy tego . twój temperament jest tak samo zły jak mój . jesteś taka sama jak ja . ale jeśli chodzi o miłość jesteś po prostu zaślepiona . kochanie proszę wróć . to Nie przez ciebie kochanie , to wszystko przeze mnie . może tak właśnie wygląda spotkanie tornada z wulkanem . wiem tylko , że za bardzo cię kocham by chociaż odejść . Kurwa , jeśli ona znów spróbuje odejść Przywiąże ją Do łóżka i spale dom . kocham sposób w jaki Kłamiesz .

Zamiast odejść   jestem jeszcze... teksty

raptownie dodano: 4 maja 2013

Zamiast odejść , jestem jeszcze bardziej . ~ r .

Otwierając oczy rano   biorąc... teksty

raptownie dodano: 4 maja 2013

Otwierając oczy rano , biorąc głęboki Wdech , paląc papierosy , robiąc makijaż , pod prysznicem , jedząc , pijąc , wciągając kreskę KOCHAM CIĘ i przepraszam , że jestem taka zła . ~ r .

Kocham jednego   pragnę obojgu .   r . teksty

raptownie dodano: 3 maja 2013

Kocham jednego , pragnę obojgu . ~ r .

Przyjaciel ? to ktoś kto powie coś... teksty

raptownie dodano: 3 maja 2013

Przyjaciel ? to ktoś kto powie coś więcej niż '' będzie dobrze '' ktoś kto mimo twoich sprzeciwów weźmie cię za rękę i podniesie z każdego problemu . ktoś u kogo ujrzysz w oczach miłość i oddanie . kto Nie boi ci się powiedzieć prawdy w oczy choćby Nie wiem jak bolesna by była . przyjaciel po prostu przy nas jest . zawsze . o każdej porze . ~ r .

Poprzednia
1
2 3 4 5 ... 45 Następna
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Seriale TV