głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika discodiscoo

Brązowe oczy nigdy nie były moimi ulubionymi...dopóki nie zobaczyłam Twoich.    My Ten Words Storying

suddenly_122 dodano: 30 kwietnia 2016

Brązowe oczy nigdy nie były moimi ulubionymi...dopóki nie zobaczyłam Twoich. // My Ten Words Storying

Kochałam go. Bardziej niż samą siebie. I to było moim największym błędem.    Hedonist Poet

suddenly_122 dodano: 30 kwietnia 2016

Kochałam go. Bardziej niż samą siebie. I to było moim największym błędem. // Hedonist Poet

To zabawne jak myślisz że wszystko jest w porządku a potem jakaś błahostka przypomina Ci o przeszłości i uderza prosto w twarz.

suddenly_122 dodano: 30 kwietnia 2016

To zabawne,jak myślisz,że wszystko jest w porządku a potem jakaś błahostka przypomina Ci o przeszłości i uderza prosto w twarz.

Czasem musisz sobie powiedzieć  Pieprzyć to zrobiłam dziś wszystko co mogłam  i po prostu dać sobie spokój ze wszystkimi rzeczami które miałaś zrobić. Życie jest zbyt krótkie żeby złościć się na samą siebie bo jest się człowiekiem.

suddenly_122 dodano: 30 kwietnia 2016

Czasem musisz sobie powiedzieć "Pieprzyć to,zrobiłam dziś wszystko co mogłam" i po prostu dać sobie spokój ze wszystkimi rzeczami,które miałaś zrobić. Życie jest zbyt krótkie,żeby złościć się na samą siebie bo jest się człowiekiem.

Ja już nie chcę poetycko łgać.Ja chcę widzieć to na co patrzę a przy Tobie   śmiać się i łkać i tak na zawsze.    W.Broniewski  Moja miła

suddenly_122 dodano: 30 kwietnia 2016

Ja już nie chcę poetycko łgać.Ja chcę widzieć to,na co patrzę,a przy Tobie - śmiać się i łkać,i tak na zawsze. // W.Broniewski "Moja miła"

Jakie to dziwne tak bolało nie chciało się żyć. A teraz takie nieważne niemądre jak nic.

suddenly_122 dodano: 30 kwietnia 2016

Jakie to dziwne,tak bolało,nie chciało się żyć. A teraz takie nieważne,niemądre jak nic.

Niektóre kobiety wybierają pogoń za mężczyznami niektóre pogoń za swoimi marzeniami. Jeśli zastanawiasz się którą drogę wybrać miej na uwadzę że Twoja kariera pewnego dnia nie obudzi się i nie powie Ci że Cię już nie kocha.    Lady Gaga

suddenly_122 dodano: 30 kwietnia 2016

Niektóre kobiety wybierają pogoń za mężczyznami,niektóre pogoń za swoimi marzeniami. Jeśli zastanawiasz się,którą drogę wybrać miej na uwadzę,że Twoja kariera pewnego dnia nie obudzi się i nie powie Ci,że Cię już nie kocha. // Lady Gaga

Po tak długim czasie w dalszym ciągu wielbię czytać Twoje wpisy teksty tylkomniiekochaj dodał komentarz: Po tak długim czasie w dalszym ciągu wielbię czytać Twoje wpisy do wpisu 21 kwietnia 2016
Jednak byłam szczęśliwa przez chwilę  pamiętam.

strikingly dodano: 19 kwietnia 2016

Jednak byłam szczęśliwa przez chwilę, pamiętam.

Zmarnowałam dla niektórych swój czas niepotrzebnie.

strikingly dodano: 19 kwietnia 2016

Zmarnowałam dla niektórych swój czas niepotrzebnie.

Są takie osoby  za którymi nigdy nie przestanę płakać i tęsknić.

strikingly dodano: 19 kwietnia 2016

Są takie osoby, za którymi nigdy nie przestanę płakać i tęsknić.

W tym wszystkim nie pojmuję dlaczego taki talent jak Ty zrezygnował z siebie. Po prostu wróć! teksty schooki dodał komentarz: W tym wszystkim nie pojmuję dlaczego taki talent jak Ty zrezygnował z siebie. Po prostu wróć! do wpisu 19 kwietnia 2016
Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć