głupie teksty, śmieszne teksty, opisy gadu-gadutwój portal społecznościowy

Teksty znajomych użytkownika deliberacjaaa

Odpocznijmy. Połóżmy się. Zapomnijmy.

minnaloushe dodano: 11 maja 2013

Odpocznijmy. Połóżmy się. Zapomnijmy.

I znowu zapach faceta na pościeli. I znowu zasypiając czuję kogoś obok siebie  lecz to nie ten.  esperer

esperer dodano: 11 maja 2013

I znowu zapach faceta na pościeli. I znowu zasypiając czuję kogoś obok siebie, lecz to nie ten. /esperer

Rozpadam się  tonę w autodestrukcji  wyniszczam się i wypalam. Wyciągniesz do mnie pomocną dłoń? Uratuj mnie  błagam. Chociaż chwila  na co ja liczę. Chyba zwariowałem.

bez_uczuciowy dodano: 10 maja 2013

Rozpadam się, tonę w autodestrukcji, wyniszczam się i wypalam. Wyciągniesz do mnie pomocną dłoń? Uratuj mnie, błagam. Chociaż chwila, na co ja liczę. Chyba zwariowałem.

Nic dwa razy się nie zdarza.

selektywnie dodano: 10 maja 2013

Nic dwa razy się nie zdarza.

Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi to tak jakby umarł  tylko  że jesteś jedyną osobą  która nosi żałobę  a wszyscy inni zdają się w ogóle tej śmierci nie zauważać. esperer

esperer dodano: 9 maja 2013

Kiedy ktoś od Ciebie odchodzi to tak jakby umarł, tylko, że jesteś jedyną osobą, która nosi żałobę, a wszyscy inni zdają się w ogóle tej śmierci nie zauważać./esperer

właśnie za jakies 2godziny wsiadam w pociąg i jade na jego koncert!:  teksty alisja-aj dodał komentarz: właśnie za jakies 2godziny wsiadam w pociąg i jade na jego koncert!:) do wpisu 9 maja 2013
nie kochasz siebie?  nie pokocha Cie nikt

alisja-aj dodano: 9 maja 2013

nie kochasz siebie?- nie pokocha Cie nikt

Jeśli on zdradził Cię z inną  podejdź do niej i jej podziękuj  że uratowała Cię od związku z facetem  który nie potrafi być wierny.

selektywnie dodano: 8 maja 2013

Jeśli on zdradził Cię z inną, podejdź do niej i jej podziękuj, że uratowała Cię od związku z facetem, który nie potrafi być wierny.

nie obiecuj mi niczego. najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. nienawidzę obietnic. nie wierzę w nie. nie jestem w stanie nikomu niczego obiecać  i nie wymagam by ktokolwiek obiecywał coś mi. nikt nie jest pewny samego siebie na sto procent. nikt nie wie czy na pewno będzie tak  jak mówi. brak obietnic jest lepszy. brak obietnic nie niesie za sobą zawodu. brak obietnic mniej boli

selektywnie dodano: 8 maja 2013

nie obiecuj mi niczego. najlepiej nie wypowiadaj przy mnie tego słowa. nienawidzę obietnic. nie wierzę w nie. nie jestem w stanie nikomu niczego obiecać, i nie wymagam by ktokolwiek obiecywał coś mi. nikt nie jest pewny samego siebie na sto procent. nikt nie wie czy na pewno będzie tak, jak mówi. brak obietnic jest lepszy. brak obietnic nie niesie za sobą zawodu. brak obietnic mniej boli

nie powiem że się skończyło  bo jesteś jeszcze tutaj. Jesteś moim cieniem i wiem że jesteś blisko. Więc nie widzę potrzeby  by płakać bo Ty nigdy nie opuścisz mojego życia. Podążasz za mną jako cień.

selektywnie dodano: 8 maja 2013

nie powiem,że się skończyło, bo jesteś jeszcze tutaj. Jesteś moim cieniem i wiem że jesteś blisko. Więc nie widzę potrzeby, by płakać bo Ty nigdy nie opuścisz mojego życia. Podążasz za mną jako cień.

ty pewnie wiedziałbyś co zrobić. na pewno  zawsze wiesz co robic w trudnych sytuacjach. najlepiej poprostu zapytam cie o rade? hehe zapomniałam. kompletnie zapomniałam  jak moge zapytać cie o rade skoro chodzi tu o Ciebie?

alisja-aj dodano: 8 maja 2013

ty pewnie wiedziałbyś co zrobić. na pewno, zawsze wiesz co robic w trudnych sytuacjach. najlepiej poprostu zapytam cie o rade? hehe zapomniałam. kompletnie zapomniałam, jak moge zapytać cie o rade skoro chodzi tu o Ciebie?

wierzysz w Boga. wierzysz  że ktoś stworzył ten świat od zera. wierzysz  że ktoś ciągle nad Tobą czuwa nawet jeśli nie jest najlepiej. a przecież nigdy nie będzie dobrze  zawsze znajdzie sie powód do płaczu. taka ludzka natura

alisja-aj dodano: 8 maja 2013

wierzysz w Boga. wierzysz, że ktoś stworzył ten świat od zera. wierzysz, że ktoś ciągle nad Tobą czuwa nawet jeśli nie jest najlepiej. a przecież nigdy nie będzie dobrze, zawsze znajdzie sie powód do płaczu. taka ludzka natura

Moblo.pl
Użytkownicy
Reklama
Archiwum
Kontakt
Regulamin
Polityka Prywatności
Grupa Pino
Reklama
O Grupie Pino
Kontakt
Polecane strony
Transmisja Live
Darmowe galerie i hosting zdjęć